Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tesco+szerzői jog

Hozzászólások

(#1) Barny27


Barny27
csendes tag

Most olvastam a Tesco olcsó és sz@r áruk sz@rólapjában ,hogy Hyundai DivX DVD lejátszó 12990-éert eladó. Nem ez a gáz hanem igy hirdetik hogy mennyire alkalmas az internetről letöltött videofájlok és filmek megtekintésére. Kérdés ilyenkor hogy ''szerzői jog'' nincs, vagy csak öket nem cseszegetik érte.

(#2) Flashy válasza Barny27 (#1) üzenetére


Flashy
veterán

magáncélra letöltés és megnézés Magyarországon legális, de nem adhatod tovább ingyér se. afaik.

(#3) clayman válasza Barny27 (#1) üzenetére


clayman
aktív tag

Lol. De valahonnan le is kell tölteni az a filmet. :U

[Szerkesztve]

(#4) Jam-Master J válasza Barny27 (#1) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Így hirdetik, hogy ''alkalmas az internetről letöltött file-ok megtekintésére''?

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#5) Out válasza Barny27 (#1) üzenetére


Out
addikt

Miert az interneten csak illegalis film-ek vannak? Nincs odairva hogy kivaloan alkalmas warez filmek lejatszasara,innentol kezdve felesleges ez a topik...

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6) Barny27 válasza Jam-Master J (#4) üzenetére


Barny27
csendes tag

Ja alkalmas

(#7) Jam-Master J válasza Barny27 (#6) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Nem igazán ezt kérdeztem :D

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#8) Barny27 válasza Out (#5) üzenetére


Barny27
csendes tag

Szerinted ki az a marha aki esténként berak az internetről letöltött reklámokat vagy poén videokat nézni?

(#9) Barny27 válasza Jam-Master J (#7) üzenetére


Barny27
csendes tag

2610/601P Divx-Lejátszás:az internetről letöltött videofájlok és filmek megtekintése
stb

(#10) Out válasza Barny27 (#8) üzenetére


Out
addikt

Itt most nem az a lenyeg, hanem az hogy a Tesco hogyan reklamozza a termeket amit elszeretne adni....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#11) Esmein válasza Barny27 (#1) üzenetére


Esmein
nagyúr

A tesco nem itt sérti a szerzői jogot imho. Éjszakánként Scooter meg IHM meg ilyesmi full albumok szoktak menni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12) Barny27 válasza Out (#5) üzenetére


Barny27
csendes tag

Na ja ha én reklámoznék igy valamit a boltban tutira lenne pár hatóság ami odaszokna a nyakamra.

(#13) dabadab válasza Esmein (#11) üzenetére


dabadab
titán

Es mi a kulonbseg a full Scooter album meg a Danubius radio kozott? Mind a ketto utan ugyanugy kell tejelni az Artisjusnak, amit valoszinuleg meg is tesznek (az AJ nem az a banda, aki kihagyna ilyen zsiros falatot).

DRM is theft

(#14) Esmein válasza dabadab (#13) üzenetére


Esmein
nagyúr

Vannak olyan számok, amiket nem adnak le rádióban. (kértél már számot rádióban?) Szerintem ilyenre nem lehet engedélyt kapni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15) dabadab válasza Barny27 (#12) üzenetére


dabadab
titán

Miert?
Egyesek hajlamosak hatarozottan tulbuzgoan rendorkodni maguk felett.

DRM is theft

(#16) dabadab válasza Esmein (#14) üzenetére


dabadab
titán

Amirol te beszelsz, az egyes radiok belso policyje, ki van adva, hogy oranket haromszor le kell adni a Dragosteat, meg a Nyal Boyz legujabb szamat, ekoze nem fer be a Bekasmegyeri Megmondok ''Faszom, geci'' c. muve :)
Viszont radioban barmit le lehet adni, beviszed, leadod, tejelsz a jogvedoknek (ill a non-prof radiok meg talan azt sem) - igy megy ez (veletlenul tobb ismeros is vezet radiomusort), nem kell engedely az eredeti eloadotol/szerzotol.

DRM is theft

(#17) Esmein válasza dabadab (#16) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nemnem, van vmi ilyen royal vagy ilyesmi track minden cd-n azt nem lehet leadni. Van pár szám amit nyomhatnak a cdről a másikakat meg nem, mert egyszerűen nem szabad nekik. SZVSZ, aztán tényleg lehet hogy hülyeséget mondok, de elég agresszív h beb*ssza a tescodiddzsé az egész cd-t és az megy. Nappal miért nem ? Dunno.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#18) Jam-Master J válasza dabadab (#16) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Nyál Boyz. LOL LOL LOL :D:D:D:D:D

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#19) Husky válasza Barny27 (#8) üzenetére


Husky
aktív tag

Érdekes, hogy az emberek nagyobbik része még mindig azt hiszi hogy az internet valami lepra hely...

http://www.bmwfilms.com (Bővebben: link)

A diszkóban sem csak drogot lehet kapni.

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#20) Darth_Revan válasza dabadab (#16) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Tényleg? Tudnál erről még mondani valamit? Mi kell ahoz,hogy viszonylag új számokat lehessen nyomatni 1 nyílvános rádióban?

(#21) Esmein válasza dabadab (#16) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ez a Békásmegyeri Megmondok jó ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#22) Barny27 válasza dabadab (#15) üzenetére


Barny27
csendes tag

Van egy haverom volt neki anno egy számtech boltja hasonlóan hirdetett egy terméket aztán kezdet odaszokno a rendőrség VPOP Apeh végül találtak a srácnál pár lemezt amin nem volt zárjegy illetve egy alkalommal nem adott blokkot a hab a tortán az az volt hogy fiatal srác boltba be haver megkeress segitsen neki mert van egy dvd lemeze és nem tudja átírni mert nagyobb mint 4,7 GB ,haver persze segitek neked ,van egy progi a dvdshrink ezzel be tudod tömöriteni gyerek megköszöni kimegy. 2 nap múlva naná hogy ált. házkutatás otthon cégnél naná hogy találnak nála pár dolgot ami nem legális. A végkifejlett jelenleg is folyamatban.

(#23) dabadab válasza Darth_Revan (#20) üzenetére


dabadab
titán

Leginkabb egy radio :) Onnantol kezdve meg kb azt adsz le, amit akarsz, bar Sickratmanert lehet, hogy bezar az ORTT ;) Egyebkent ker. radiokban is szokas az, hogy ejszaka a musorvezeto egy teljes albumot lead, mert igy kozben szundithat egyet (a multkor pl a Radio Cafeban a Szezon filmzenejet adtak)

DRM is theft

(#24) Barny27


Barny27
csendes tag

Mindegy a francba az egész jogvédelemmel. Megyek mert kezdödik az én müfajom a streetracing. Kivánjatok kevés forgalmat és kevés rendőrt az útakon nekem. Köszönöm

(#25) dabadab válasza Barny27 (#22) üzenetére


dabadab
titán

Hajlamos vagyok azt gondolni, hogy ezek a dolgok nem feltetlenul allnak egymassal ok-okozati kapcsolatban - persze tenyleg nem ismerem a szitut, szoval csak azert jar a szam, hogy szellozon a fejem :)

DRM is theft

(#26) Pötyi válasza Barny27 (#22) üzenetére


Pötyi
őstag

A cd es a dvd lemez nem jovedeki termek, azt tutti nem nézte a vpop... :D

QNX is cool!

(#27) dabadab válasza Husky (#19) üzenetére


dabadab
titán

Koszi a linket, tetszenek ezek a kis rovidfilmek!


''A diszkóban sem csak drogot lehet kapni.''

Hanem trippert is? ;)

DRM is theft

(#28) Husky válasza dabadab (#27) üzenetére


Husky
aktív tag

> Hanem trippert is? ;)

Jóvanna, csak arra céloztam hogy nem kéne ráhúzni az egész netre hogy illegális. :DDD

http://www.cjroy.net/films.html (Bővebben: link)

Az ''otthoni hallgatásra ingyenes'' oldalakon is egyre több élvezhető zene van, így imho a Lecsó végülis nem buzdít jogsértésre... csak kicsit furcsa ez még most, amíg a Nagy Gonosz Kiadók nem akarják észrevenni magukat...

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#29) vtechun válasza Barny27 (#1) üzenetére


vtechun
veterán

semmi gond nincs ezzel a hirdetéssel. Mint már valalki írta is előttem, hogy semmi sem utal rá, hogy illegálisan letölthető videok lejátszására ajánlgatják.. Internetre meg akár én is felrakhatom a saját filmemet, amit vagy 8 éve készítettünk a haverokkal (én voltam a rendező, forgatókönyvíró, operatőr, vágó, é egy dorgátadásról szólt a film :) ) - tényleg be kéne már digizni...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tesco+szerzői jog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.