Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Sziasztok!

Ide varok minden terepjáró tulajdonost es rajongot meg mindenkit aki szereti!

Hummer 4ever!

[Szerkesztve]

(#2) Agostino


Agostino
addikt

Én egyszer láttam egyet élőben :D

Hivatalos magyar honlap, ami megjegyzem nagyon igényes lett : [link]. Itt amennyire emlékszem van minden ami szem-szájnak ingere. Hátterek, zene!, egyéb kiegészítők, árak is fent vannak.

Amugy véleményem szerint a H1 az igazi, de a H3 is tetszik.

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3) kapcs-ford válasza hummerdikk (#1) üzenetére


kapcs-ford
őstag

A fanok kedvéért...

[kép]

Aláírás

(#4) Shim válasza Agostino (#2) üzenetére


Shim
őstag

ahhoz képest, h hummer.com-on 8milla fullextrásan, itthon nem semmi árakkal számolnak
(kedvencem: szőnyeg - 50ezer)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#5) Agostino válasza Shim (#4) üzenetére


Agostino
addikt

Hát igen, itt csak az alapár a H3nál 11 500 000 asszem. Nem tudom mi miatt, gondolom az egyik ok az, hogy a behozatal nem olcsó, a másik meg az, hogy kell a haszon mint olyan.
A szőnyeg meg biztosan kigyószőrből készült, hogy annyiba került.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#6) Kain


Kain
senior tag

No igen a Hummer télleg nem rossz kocsi :DDD

És télleg a H1 az igazi.

(#7) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Tényleg nagyon ott van a H1, polgári változata leginkább, csakhát emellé is benzinkutat kéne furni ha veszel eggyet.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#8) sasa311 válasza sharpapa (#7) üzenetére


sasa311
veterán

Érdekes, hogy az egész lapon nincs egy fogyasztásra vonatkozó adat :F
Csak az összehasonlítás részben, ott is csak a Mercedes Benz M osztály kocsijainak...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9) sharpapa válasza sasa311 (#8) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Hammer tulajtól tudom (usa-ban élő rokon), nameg köztudott hogy ezek szeretik a Benzin/Gázolajat.

Zoley:hát a nagy orosz technikát mi múlhatná felül? Külömben is a Zil a legjobb.

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#10) zoley[HUN]


zoley[HUN]
tag

nem kotozkodeskeppen, de tudtommal a lada niva meg mindig jobb terepen :))
messze nem olyan meno es draga. sot azt is elismerem hogy sokkal konnyebb ''elpusztitani'' valamint, joval gyengebb is, de terepen meg mindig jobban boldogul. na meg a commander uaz :) az is alaz meg mindig

[Szerkesztve]

''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

(#11) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Témát átneveztem 'Terepjáró topik'-ra, és újra megnyitottam.

Sok sikert hozzá,

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12) hummerdikk válasza parandroid (#11) üzenetére


hummerdikk
őstag

Koszi szepen meg1X!

Nos, a Hummer fogyasztasarol egy kicsit:
Hummer H1: 30 liter /100km vegyes hasznalatnal, terepen ez valtozik termeszetesen egyre no a fogyasztasa :DDD
Hummer H2: 20 liter /100km vegyes, es nalla is no terepen.
Hummer H3: Na ez az amit meg nem tudok, de ugy sacc/kb 13 liter/100km mivel ez mar egy joval kisebb kocsi es joval kisebb a motorja is.
A Hummer terepjarokat direkt erre a celra kifejlesztett Vortec motorokkal szerelik.
Par kep roluk:
H1:[link]
[link]
[link]

H2:[link]
[link](pick up)
[link]
[link]

H3:[link]
[link]

H3T:[link] ----> Ez egy ilyen Pick up szeru kis hummer, van egy jo kis hatterem rola kivulrol. Nekem nagyon tetszik, terepjarokent is megalja a helyet, de a varosban sokkal jobb mint elodei.
Itt a hatterkep:
[link]

(#13) Agostino


Agostino
addikt

Ahogy nézem egymás után a képeket a Hummerről egyre jobban érzem, hogy valahogy elfogyott a merészség a végére. Odalett szépen lassan minden szögletes forma, tucat-alakja lett a járgánynak. A H3at megnézném csak, a H1et viszont megcsodálnám.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#14) Markgx10 válasza hummerdikk (#12) üzenetére


Markgx10
őstag

Nekem volt egy Grand Cherokeem majdnem másfél évig. Sima 5.2 V8 215LE régebbi modell és gyári adatra nekem 16,2l-es átlagfogyasztást írtak. Namármost :D városban akkor sem ment 20 alá a computer kijelzője, ha megszakadtam :D Eleve a számlálás indulásnál 100-ról indult lefelé :Y , aztán a legkisebb az autópályán egyenes úton 90km/h-nál 13l volt ez alatt nem mutatott soha (nem volt semmi rosszul beállítva vagy ilyesmi, rendszeresen szervízelve volt), ha gázt adtam mondjuk terepen akkor folyamatosan 40 körül járt a kijelző. Kipróbáltam, hogy lejtőn lefelé kitettem N fokozatba és akkor gurulva úgymond üresben 5-6-ot mutatott. Szóval a gyári adat szerintem nem mérvadó, mert 20l alá azt senki nem tudta volna kihozni átlagban. És ez a Hummernek csak a fele kb. :DDD
Szóval az a kis Hummer, hogy nem 13-at fog enni az szinte biztos. ;)

Amúgy király a topic én is nagyon szeretem a terepjárókat, most már hogy volt alkalmam használni egyet, most már csak nézni szeretem őket :D
Üdv:

Márk

(#15) Motion_Blur válasza Agostino (#13) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem is ugyanez a véleményem! H1 rulz:R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#16) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

ma láttam az oktogonnál egy vadonatúj H2-t magyar rendszámmal és 295ös gumikkal krómozott felnikkel és hihetetlne nagyon és gyöynörű!!!!

(#17) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

ha a fogyasztást és a fenntartást levesszük nem is annyira drága. :B

(#18) Integra válasza Shim (#4) üzenetére


Integra
titán

mert az emberek hagyják magukat lehúzni...
egy full extrás infiniti fx45 vagy acura md-x még szürke importban is 12-13 millából megáll és akkor már rendszám van rajta, minden papírja és biztosítása rendezett!!

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Mi szamit terepjaronak es mi nem?
Teszi fel sokmindenki (remelem :D ) magnak ezt a kerdest. Szeretnem elsonek elhesegetni azt a tevhitet, hogy minden kocsi terepjaro aminek a megnevezeseben benne van vagy megnovelt meretekkel ill kerekekkel rendelkezik. Ez a tevhit azert nagyon rossz, mert sokan osszevesznek, hogy nekem igenis terepjarom van! stb Egyreszrol igazuk van, de masreszrol nem. Mivel vannak az un. utcai terepjarok. Sajnos nagyon teves ez az elnevezes mivel ezeknek a kocsiknak a nagyresze nem birja a rendes terepet. Vagyis ezek alapbol ilyen kijaros, katyukba belemegyunk nem torjuk ossze minden vegtagunkat kocsiknak lettek tervezve. De a marketing az kitalalta, hogy jobban fogjak venni ha megtoldjak egy kicsit. Es bezony itt mutatkozik meg a jo marketing. Nagyon sok ilyen kocsit vasaroltak az emberek. Ezek a kocsik nem valok rendes terepre. Fennakadnak mindenhol stb. Tehat osszegzesul: Nem minden terepjaro ami fenylik :DDD
Akkor mi a terepjaro?
Olyan jarmu amelyrol elmondhatok az alabbi dolgok:
-High Mobility Multipurpose Weeled Vehicle (Nagy Mozgékonyságú Többcélú Kerekes Jármű)(ebbol ered a hummer katonai megnevezese is a HMMWV)
-Ne lehessen konnyen felboritani, elboritani, tonkretenni
-Ne jelentsen neki akadajt egy nehezebb terep

Hirtelen ennyi jutott eszembe.
Ha valamit nem ertettek szoljatok!

(#20) Bibby


Bibby
addikt

Azért ha az ember azt hallja hogy terepjáró, nem igazán a Hummer kellene hogy eszébe jusson...Annak egy picit túl nagy és nehéz, úgy beragad a laza talajba hogy csak nézed.Ráadásul ki az aki kivinné igazi terepre?A niva az már valami, meg a suzukik...

[link]

Nameg ez... :Y

Ελευθερια η θανατος

(#21) Slax válasza Bibby (#20) üzenetére


Slax
senior tag

Laza talajba beragad? Hogy a frászkarikába mentek át a sivatagon? Vontatták őket a harckocsik? Pedig ott szvsz van laza talaj. A kerekekből kienged egy kis levegőt, átmegy, aztán felfújtatja menet közben, és tűz tovább.
#22 Az a talaj meg megfog bármilyen terepjárót. Ha a niva alá lehet baromi gumikat rakni, akkor a H1 alá is.

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#22) Bibby válasza Slax (#21) üzenetére


Bibby
addikt

Igaz, nem laza talajt kellett volna írnom, hanem nyúlós,ragadós,ragacsos sárosat...

Ελευθερια η θανατος

(#23) hummerdikk válasza Agostino (#13) üzenetére


hummerdikk
őstag

Hat figyelj, ha ez kell az embereknek. Nekem tetszik az osszes es ha lesz annyi penzem meg is veszem az osszest, de az tuti, hogy H1et minden at fogom polirozni :)
Meg ugye a gyerekeket se H1 szallitom majd suliba hanem H3mal vagy H3t vel vagy valamelyik kisebbel. Nem kell rogton a matek tanarat a gyereknek szivrohamba kergetni. Telen verhetetlen a H1! A Discovery, meg elmehet a francba... Azt megertem, hogy a JEEP elorebb vegzett mint a hummer, mert az kultusz! De, hogy a Range Rover miert lett az elso azt nem ertem...

Orulok, hogy sokoknak tetszik a topik

Shim: Nem olyan keves penz azt behozni + magyar rendszam+minden hulyeseg. Es ezek benne vannak az arban. De tenylegesen megeri kimenni erte amcsiba.

Egy kis nyalanksag:
[kép]
[kép]
Es meg mindig megy! 1mes ho neki olyan mint forro kesnek a vaj.

Viszont ha azt nezzuk, hogy milyen ara van akkor tenylegesen jobban megeri egy Range Rover vagy masik kollegaja, de azoktol ne varjunk ilyeneket.

[Szerkesztve]

(#24) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

nállunk a pilisbe még mindig a niva a nyerő. jó öreg 4X4es mindenhol elmegy! :D

(#25) hummerdikk válasza Bibby (#20) üzenetére


hummerdikk
őstag

Kollega! El vagy tevedve! Nem ragad ez be!
Ahogy Slax is irta kiengednek egy kis levegot es nyomjak neki. Egyebkent minden terepnel le kell egy kicsit engedni a nagyob tapadas miatt!
Ja igen, es a Suzuki meg papir :)
Itt egy kep:
[kép]
Na akkor most beragad vagy megy? :DD

[Szerkesztve]

(#26) Agostino válasza hummerdikk (#25) üzenetére


Agostino
addikt

Nem látod milyen veszettül pörög az hátsó kerék hogy kiemelkedjen a kocsi a homok fogságából? :D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#27) hummerdikk válasza Bernardo20 (#24) üzenetére


hummerdikk
őstag

Olcso, a celra jo meg minden, meg az is egy kultusz mint a JEEP.

(#28) Digital válasza Bibby (#20) üzenetére


Digital
addikt

Szerintem ezt Te sem gondoltad komolyan?:F:Y A Níva okés,a Suzuki még talán,de hogy a Hummer sz@r legyen terepen:F:F:F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#29) hummerdikk válasza Agostino (#26) üzenetére


hummerdikk
őstag

HeHeHe, nem porog az! Lattal mar olyat mikor assa ki magat egy terepjaro? Olyan porfelho lenne ha ez asna ki magat a maga is 6,500os motorjaval, hogy az ellenfel elfutna felelmeben :D

Digital: Ezt jol mondod :C

[Szerkesztve]

(#30) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Az egyetlen...az igazi: [link]:C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#31) Digital válasza Motion_Blur (#30) üzenetére


Digital
addikt

Winklernek is egy Nívája van :R

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#32) Bernardo20 válasza Digital (#28) üzenetére


Bernardo20
senior tag

nem véletlenül alkalmazzák az hadseregekben is a hummert. :))

(#33) Slax válasza Agostino (#26) üzenetére


Slax
senior tag

Lehet azért pörög, mert ahhoz a kis bukkanóhoz elég kétkerék hajtás is. ;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#34) Bibby válasza Agostino (#26) üzenetére


Bibby
addikt

Keressetek már nekem sivatagot széles-e határon jó?vagy tegyük csak be ezt a hummert a másfél méter széles erdei csapásokra :) :B
Na mindegy, már én érzem magam rosszul hogy egy új helyen egyből ''vita'' kerekedik.Maradjunk annyiban hogy nekem a hummer túl amerikai.És a Land Rover,Range Rover párost nem kell ám lehúzni...

Ελευθερια η θανατος

(#35) Motion_Blur válasza Digital (#31) üzenetére


Motion_Blur
félisten

És milyen jól elment kemény terepen vele:R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36) Digital válasza Bernardo20 (#32) üzenetére


Digital
addikt

Egyszer volt egy film a Hummer-ről a discovery-n! Két muki ült benne,és egy olyan folyón keltek át vele hogy a sofőr alig tudott levegőt szipákolni az ülésből:R Hummer :R

Hummer teszt:
[link]

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#37) hummerdikk


hummerdikk
őstag

[link]
:Y

Digital: Ja es van benne gyarilag szivatyu ami kiszivja a vizet ha esetleg valahol bejut az utasterbe. :DD

[Szerkesztve]

(#38) Bernardo20 válasza hummerdikk (#37) üzenetére


Bernardo20
senior tag

ez a gép mindenhol elmegy az biztos!!!!
:C :C

(#39) Motion_Blur válasza Digital (#36) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mekkora dög volt belülről:DD (ennyire elméxem kb.);)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#40) Slax


Slax
senior tag

Sáros Hummer [link]
És ami nagyobb sáron is átmegy [link]

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#41) hummerdikk válasza Digital (#36) üzenetére


hummerdikk
őstag

Olvastam!
Es tenylegesen hivatalos adat az a 60nal neki a falnak es osszetorik a fal stb!

Tessek mondeni ok gyarilag jarnak a kocsihoz? :DD
[kép]

(#42) Bibby válasza Digital (#28) üzenetére


Bibby
addikt

''suzuki még talán'' :F :Y
[link]

Ελευθερια η θανατος

(#43) Digital válasza hummerdikk (#41) üzenetére


Digital
addikt

Elég baj hogy összetörik a fal...Nincs semmi csillapítása a kasztninak,az ütközés ereje nekiken a kormánynak mint állat:( Habár ahogy a tesz írja inkább üljek a Hummerban :))

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#44) hummerdikk válasza Slax (#40) üzenetére


hummerdikk
őstag

Erre mondja a reklamban a csavo:
JESSSS OKEEE! :DDD

Egy kis hosszusag: [link]

(#45) Digital válasza Bibby (#42) üzenetére


Digital
addikt

Ezért írtam hogy talán :) Dagonyázós versenyeken nem teljesítenek rosszul :)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#46) Bally


Bally
senior tag

Szerintem se igaz, hogy terepjárózás = hummer, max 1-2 embernek húde tetszik, mert mekkora motorja van, meg húdejó 2x millióba kerül.

Lehet, hogy falat lehet vele dönteni, lehet hogy a legerősebb, legmasszívabb gép, de egy trial terepen kb semmire nem mész vele. Volt 1-2 linkem, de elvesztettem, videók stb. Ha sikerül, majd linkelek.

szerk: sok helyen lehet a legjobb, de nem mindenhol, csak ezt akarom sugallni :)

[Szerkesztve]

http://www.illatosut.hu/ - 14 nap az élet? | http://www.pwned.nl/ - cheater?

(#47) Digital


Digital
addikt

Kedvenc extrám: [link]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#48) hummerdikk válasza Digital (#43) üzenetére


hummerdikk
őstag

Dehogynem! Van annak! Csak egy ilyen fal neki nem kihivas :D Megy tovabb mintha semmi nem tortent volna. 100 zal nekinyomod egy sziklanak akkor rendesen gyurodik, de tulelik benne, es nem lesz semmi ostorcsapasos dolog. De nem kellene kiprobalni, tol draga erte az eletunk es a kocsi is...

(#49) Slax válasza Bally (#46) üzenetére


Slax
senior tag

Nem is azt akarjuk bizonygatni, hogy ez egy multiuniverzális mindenen átmászó, úszó, csúszó gépezet. Tudtommal az a kétéltű harckocsi. :DDD

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#50) hummerdikk válasza Digital (#47) üzenetére


hummerdikk
őstag

:Y Linuxal jobb lenne, csak nehogy fagyas legyen a vege ;]
Egyebkent a H1ben levo oltari nagy hatso rakodo teret tele lehet pakolni jo kis JBL hangcuccal es akkor lehet tesztelni a rugozasat a kocsinak :DD

Bally: Lehet, de ezt nem trialra talaltak ki. ;)

Mod: Nekem ez a kedvenc extram: [link]
Nato lokator a Hummerre stilus :DDD

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.