Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Ide várjuk azokat a témákat, amiket szívesen hallgatnátok a Térerő következő adásában!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#2) kaller1 válasza Bocha (#1) üzenetére


kaller1
veterán

Piaci trendek alakulása a jövőre nézve.A következő év lehetséges nyertesei és vesztesei,akár gyártói szinten.

.::> <::.

(#3) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

GPS használata mobiltelefonnal.

(#4) Murderer69 válasza kaller1 (#2) üzenetére


Murderer69
őstag

ott a pont ez azért egy kicsit könnyedebb téma mint a mai de viszont van miről beszélni...

Bocha nagyon nagy voltál ahogyan el kezdted magyarázni az érzékelő lapka működését :DDD :DDD :DDD :R

Taknyoshal lényeg a lényeg Bocha nem egy hétköznapi júzer oldaláról közelítette meg a dolgot muhaha én mag majd lefordúltam a székről a sikítástól :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#5) Taknyoshal válasza Murderer69 (#4) üzenetére


Taknyoshal
tag

Én abból a részből szinte semmit nem értettem, mert egymás szavába vágtak meg... szóval nem értettem. :(((

(#6) Bocha válasza Murderer69 (#4) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Köszi! :) Tényleg?

Plusz én nyertem el az "itt jegyezném meg" szóhármas indokolatlan használatával járó különdíjat is.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#7) madstunt


madstunt
addikt

Kallernél a pont :)
Mellesleg pont a napokban jutott esszembe hogy esetleg jó lenne olyan elemző cikkeket is látni az oldalon amik pl mobile review-on vannak,pl a motorola vagy a sony ericsson jelenlegi helyzetének okai,meg esetleg interjúk stb

(#8) Murderer69 válasza Bocha (#6) üzenetére


Murderer69
őstag

jaja azt asszem Bog vágott a szavadba hogy a FÉNYT :DDD (mármint hogy mit gyüjt össze a lencse és miből lesznek a pixelek)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#9) Killing


Killing
addikt

A mobil adatátviteli technológiákról, és közelgő LTE-ről. :R

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#10) natasa0


natasa0
csendes tag

- Apple iPhone - mi a siker titka
- Okostelefon kontra mobiltelefon. Miért van szükség okostelefonra?
- Maemo op. rendszer
- QWERTY billentyűzetek
- Mobil játékok
- Mobil internet

Első adásról lemaradtam, sorry ha valami volt ;)

(#11) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Szolgálatók árai, termékei, szolgáltatásainak minősége, mennyisége, egyéb plusz kedvezményei. Összehasonlítás más Közép-Kelet Európai országokéval.
Beépített fényképezők, optikái.
Telefonok renszer teljesítményei, alkalmazások minősége, mennyisége.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#12) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

- Minden a kijelzőkről: honnan indultak, hol tartanak most, technológiák előnyei/hátrányai (TFT vs. OLED, kapacitív vs. rezisztív)

- Nyílt operációs rendszerek bemutatása, hasonlóan mint ahogy első adásban Androiddal is volt

(#13) crey


crey
MODERÁTOR

igazából a magyarországi telefonbeszerzéseket lenne jó ha kicsit körbeszaglásznátok szerintem. Értem ezalatt a szürke import boltokat, és hogy mire kell odafigyelni eszköz vásárláskor, valamint a különböző hamisítványokról (kínai Nokia pl., amiről cikkek is megjelentek). Sejtésem szerint a jövő heti adás szerkezete már rég kialakult, de ez így az ünnepek magasságában elég lényeges lehet. . .

Valamint a későbbiekben a különböző "tartalom szolgáltatók" üzletpolitikáját is érdemes lenne körül járni, lásd jambla, celldorado és társai.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#14) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Olcsóbb Androidos telók(HTC Tetkó,Spica,GW620) összehasonlítása

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.