Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Teljes weblap mentés - help ! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) strike-force


strike-force
őstag

hali mindenkinek

tehát olyan szoftra volna szükségem, amivel egy nagyobb weblapot le lehet menteni 10-20- (vagy nemtudom) link mélységig. Konkrétan haver most szólt hogy a jövő 7en vmiféle prezentációja lesz és le kellene mentemi az egész www.bmw.de -t (nem röhög), úgy hogy ha fölmásolja gépre, (amin nincs net) működjön is.

Google-t már néztem de igazándiból nem találtam semmit. Minden fajta megoldás érdekel.

thx előre is

s-f

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#2) KovacsUr válasza strike-force (#1) üzenetére


KovacsUr
addikt

Teleport Pro, Offline Commander, wget, HTTrack...

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#3) strike-force válasza KovacsUr (#2) üzenetére


strike-force
őstag

thx, megnézem

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#4) G@ben


G@ben
addikt

Kicsit fehozom ezt a topicot, mert lenne ehhez kapcsolódóan egy kérdésem. Adottak ezek a progik, amikkel le lehet menteni a weblapot sok link mélységig. Melyik tudja azt, hogy nem 10-20 link mélységig ment, hanem azt a weblapot menti teljesen, ami pl prohardver.hu-val kezdődik? Szóval olyan linkek nem kellenek, amik más lapra visznek, csak az a bizonyos oldal.
Az aktualitását az adja, hogy nem lesz netem az albiban, a koliban meg nem leszek olyan sokat, szóval ott le kéne mentenem mondjuk a ph-t, amit otthon elolvashatok. Mondjuk jó nagy lehet az egész weblap minden teszttel meg cikkel meg hozzászólással, de kb mekkora? Vagy az egész ötlet nagyon elfuserált? :U

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#5) Flashy válasza G@ben (#4) üzenetére


Flashy
veterán

ha windowsos kell akkor pl offline explorer pro
tud ilyet hogy csak a kiinduló könyvtártól, vagy csak a kiinduló szervertől.
offline ph lol :)

(#6) khalox válasza G@ben (#4) üzenetére


khalox
őstag

A statikus tartalommal nincs is gond (cikkek, leírások), viszont a dinamikus oldalak (ilyen a fórum is) az nem fog menni.

(#7) G@ben válasza khalox (#6) üzenetére


G@ben
addikt

Azaz a fórumból nem ment le semmit? Vagy állandóan frissíteni kell? Mert a fórumot szívesen olvasgatnám aztán mondjuk naponta frissíteném az adatbázist.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#8) khalox válasza G@ben (#7) üzenetére


khalox
őstag

Két oka van, az egyik az, hogy kellene hozzá egy PHP motor otthonra :) (persze azért nem ilyen egyszerű...), a másik a mérete...
Azt meg tudod tenni, hogy ami érdekel, azt lemented és így később végig tudod olvasni (mondjuk beállítod, hogy 300 hozzászólás látszon és lemented teljes weblapként explorerrel... - ha ezt 7-8 témával megcsinálod, az már elég olvasnivaló...) :)

[Szerkesztve]

(#9) G@ben válasza khalox (#8) üzenetére


G@ben
addikt

Értem.
És ha a méret nem akadály? Felőlem lehet pár giga mert elfér. Unalmamban nagyon sok olyan témát is elolvasok ami elsőre nem érdekel, csak aztán lesz érdekes. :)
Meg ugye ha lusta az ember és nem akar külön-külön mentegetni, hanem egyszerre. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#10) ssolitude


ssolitude
őstag

WinHTTrack

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#11) VladimirR


VladimirR
nagyúr

teleport pro
meg volt par hasonlo topic ahol szuletett meg par javaslat

(#12) G@ben válasza VladimirR (#11) üzenetére


G@ben
addikt

Akkor keresek még, mert csak ezt az egyet dobta ki a kereső.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#13) khalox válasza G@ben (#9) üzenetére


khalox
őstag

Akkor próbálgasd a lenti szoftvereket... (a cikkekre mindenképpen jó lesz).
Én csak a Teleport Pro-t tudom ajánlani, mert a többivel nincsen tapasztalatom. Viszont az ilyen PHP-s lapokra fogalmam sincs mit csinál...

(#14) Flashy válasza G@ben (#9) üzenetére


Flashy
veterán

dinamikus oldalnak csak aktuális snapshotját lehet lementeni, mert a html amit a browsered megkap lekéréskor generálódik. próbálgasd, majd kiderül hogy használható eredményt kapsz-e a fórumból. filenevekkel szokott gond lenni, pl valami.html helyett ''rios3_forum.php?mod=40&id=42643'' lesz a file neve. már olyan filerendszerben ahol lehet kérdőjel a filenévben.

(#15) G@ben


G@ben
addikt

Ok, akkor majd próbálgatom, aztán imádkozok. Majd szeptemberben kiderül, hogy jól megy-e. (Itthon inkább nem mentegetek, mert forgalomkorlát van.) :)
Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#16) khalox válasza G@ben (#15) üzenetére


khalox
őstag

Na meg nemcsak a tár, időben is eltart egy darabig a sok connect, request, wait, receive...
mert nem 1 nagy file, hanem ezer kicsi...

(#17) G@ben válasza khalox (#16) üzenetére


G@ben
addikt

T3-as netnél is nagyon sok? Mondjuk egy fél óra alatt le tudja menteni vagy nagyon hülyeséget kérdezek? :)
Meg esetleg olyat is tudnak ezek a progik, hogy csak a változásokat mentik le? Azaz az elején lementem teljesen, utána meg naponta a változásokat hozzátenné.

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#18) khalox válasza G@ben (#17) üzenetére


khalox
őstag

Elképzelhető, hogy annyi idő elég hozzá. Inkább függ attól, hogy a PH szerver mennyi idő alatt szolgál ki, mint attól, hogy milyen gyorsan jön... meg mondjuk nem is olyan egyszerű, mint amilyennek elsőre hangzik, mert pl. a Letöltések oldalra a sok driverrel meg miegyébbel biztosan nem lesz szükséged... és ha nem állítasz be mást, akkor azt is tuti magadra rántod.

(#19) VladimirR


VladimirR
nagyúr

na igy hirtelen ezeket talaltam, de biztos, hogy van meg:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link - ez mar archivalva van, ezt meg en nyitottam:DDD

nincs mit:D

[Szerkesztve]

(#20) G@ben válasza VladimirR (#19) üzenetére


G@ben
addikt

Köszönöm, majd délután átolvasom őket.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#21) ferk


ferk
csendes tag

Sziasztok!

Van egy óriási problémám. A böngészőimből (explorer, netscape) eltűntek a ''Teljes weblap'' és a ''webarchívum'' mentési opciók. Csak a ''HTML-fájl'' (css és képek nélkül) és a ''Szövegfájl'' lehetőség maradt. Egy ismerősöm sok próbálkozás után azt mondta, hogy esetleg a registry szerkesztésével lehetne orvosolni a problémát. Ha valaki találkozott már ezzel vagy hasonlóval, kérem segítsen!

Köszi előre is!

Ferk

(#22) becso13


becso13
aktív tag

Hello!

(#23) becso13


becso13
aktív tag

Hello!

Egy ilyen programot hogyan kell bekonfigolni?

(#24) Fred23


Fred23
nagyúr

HTTrack segedelmével leszedtem 1 blogot,de a kommenteket nem tudta lementeni ! Még az oldalon levő MP3as linkről is leszedte az MP3-at,a videósról a videót,de az a kiba komment nem látszik sehogy ! Valamit elrontottam,vagy próbáljak ki 1 másik progit ?

(#25) Fred23 válasza Fred23 (#24) üzenetére


Fred23
nagyúr

:Y Csak én voltam hülye.:DDD A blokkolt tartalom megjelenítését engedélyezni kell.Remélem valakinek 1x hasznos lesz.:D

(#26) Balinov


Balinov
félisten

sziasztok,
hamár belebotlottam a témába,megkérdezném: online, windows media streamelt videókat hogyan és mivel lehet lekapni? pl. tv2.hu-ról műsorokat vagy pl. ministryofsound.co.uk-ről az online rádiót? wmw ill. wma/mp3 akármi formátumba.
Köszi
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27) johny85


johny85
csendes tag

mi van ha be kell regisztrálni az oldalon? lementett mindent de csak a kezőlap jön
be a többi nem,pedig megadtam a jelszót neki.
Vélemény?

(#28) ArchElf válasza johny85 (#27) üzenetére


ArchElf
addikt

Gonodlom nem "rendes" authentikáción kersztül működik, hanem valami web-form-os cucc van... Azt elég nehezen tudja belőni bármelyik webcrawler - főleg, ha még valami kliens oldali szkriptnek is futnia kell belépéskor...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#29) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv mindenkinek!

Ha egy külföldi weblapnak szeretném megkapni valahogy a frem rendszerét akkor azt melyik progival tudom leszedni?
van erről valakinek infója?

(#30) Fecogame


Fecogame
veterán

Weblap készítés

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Teljes weblap mentés - help ! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.