Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hegedus001


hegedus001
aktív tag

Remélem az elszublimáló sehol fel nem ugró billentyűűzet hibát javították.... Soha ezelőtt nem volt ennyi bug ebben a nyomorult IOS ben mint most.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#2) kutti válasza hegedus001 (#1) üzenetére


kutti
tag

Áldom az eget hogy nem frissítettem le 15.7.1-ről a 11 Pro Maxomat, és ez így is marad. :)

(#3) Gerybut


Gerybut
tag

Én is áldom, ahogy kijött a 16 már ment is az update, akkora fos volt a 13 Pro adatvételi képessége, hogy ha nem változott volna az update-el adtam volna is el a ..csába.
Persze azt hittem , hogy a Telekom giganetje a szar, reseteltem, mindent csináltam, kolegám 3 m-re ül tőlem, neki mindig volt minimum 1-2 Mbps, nekem 100-200 Kbps.....konkrétan használhatatlan volt a korlátlan netem a munkahelyen hónapokig (22 Júniusban vettem)
Aztán felment rá a 16 és tádám....ebben a pillanatban 8-10 Mbps és azóta hibátlan....16.1-el is.
Egyébként vicc kategória, hogy egy ilyen drága telefonon ez egyáltalán megtörténhet... :((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#4) kutti válasza Gerybut (#3) üzenetére


kutti
tag

Mármint a 15-tel volt rossz a mobilneted, majd ráraktad a 16-ot és egyből gyorsabb lett az adatátvitel?

(#5) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Jó látni, hogy nem csak én vagyok "hater", meg nem csak én fogom rosszul. :D

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#6) Gerybut válasza kutti (#4) üzenetére


Gerybut
tag

Pontosan... :U

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#7) joey04


joey04
titán

Nekem a 16 semmilyen érdemi változást nem hozott se pozitív, se negatív értelemben. Unalmas. Ami persze nem baj.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) hegedus001 válasza joey04 (#7) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Nekem azóta teli van bugokkal és szaggat egy csomószor. I13mini.... Nagyon felcsesztek idén. IPad OSstage menegeres only m1 chipes baromság meg már egyenesen vérlázító

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#9) embe


embe
nagyúr

Én meg azon dobok hátast, ős androidosként, hogy a feleségem tavasz óta használt XR-n is már ott van ez a frissítés is.
Ok. tudom, hogy egyszerűbb egy rendszert frissítgetni...de akkor is.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10) janeszgol válasza Gerybut (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Unokatesóm is panaszkodott a sima 12-re, hogy valami nagyon gyenge volt a telefon hálózatkezelése. Szerintem feltette a 16-ot, de nem beszéltem azóta vele, hogy javított-e valamit ebben a frissítés.

(#11) janeszgol válasza hegedus001 (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Nálam Xs Maxon jó a 16.1.

(#12) Sgr_A válasza embe (#9) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ebben verhetetlen az apple
Amint kint a frissítés az összes jogosult teló ,tablet töltheti azonnal
Mondjuk úgy könnyű hogy a SOC, meg a szoftver is egy kézben van, és mindegyiken ugyan az a rendszer fut, egyszerűbb az optimalizálás
A droidnál meg ahány gyártó annyi UI, kismilió soc ( mediatek, sd, kirin, exynos)

[ Szerkesztve ]

(#13) embe válasza Sgr_A (#12) üzenetére


embe
nagyúr

Igen erre gondoltam amikor azt írtam, hogy "egyszerű" az Apple dolga. Egyszerűbb.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#14) NGA válasza embe (#9) üzenetére


NGA
addikt

Én megveszem az ipad-ot újonnan, és mindig azon a verzión hagyom, ahogy vettem. Amikor eladom, frissítgesse az új tulaj. Véletlenül sikerült erre a 16-ra befrissíteni, de mákom volt, vissza tudtam rakni még a 15.7.1-et. Androidon azt sem tudom milyen verzió van a telefonomon, mert nem is érdekel.

(#15) Luck Dragon

16 esetében elején volt billentyűzet hibám , de az orvosolva lett. Így nincs panaszom , jóban vagyunk .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) ddaydome válasza Sgr_A (#12) üzenetére


ddaydome
senior tag

Ebben tényleg jó. Viszont a felülete unalmas, kevésbé testreszabható és nagyon fapados egy Android utàn. Én most 0,5 évig használtam egy 13 minit. Életem első és valószínűleg utolsó iPhoneja volt.
Annyira elmaradott egy Androidhoz képest, hogy rendesen fàjt hasznàlni......

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#17) embe válasza NGA (#14) üzenetére


embe
nagyúr

Na én pont az ellenkezője vagyok. Frissítek mindent. Még az elektromos konvektort is. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18) Sgr_A válasza ddaydome (#16) üzenetére


Sgr_A
addikt

Viszont a vidgetjei főleg az akku ami mutatja a hozzácsatlakoztatott eszközök akkuját is az köröket ver a droidra
Huawei fülest meg órát is mutatja

Amúgy mit akarsz testre szabni rajta?
2 évig használtam i11-et nekem nem hiányzott semmi amit a droid tud

[ Szerkesztve ]

(#19) A Molyember


A Molyember
tag

Nalam szerencsere nem jott elo a billentyu bug i11-en, helyette van egy csomo UI furcsasag, meg egy olyan bug 16.1 ota, hogy ha gondol egyet, az Apple Music zenevezerlo akar zarkepernyon, akar az alkalmazasban bszik reagalni a leptetogombokra, es meg tovabb is megy, az Airpods sem hajlando leptetni a zenet. :(( Remelem ez is javitasra kerult..

(#20) hegedus001 válasza A Molyember (#19) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Nálam az is rendszeres, hogy nem reagál semmire sem az egész kijelző. Baromi dühítő.... :W Le kell zárni, feloldani, eldobni a háttérbe, majd vissza hozni az appot. ez megoldja, de az idei szofveres dolgaik nevetségesek...

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#21) A Molyember válasza hegedus001 (#20) üzenetére


A Molyember
tag

Igen, latszik, hogy egyre inkabb sebteben dobjak ossze az egeszet, az iOS 15 se indult valami fenyesen, de iden aztan arra is rakontraztak.. ha szoftverrol van szo, egyre inkabb terjed a “sell it now, patch it later” felfogas. :W

(#22) joey04 válasza hegedus001 (#8) üzenetére


joey04
titán

Nekem 13 pm. Semmit nem tapasztalok. Kb annyiban kimerült a frissítés, hogy kicsit más a lezárt a képernyő, meg alul vannak az értesítések. Ezen kívül semmi. Üzemidő nem jobb, nem rosszabb, új bugokat meg nem tapasztalok.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) LosBlancosRM válasza ddaydome (#16) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Francokat jó. Egyik érv ami miatt váltottam iPhonera, a frissítés volt, erre már a 13PM se kapta meg az AOD-t például. iOS 16 óta nem egyszer szerepel, hogy ezt meg azt javítja a 14!-es szérián. Konkrétan semmi újdonság nem jött a verziószám növekedésen és a bugokon kívül. Ilyen frissítésem Droidon is vannak.

Példát vehetnének a Samsungról, hogy mennyi minden szivárog le a régebbi telefonokba.

Mondandód többi részével egyetértek, lehet, hogy ezért kapok is 3 hónap tiltást. Appleről jót vagy semmit.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#24) ddaydome válasza LosBlancosRM (#23) üzenetére


ddaydome
senior tag

Én a frissítés gyakorisàgàra gonfolom, hogy jó, nem a tartalmàra. A face id és a kamera tényleg remek az iphoneban, de egy rakat dolgot tudnék írni, hogy mi minden emaradottabb.
Nekem nem jött be a cucc. Azt gondolom, hogy csak a preztizs miatt veszik, semmi màsért. Arra sem jöttem rà, hogy miért àtlàthatóbb, mint egy Androidos felület...

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#25) NGA válasza embe (#17) üzenetére


NGA
addikt

Még a Windows 3.0-nál voltam beta tesztelő utoljára :-) Többet nem leszek :-)

(#26) B.i.L válasza ddaydome (#24) üzenetére


B.i.L
senior tag

NoOff’
Alapjába véve használni szeretem az adott eszközt,arra amire való. Példának okáért,amit használok,ott nincs kompromisszum. Abban igazat adok, hogy a testrszabást nem lehet kárpótolni semmivel,ugyanakkor kutyát nem érdelki, mert nem azt nézem, hogy néz ki,hanem, hogy mit tud adott alkalmazás,adott eszközön,és ebben szvsz. talán jobb. Droidos vonalon meg már nem tudom mi lehet a vonzerő a sok testreszabás,és ingyenes programokon kívül.Azt se tudnám, hogy melyik hardver,szofver,gyártó vajon tudja garantálni,hogy működik egy adott program, az adott verzión. 6 éves iSE is hasonlóan,de már lassabban kezeli a programokat. Ezt droidon nem tudom elképzelni. (Lehet az én hibám) A frissítések gyakorisága,és a zártabb rendszer nekem megfelel, mert a családban én felügyelek, azért, hogy minden flottul menjen. Ehhez hozzáteszem,hoy az igények alacsonyabban vannak,tehát megint csak visszakanyarodtam, oda, hogy a funkciók, a használati értékek,az adott igényekhez mérten nem okoznak fennforgást,és a mindennapokban kényelmesebb,és talán mondhatni egyszerűbbek.

Horgászni mentem...B.i.L

(#27) Gerybut válasza hegedus001 (#20) üzenetére


Gerybut
tag

Ez nekem is van kb 2-3 naponta 1x, de a droidon megszoktam úgyhogy együtt tudok élni vele :D
Egyébként mintha mégjobb lenne a mobilnetem, ebben a 16.1.2-ben kifejezetten ez volt a leírás, hogy jobban optimalizálják. Piros pont.
Ettől függetlenül a 16 előtti gatyafos adatkapcsolat a wtf kategória nálam...
Hamár android, az egyetlen telóm ami nem lassult be 2 év után az a Mate 10 Pro volt, fenomén telefon ,imádtam, 2x kimostam véletlenül a mosógépben is....ha nem kaszálják el a Huawei-t, akkor most is azt nyomkodnám, az EMUI pedig egy kvajó rendszer volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#28) ddaydome válasza B.i.L (#26) üzenetére


ddaydome
senior tag

Azért nem tudod, mert nem is vagy rà nyitott. Pont az ilyen zàrt gondolkodású embereknek való az ios.....

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#29) LosBlancosRM válasza ddaydome (#24) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Ha nem lenne ilyen bughalmaz, nem kéne ennyi frissítés. Inkább annyiban "jobb", hogy azonnal megkapja. De csak azért, hogy ugorjon a verziószám, nekem nem hiányozna. Engem nagyon meglepett, hogy már a 13-as széria is butított iOS-t kap.

Face idba tényleg nem lehet belekötni, nagyon frankó, csak kár, hogy ilyen noccs az ára. Kamerától nem vagyok elájulva, van benne pár idegesítő dolog, a képminőség se mindig hozza amit tud.(Tudom, user error).

Háromnegyed év után is egy nagy katyvasz az egész rendszer, szerintem annak átláthatóbb ez, aki nem használt Droidot.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#30) LosBlancosRM válasza ddaydome (#28) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Szerintem nem az van, hogy nem nyitott, hanem nincs rá igénye. Én is el tudtam engedni sok dolgot amíg jól működött a telefon, egyedül a billentyűzet miatt ver ki a víz néha(hátha tényleg frissül a Swiftkey, és nem csak butított verzió lesz iosen), de ez a 16os szoftver gyalázatos.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#31) ultrasound


ultrasound
tag

Én azt nem értem, hogy híváskor, miért halkul el a csengőhang, pedig nem is lát a FaceID.

(#32) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nekem 16.2(b) van most fent semmi hibát nem tapasztalok a napi használat alatt. IOS-en bétázni kb olyan veszélyes, mint droidon felrakni egy sima frissítést. :D

(#33) victorhun7 válasza NGA (#14) üzenetére


victorhun7
tag

Melyik iPad ?

(#34) victorhun7 válasza LosBlancosRM (#30) üzenetére


victorhun7
tag

Hát nekem is a kamerába elfordulás animáció látszik :)) Jó kis update

(#35) ro3000


ro3000
tag

Ez a 14-es sorozat rettentően rossz lehet. Mostanában az összes javítás ezekhez a telefonokhoz jön ki.

(#36) ro3000 válasza LosBlancosRM (#29) üzenetére


ro3000
tag

" 13-as széria is butított iOS-t kap"

Melyik a nem butított IOS?

(#37) blackmoto


blackmoto
senior tag

Nem ide szántam. Upsz

[ Szerkesztve ]

(#38) hegedus001


hegedus001
aktív tag

Újabb nap, újabb Bug.

A keresésre menve, (vagy bárhova máshova) a képernyő átvált billentyűzetes nézetbe, viszont a gombokat nem jeleníti meg. Viszont, ugyan úgy tudok rajta gépel :DD
Ergo a billentyűket nem jeleníti meg, viszont érzékel rendesen... Zseniális. Ilyet még sohasem láttam..... :W

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#39) A Molyember válasza hegedus001 (#38) üzenetére


A Molyember
tag

Tizujjas vakongepelok elonyben. :DDD

(#40) B.i.L válasza ddaydome (#28) üzenetére


B.i.L
senior tag

Már nincs rá igényem,igazad van - feladtam :D

Horgászni mentem...B.i.L

(#41) juve600


juve600
nagyúr

16.1.2 -ben nem lehet már állítani a Gmail app jelzés hangját ? vagy csak én nem találom
:R

(#42) victorhun7 válasza juve600 (#41) üzenetére


victorhun7
tag

15.7.1 van nekem és lehet a beállítások → Értesítő e-maileknél

(#43) juve600 válasza victorhun7 (#42) üzenetére


juve600
nagyúr

16.1.2 -ben nem találom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.