Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Forraszto


Forraszto
tag

Üdv mindenkinek!

Érdekes helyzet állt elő anyósoméknál: Telenor mobilnettel jelenleg csak 4G és EDGE érhető el, 3G nem. :D Megnéztem a Telenoros térképen, valóban, a lakóhelyen épp a 3G térképnek pont a szélén van, vagyis gondolom kicsit lelóghat, mert nincs. A modem ami eddig volt, csak EDGE-et és 3G-t tud, ezért csak az EDGE elérhető, de mobilommal 4G stabilan, rendes sebességgel tudok netezni. Nézem a neten a 4G- modemek árait, de hajmeresztőek, 20-40 ezer, ennyiért egy LTE-s telefont veszek amivel megosztom. Vagy MiFi routert akár. Próbáltam keresni aprón ilyen modemet, nem találtam ott sem elfogadható (max. 5-10e) árban. Új tarifacsomaggal, hűségidővel havidíjjal van ugyan olcsóbban, de ez egy időszakosan használt net, kb. egy-két havonta egy két napra, feltöltőkártyásnak van értelme (Hipernet Praktikum), de ahhoz modem 30e. :Y Vezetékes netszolgáltatás nincs, az kilőve.

Szóval, mit tehetek? Béka lenyel, és marad az EDGE? Béka lenyel és 30-ért 4G modem/LTE-telefon? MiFi router? Ha valaki tud valamit ajánlani, kérem segítsen. :R

(#2) #21719808


#21719808
törölt tag

Na, erre én is kíváncsi vagyok, hallottam már ilyet.

(#3) 426os válasza #21719808 (#2) üzenetére


426os
őstag

Jófogáson szokott lenni 10-12k-ért LTE modem, érdemes figyelni.
Egyébként én is hasonló témában kutakodok. [link]

.

(#4) kabelmania27


kabelmania27
félisten

Kérdéseitekre Telenoros topikban hamar választ fogtok kapni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.