Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Telekomos Router/Modem probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) adamm966


adamm966
újonc

Sziasztok!

Olyan problémával fordulnék hozzátok ami már több hónapja zajlik viszont még mindig nem tudom a probléma okát.
A töréténet a következő: Indult azzal hogy ha playstation 4-en játszok az Overwatchal akkor 3-4 óra után elkezdek laggolni. Illetve nem is az én karakterem hanem a másoké akadozva látom őket futni. Felhívtam a Telekomot, hogy mi lehet a probléma (2hónapig húzódott az ügy), mondtak hogy a rendszerben nincsen hiba, meg a készülékemben se (router+modem egyben van).
3. hónap telt el amikor felhívott egy szervizes ember aki mondta, hogy a feltöltési sebességgel van a probléma. Nem elég az 1 mega.
Viszont az jutott eszembe, hogyha rossz lenne a net akkor már a játék elején is laggolnom kéne, viszont mindig kizárólag 3-4 óra játék utan kezdi el.

Mi lehet ennek az oka? Létezik, hogy a router/modem készülék 3-4 óra játék után bemondja az unalmast és nem bírja visszatölteni az adatokat? Mi zajlik le ilyenkor benne?

Köszönöm a válaszokat! :)

(#2) kabelmania27 válasza adamm966 (#1) üzenetére


kabelmania27
félisten

Üdv!
Kérdésedre választ Telekomos topikban fogsz kapni.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Telekomos Router/Modem probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.