Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fulopmartin


fulopmartin
csendes tag

Adódott mostanában ,hogy egy telefon kábelt kellene elvinni az egyik helységből a másikban ,de mivel nem akarok vele sokat bíbelődni arra gondoltam ,hogy végig fut a lakások egy kihasználatlan coax kábel, ráadásul minőségibb darab ,és mi lenne ha azon keresztül vinném a telefon vonalat és az azon lévö 25 MB/s VDSL-t.
Szerintem a sima telefon kábel semmivel sem védd jobban a jelet mind a coax de mielőtt nekiállok gondoltam megkérdezem

"Unlimited continues means no game over. Game is only over when you make it over."

(#2) nyunyu válasza fulopmartin (#1) üzenetére


nyunyu
félisten

Telefonzsinorban 2 erpar van, koaxban viszont csak 1 jel, meg korulotte az arnyekolas.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3) Jester01 válasza nyunyu (#2) üzenetére


Jester01
veterán

Alapvetően 1 érpár van a telefonban amit ilyenformán rá lehet kötni a koaxra. Hullámimpedancia persze más lesz, nem tudom ez zavarja-e.

Jester

(#4) fulopmartin


fulopmartin
csendes tag

Aha szóval semmi biztató ,én az egyik eret a COAX kábel belső erére ,a másikat az árnyékolásra kötném .
Azt én is gondolom hogy nem a legoptimálisabb viszont például hozzánk szovjet alu kábelen jön a telefon + net és gondolom annál nehéz rosszabbat.

"Unlimited continues means no game over. Game is only over when you make it over."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.