Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Telefon vásár! IPhone 3G S? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ika935


ika935
csendes tag

Sziasztok!

Az a helyzet hogy telefonvásárláson töröm a fejemet és azon gondolkodtam, hogy talán IPhone 3G S-t vennék. Utána olvasgattam, és nagyjából megfelel az igényeimnek egy-két hátrányt leszámítva.

A Bluetooth-n való fájlküldés hiányát, a mp3 zene PC-ről telefonra való közvetlen másolását, mp3 zene csengőhangnak való beállítását... asszem ezek a legnagyobb aggályaim..

Esetleg valaki nem tud a fenti hiányosságok pótlására valami megoldást, esetleg kiegészítő program telepítése, vagy talán van az Apple-nek új ingyenes frissítése, ami a fentiek valamennyi hibáját korrigálja?

Továbbá nagyon örülnék, ha tapasztalatokat is tudnátok írni arról, hogy a telefon kezelhetősége milyen mondjuk, sms írása terén, internetezés terén (flash támogatás van-e, mert sajnos erről nem találtam még plussz információt), filmnézés terén, zenehallgatás terén (lehet-e gépen lévő zenéket a telefonra közvetlenül felrakni.. bocsi ha kétszer kérdeztem...)... meg minden ami eszetekbe jut arról, hogy miért éri megvenni, és miért nem.

Ha esetleg nagyon nemleges a tanács, akkor valami hasonló okostelefon ami többet tud, és megéri.

Előre is köszönöm! Ha valami kérdést kifelejtettem volna, akkor azt még fel fogom tenni majd:)

(#2) zack válasza ika935 (#1) üzenetére


zack
nagyúr

Ezért nyitottál egy új topikot? :U :F Van iPhone topik is...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3) Ricardo válasza ika935 (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Telefon vásár! IPhone 3G S? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.