Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ktg3


ktg3
őstag

A topicot azért hoztam létre, mert nem tudom, hogy hova vigyem az elromlott lejárt garanciás terméket javítani. Szeretném ha itt megosztanátok pár tapasztalatot a szervizekkel kapcsolatban, hogy hova érdemes illetve nem érdemes vinni a telefont javíttatni. Ár/érték arányokra lennék kíváncsi illetve a javítás gyorsaságára.

Első körben Budapesten keresnék szervizet motorola milestone-hoz. Akinek van valami ötlete az írjon legyen oly kedves, mert soha életemben nem vittem még javításra telefont. Lehet, hogy akkor a SE P1i-met is megjavíttatnám akkor.

Előre is köszi :R

Később majd az 1. hsz-be be lehet gyűjteni az ajánlott szervizeket.

(#2) Hulot


Hulot
tag

Engem is érdekelne - SE P1i oldalsó görgető javítása.

(#3) Kopp_e


Kopp_e
csendes tag

Sziasztok!
Következő kérdéssel/problémával fordulok hozzátok.
Az egész sztori úgy kezdődött hogy 1 hónapja az iphone 5s tmobilos készülékem képernyője elfolyt.(még 7hónap garival) Beadtam a tmobile-ba, 1hét múlva kiküldtek egy újat. Ekkor örültem, minden simán ment. Csakhogy ez a telefon pár nap múlva azokat a tüneteket produkálta, hogy csak úgy kikapcsolt magától. Hard resettel tudtam csak bekapcsolni utána. Bevittem az andrássy szervizbe. Bent volt egy hetet, úgy adták vissza h nullára legyalulták, hibát nem találtak.
Persze 1-2nap múlva újra ugyanez, csakhogy már be sem tudtam kapcsolni a telefont. Újra beadom, ugyanoda, eltelik 1hét. Jön az értesítés: hibája garanciálisan nem javítható, víz került az akksiba. (100%ig biztos vagyok benne, hogy ilyen nem történt, túl kevés ideig volt hozzá a kezemben :D) Ekkor úgy döntöttem beviszem a tmobile-ba. Ők elküldték szevízbe, ott volt 2 hetet, ma jött meg. Eredmény: a szervízben nem találtak problémát. 2órája használom ismét kikapcsol.
Mit javasoltok, kit fenyegessek, kinél toporzékoljak stb… Tmobile-t vagy a szervízt?
Köszönöm válaszotok.

(#4) LámaZ


LámaZ
addikt

Nektek befellegzett!

Legyen minden jó!

(#5) Eyesis


Eyesis
őstag

Van valami élő topic, ahol tudok segítséget kérni szervízzel kapcsolatban?
Lenovo Vibe X2 üvege szilánkosra türt, de a képernyő és a tapi pad működőképes maradt. Tudtok szervízt, ahol ezt meg tudom oldani?

Eyesis

(#6) Eyesis válasza Eyesis (#5) üzenetére


Eyesis
őstag

Telemax lett ;( érintőképernyő csere 45ezer... WHAT?

Eyesis

(#7) socimagus


socimagus
csendes tag

Sziasztok. Tud valaki olyan budapesti szervizt ajánlani, ahol IMEI problémát orvosolni tudnak. Kínai okostelóról van szó, Android 6.0 van rajta, MTK proci.

Írj PM-et, azt előbb észreveszem!

(#8) Mydgard


Mydgard
tag

Hello!

Olyan budapesti mobil szervizet keresek, ahol megjavitanak a mobilomat, amit leejtettem (Samsung Galaxy A3 2016). Uveg es fem keret csererol lenne szo (erintopanel es LCD kijelzo nem serult), gyari alkatreszeket viszek, csak a munkarol lenne szo. Varnek ajanlatokat PM-ben, tippeket itt. Koszi!

Udv, Mydgard

HP Omen 15 | Intel® Core™ i7-10750H | NVIDIA® GeForce RTX™ 2070 Max-Q | 16GB DDR4 | 1 TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD

(#9) mulika2


mulika2
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Úgy látom senki nem kapott választ a szervízkeresésére, azért megpróbálom én is, hátha? :F
Szóval a Huawei P10 Lite telóm kijelzője betört elég szépen, maga a telefon viszont teljesen üzemképes maradt. Tudna-e ajánlani egy kedves fórumtárs megbízható szervízt, magánszemélyt vagy vajákosembert a javításra?

Köszi! :R

(#10) VVoid


VVoid
aktív tag

Üdv,

LG Q6 telefon törött képernyőjének cseréjére tud valaki ajánlani megbízható szervizt?

Előre is köszi,
VVoid

(#11) dudasbenedek


dudasbenedek
csendes tag

Sziasztok!

OnePlus 3-asom képernyője betört :(
Így nem tudom bekapcsolni se... (nem tudom berajzolni a mintát, stb.)
Az adatokat szeretném csak lementeni róla. Esetleg nem tudtok valami megoldást erre (valahogy elérni, hogy a képernyőjét PC megjelenítse, stb. :(
Használtam Google-es mentést de a képek egy része elveszett

Esetleg melyik szervízben tudnák nekem ezt megoldani?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.