Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lordjancso


lordjancso
senior tag

Hail!

Nemtom, hogy mennyien köttetetek be mostanában netet, de az Axeleronál akik most rendelnek, kapnak ajándékba egy webkamerát. Csak drivert nem adtak hozzá... Nem tudna valaki nekem egy XP-s drivert keríteni???

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#2) StaChys válasza lordjancso (#1) üzenetére


StaChys
tag

Nem tudom, hogy neked miért nem adtak... én kaptam. A kamera dobozában volt egy CD pár papir kiséretében.Ha neked nem adtak reklamálj szerintem.

(#3) lordjancso válasza StaChys (#2) üzenetére


lordjancso
senior tag

Fogok reklamálni, de nem tudnád valahogyan eljuttatni nekem a drivert? Nagyon fontos lenne...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#4) elttiL válasza lordjancso (#3) üzenetére


elttiL
senior tag

HAli! Küldtem mail-ban! 3 mb remélem tudod fogadni.

(#5) lordjancso válasza elttiL (#4) üzenetére


lordjancso
senior tag

Okés! Megvan! Nagyon szépen köszike! Majd hétfőn felhívom Axeleroékat, hogy küldjenek már egy cd-t is... :)) Még egyszer kössz!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#6) lordjancso


lordjancso
senior tag

És még azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek milyen program lenne a legideálisabb a kamerához?
Nektek mit adtak hozzá? És honnan lehetne leszedni? Vagy volna valami jobb cucc is???

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#7) elttiL válasza lordjancso (#6) üzenetére


elttiL
senior tag

Ennyi driver van hozzá. Más nincs, de jól működik így is (ami elvárható egy ilyen kinai izétől)

(#8) lordjancso válasza elttiL (#7) üzenetére


lordjancso
senior tag

Azt gondoltam, hogy nincs hozzá több driver, de valami olyan program, ami a capture-oláshoz van, olyan nincs? Mert ami a driverhez jár capture progi, az szerintem nem valami frankó. Jó lenne hozzá egy olyan progi, amiben lehet állítani a kép minőségét, meg ilyenek...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#9) elttiL válasza lordjancso (#8) üzenetére


elttiL
senior tag

Szia!
Most próbáltam ki egy ulead dvd múvi fektöri 2 -ben (persze trial verzió) és capture-özik, ebben lehet állitgatni pár dolgot (fényerő gamma szaturáció stb. stb. a capture tulajdonságok között keresd), de ezexerint a többi progi is elboldogulhat a kamerával. a trial letölthető innen: Bővebben: link hú most látom a zuleadnál, hogy már dvdmf3 van , leszedem én is a trialt.

Szerk.: valamikor valami ici-pici capture prg-t leszedtem, holnap majd ránézek, hogy meg van e-még hülye vagyok, most jut szembe, persze, hogy megvan: WinDV a neve, de nekem 2 perc alatt nem sikerült szóra bírnom; a 40 megás uleadot viszont 15 mp alatt. Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#10) lordjancso válasza elttiL (#9) üzenetére


lordjancso
senior tag

Majd kipróbálom én is. Nekem a normális kameránkhoz adták az ULead Videostudio 6-ot. Azzal meg megnézem. Meg most láttam, hogy már van 8-as verzió is, csak 2 cd. Majd leszedem azt is...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#11) vargalex válasza lordjancso (#10) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Tökéletesen működik VirtualDUB-al is!
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Alex

(#12) lordjancso válasza vargalex (#11) üzenetére


lordjancso
senior tag

Igen? Azt hogy? Írd már le, mert a Virtual Dubot nem nagyon vágom ilyen téren.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#13) elttiL


elttiL
senior tag

Tekintettel arra, hogy most kaptam a 3. mailt, hogy küldjem el a drivert (félreértés ne essék, nem haragszom), felraktam ide: Bővebben: link - töltsétek le :C

(#14) turicsabi


turicsabi
csendes tag

Nagyon szepen kerem............ha valakinek van Tekram TM-505 driverje kuldje nekem el email-en. Koszi

(#15) lordjancso


lordjancso
senior tag

Ez elég viccesre sikeredett, de legalább mindenki boldog... :)) Egyébként menet közben megtaláltam a cd-t. Ott volt a doboz borítása ALATT!!!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#16) rafigyuri


rafigyuri
csendes tag

Tekram tm-505 webcam driver-t keresek!!!! raffaigy@hotmail.com
köszönöm és nagyon sürgős!!!!!!!!!!!!!!!!

(#17) ricchi


ricchi
csendes tag

Nekem is naon kellene a driver!!! Ha valakinek megvan, akkor cserélhetnénk szoftvert.....biztos tudok adni vmit....ami kellene
respectalasisdabest@message.hu

Ricchi

(#18) armandusy


armandusy
tag

nem mukxik etil azzal a driverral amit adtál

(#19) MC..Roni


MC..Roni
csendes tag

Lehet telepíteni a hozzá kapott CD-vel !!!!!!!!!!!!!!!!

Igaz kicsit furán. De nálam XP re simán müködik igaz vagy 15ször próbáltam mire müködött.


gyuriklaszlo@hotmail.hu

[Szerkesztve]

(#20) kaszad


kaszad
csendes tag

Hy Kérlek Vaki Kuldjon Ehez a Webcamhoz Drivert e-mail: daniel91@enternet.hu
Msn:daniel91@enternet.hu:O

(#21) Nedudgi válasza kaszad (#20) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

Holnap küldök 1et...

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#22) Nedudgi válasza Nedudgi (#21) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

Bocsi, Faternak van ilyen de ő azt mondta hogy a gyári cuccal ment fel XP-alá.

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#23) Intelligencs válasza kaszad (#20) üzenetére

Kell még a driver? 3 mega, el tudom küldeni mailben.

The Amiga, Born a Champion

(#24) Maggie válasza elttiL (#13) üzenetére


Maggie
csendes tag

*
Kedves elttiL!

Én használati utasítást keresek hozzá, mert nem kaptam.
Mint az MSN WebCam-ja működik, azzal nincs gondom.
Csak szeretném érteni a beállításokat és a a plusszokat is.



Pl. úgy tűnik, mintha belső mikrofonja lenne, de azt nem tudom használni.
Fejhallgatósat csatlakoztattam a géphez, de talán másképpen is menne.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv: Maggie >>> MSN = maggie32@invitel.hu

''...azt ne hidd hogy megtagadjuk minden álmunk...'' /ILLÉS/

(#25) Kobe


Kobe
veterán

hmm...nekem ezzel a kamerával olyan gondom van hogy :
driver feltelepít, pőrogi elindít, hibaüzi : sorry u have no video capture hardware...
otthon sikerült vmilyen úton módon (addig klikkelj míg jó nem lesz) működésre bírni, viszont ismerősömnél fenének sem akar elindulni,...ha hardver hozzáadása, akkor telepítési hibát ír...
5letek, hogyan telepítsem XPre ?

[Szerkesztve]

(#26) hanf


hanf
csendes tag

sziasztok nagyon fontos lenne nekem az a Tekram TM-505 webCam driver!!!!

Elöre is KÖSZI!!! :( hanff@freemail.hu

[Szerkesztve]

(#27) hanf


hanf
csendes tag

Geforce4 Ti 4200 128MB videoCard ELADÓ!!! :P

(#28) hanf


hanf
csendes tag

Kösz Mindenkinek Nem kell már a Tekramnak a drivere!!Sikerült Megtalálni!!:C

[Szerkesztve]

(#29) atiteam válasza hanf (#28) üzenetére


atiteam
csendes tag

hol van?
:)

(#30) max-pain


max-pain
senior tag

Tekram TM-505 / USB PC Camera 301P webcam driver

64 bites Windows-hoz:
[link]

32 bites Windows-hoz:
[link]

(#31)



csendes tag

 

(#32)



csendes tag

 

(#33)



csendes tag

 

(#34) válasza Kobe (#25) üzenetére



csendes tag

szia nekem ugyanez a problémám ha sikerült megoldanod légyszi mond el nekem is

(#35) csibor válasza (#34) üzenetére


csibor
őstag

Drivert feltelepited-usb csatlakoztatod-telepited a meghajtót és újra inditod a gépet.

(#36) ozeee


ozeee
csendes tag

Ha valaki tud valami úton módon Tekram TM-505-höz Windows Vista drivert szerezni, az könyörgöm dobja fel valahova! és ossza meg itt a linket!
Köszi

(#37) VladimirR válasza ozeee (#36) üzenetére


VladimirR
nagyúr

csatlakozom a konyorgeshez ;p

(#38) kovacszk válasza ozeee (#36) üzenetére


kovacszk
senior tag

Nekem multkor feltelepült az xp-s drivere! de most nekem sem akar

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#39) kovacszk válasza kovacszk (#38) üzenetére


kovacszk
senior tag

felent most is csak nem kerestetni kell hanem cd-ről indítani a setup.exe-t! Csak azt a gombot ne nyomd meg a kam tetején mert rögtön kékhalál

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#40) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!

Feltettem a Vistát és most egy Vistás driver kellene ehhez a kamerához. Gondolom hogy nem gyártottak hozzá, de hátha van valami olyan driver, ami lekezeli Vista alatt is ezt a kamerát. Valakinek van ötlete?

Üdv!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#41) didyman válasza lordjancso (#40) üzenetére


didyman
őstag

ftp://ftp.onda.cn/download/driver/CAM/vimicro/301pl/

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#42) lordjancso válasza didyman (#41) üzenetére


lordjancso
senior tag

Sajnos nem jó hozzá. Nincs valakinek egy rakat webcamdriver-gyűjteménye? :) Mert akkor ráuszítanám a driverkeresőt, aztán kiválogatná ami tetszik neki.


Szerk.: Jajj vár még le sem jött... :) A félkész fájlból jóhogy nem találja meg a drivert. :) Bocsi.

[Szerkesztve]

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#43) lordjancso


lordjancso
senior tag

Nem jó ez a driver sajnos... Valamiért nem ismeri fel. Viszont a régi driverrel látja a kamerát, csak nem tudja feltenni... Nem értem.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#44) Shodan


Shodan
addikt

Sziasztok!
Tegnap én is fél napot szenvedtem, hogy a kamerát működésre bírjam. A neten fellelehető driverek közül kb 6-ot próbáltam.Mondanom sem kell egyikkel se működött.
De az volt az érdekes, hogy még az .inf et se tudta beolvasni.
Most megszereztem a CD-t, ezzel elsőre működött, megéztem ebbe az .inf is más mind a többibe.

Driver cd-t letölthetitek innen ISO-ba: [link]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#45) Ceree


Ceree
senior tag

Nem hiszem, hogy csináltak ehhez a webcamhoz xpnél újabb oprendszerre drivereket, de ha valakinek van windows 7-hez, akkor én is örülnék neki. :)

Másolat_eredetije

(#46) gbenyov válasza Ceree (#45) üzenetére


gbenyov
csendes tag

A Tekram TM-505 / USB PC Camera telepítéshez minden drivert kipróbáltam már. Szépen feltelepültek, a kamerát az USB-be bedugva fel is ismertek valamit, csak éppen kamerát nem.

CSAK EGYEDÜL EZ AZ ISO segített. Ezer köszönet érte!

(Nem égettem belőle lemezt, hanem megnyitottam Virtual Daemon-nal. Azonnal elindult a telepítő procedúra. Ujraindítást kért és kapott. Utána új hardver jelentkezett be, kérte a telepítő file-okat, megmutattam neki a lemezen lévő INFcsomagot, azt megkajálta, és kész. Műkszik.)

Gábor

(#47) Szabolcska10 válasza Shodan (#44) üzenetére


Szabolcska10
csendes tag

Hello ! Ne haragudj ,hogy zavarlak , de nekem is ugyan ez a problémám a kamerámmal , hogyan tudnám én ezt letölteni ?? légyszíves segíts már nekem !:) Előre is köszönöm !

(#48) f.tigris


f.tigris
csendes tag

Hali én kaptam egy tekram tm-505 webcanerát, de drivert sajna nem. Tudna valaki segíteni? Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#49) Franyo1957 válasza f.tigris (#48) üzenetére


Franyo1957
csendes tag

Nemtom, aktuális-e még, itt találtam 1et; http://letoltokozpont.hu/letoltes_driver_reszletes.php?a=559&k=2&g=114
ill megvan nekem is, ha nem jön össze irj, de megosztom DC-n is.
Nekem viszont WIN 7 -ez kellene Tekram webcamera driver, van valakinek?

(#50) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Én most kerítettem elő a padlásról ezt a webkamerát.
Én sem találtam hozzá drivert windows 7-hez.
Rákerestem erre a Vimicro 301PL-re.
Letöltöttem egy ilyen fájlt:
Driver_ZC0301PLH_Vista_Setup_070329.exe
Telepítettem.
Majd a c:\Program Files (x86)\Vimicro\ZC0301PLH_Driver_Setup\xp_vista\ könyvtárat adtam meg saját lemeznek. És innen telepítettem az infet.

A kamera tökéletesen működik windows 7 64bit alatt!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.