Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) husz


husz
csendes tag

Hali All.

Amivel gondom van:
Teclast G17s 3G
Gyártó oldala
A Különbség a linkelthez képest csak annyi,hogy az enyémben mt6282-quad-core proci van (antutu szerint.)

Mivel elég kezdő vagyok,türelmet kérek a tapasztaltabbaktól :) sokat olvastam a témában,és azt szűrtem le,hogy az android nem olyan op rendszer,hogy akármelyiket,akármire lehet telepíteni(flashelés,meg főzött rom,ezek nekem nem mondanak semmit.)

A problémám a következő lenne:
Nem tudom működésre bírni a google play áruházat.Felmásolni sd kártyára,és telepíteni a letöltött .apk-t tudom,de ahogy elindítom,leáll.Sok fórumolvasás után arra jutottam,hogy ezen a kínai csodán nincs semmi,ami google.(gyárilag eltávolítva,rootolni a SHUAME root programmal sikerült)
Bár a készülék full magyar,csak előre telepített kínai alkalmazás bolt van rajta.(meg még otg frissítés,böngésző,stb,csupa kínai nyelvű izé)
Belevághatok így,pontos típusra írt rom híjján egy Gapps csomag telepítésébe? ha igen,melyiket?

Ehhez kapcsolódik a másik hasfájásom,lespórolták az alkalmazások/modulok ikonját,így nagyméretű widgeteket sem lehet kirakni sehova.(ha a kis widgetet ráhúzom a kukára,nem csak elrejti,de uninstallálja is az appot.)De ez másodlagos,csak ha mindenképpen flashelni kell,megjelenhet ez a gomb is? létezik valami univerzális android amiben minden benne van,és a készülék dönti el,miféle meghajtó kell neki belőle?
És akkor maga a készülék képekben:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
4 gomb,a szokásos 5 helyett:
[link]
szervízmód:
[link]
Tanulhatok kínait,vagy ezt is át lehet buherálni valahogy értelmes betűkre? :)
Előre is köszi a hasznos infókat.
Üdv

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.