Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tripton


Tripton
csendes tag

Ahoy!

A címben szereplő Floppy és Multi Card Reader érdekelne.

link:
Bővebben: link

Bővebben: link

Bővebben: link

Ha valaki tud magyarországi lelőhelyről vagy tud kintről hozni 1-et kérem szóljon...
nekem a fekete(FD-CR07-002) változat kellene.





[Szerkesztve]

Ha vannak atomok, és mód kinálkozik, molekulák is lesznek; és ha a molekulák nedves, meleg helyen tanyáznak, elõbb-utóbb lesz belõlük elefánt is.

(#2) Tripton


Tripton
csendes tag




ugye milyen szép...

Ha vannak atomok, és mód kinálkozik, molekulák is lesznek; és ha a molekulák nedves, meleg helyen tanyáznak, elõbb-utóbb lesz belõlük elefánt is.

(#3) Tripton


Tripton
csendes tag

és persze helytakarékos...



[Szerkesztve]

Ha vannak atomok, és mód kinálkozik, molekulák is lesznek; és ha a molekulák nedves, meleg helyen tanyáznak, elõbb-utóbb lesz belõlük elefánt is.

(#4) Tripton


Tripton
csendes tag

link:

Bővebben: link

Ha vannak atomok, és mód kinálkozik, molekulák is lesznek; és ha a molekulák nedves, meleg helyen tanyáznak, elõbb-utóbb lesz belõlük elefánt is.

(#5) Tripton


Tripton
csendes tag

up

Ha vannak atomok, és mód kinálkozik, molekulák is lesznek; és ha a molekulák nedves, meleg helyen tanyáznak, elõbb-utóbb lesz belõlük elefánt is.

(#6) GP-Sz válasza Tripton (#1) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Rendeld meg, a 2. linkeden szállítanak külföldre is.

(#7) Tripton válasza GP-Sz (#6) üzenetére


Tripton
csendes tag

Netről külföldről nem rendelnék...
Csak van valaki, aki rendszeressen utazik németországba..

Ha vannak atomok, és mód kinálkozik, molekulák is lesznek; és ha a molekulák nedves, meleg helyen tanyáznak, elõbb-utóbb lesz belõlük elefánt is.

(#8) GP-Sz válasza Tripton (#7) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Netről külföldről nem rendelnék...
Miért?

Amúgy dolgozik egy haverom Németországban, ő megveheti neked, de szerintem nem fog tetszeni az ára :)

Bővebben: link
Itt 27euro + 7.5euro postaktg = 34.5 euro -> úgy 11ezerért gondolom elhozza neked, ha gondolod megbeszélem vele.

(#9) Tripton


Tripton
csendes tag

Az euró 247 forintos árfolyamon megy mostanában...
Póstaköltség minek ha külföldről hozza valaki?
Tehát 27 eu cirka 6700 ft....
Ha valaki 8000-ért hazahozza,házhoz megyek értre, így is keres rajta..
11.000 ft az magas ár(nekem)

Ha vannak atomok, és mód kinálkozik, molekulák is lesznek; és ha a molekulák nedves, meleg helyen tanyáznak, elõbb-utóbb lesz belõlük elefánt is.

(#10) GP-Sz válasza Tripton (#9) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Én mondtam, hogy nem fog tetszeni :) Mint említettem, a 27 ojró postaköltség nélkül van, azzal együtt 35 euro, a plusz 9 euro a mi tisztességes hasznunk :) De ha mondasz egy boltot Erlangenben, ahol biztosan van, akkor megveszi neked és nincs postaköltség, úgy már csak 9ezer (ha ott is 27, amire szintén esély nincs), csak erre persze esélyed nincs.

PS: Most látom csak ezt az elmés kérdést, hogy minek a postaköltség. Nos, Németország meglehetősen nagydarab, a te 5ezer Ftos cuccodért nem fog 500 kmt autózni senki, de még 100at se, úgyhogy marad az online rendelés.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.