Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k

Hozzászólások

(#251) Zoltn válasza redati (#250) üzenetére


Zoltn
senior tag

Az enyémben biztos van. Judder reductoin néven. De sajna a mozgások darabokra esnek tőle, amúgy lassu filmeknél csodálatos lesz tőle a kép.

Viszont egy új jelenségre lettem figyelmes. Elindul egy HDR anyag, a tv átvált HDR10 módba, viszont a háttérvilágítás megszűnik, vagyis nem szűnik meg csak beáll egy nagyon kicsi értékre és nem lehet vátoztatni.
Viszont ha beletekerek a filmbe és újra kap jelet, akkor visszatér a háttérvilágítás, és kiégeti a szemem végre. :D
Ugyan ez ps-nél. Ha elindul egy HDR játék, fakó csúnya lesz, háttérvilágítás nélkül, az erősítőn átváltok másik bemenetre, majd vissza ps-re akkor megjavul.

Ki érti ezt. Az a baj, hogy annyi helyen lehet a hiba. Kábelek? Vagy az AVR? Kicsit bosszant a dolog, de lehet vele együtt élni.

TCL U55X9006

[ Szerkesztve ]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#252) mesgyo2 válasza redati (#250) üzenetére


mesgyo2
újonc

Köszönöm :)
Szerintem én túl nagy hangsúlyt helyezek rá. :))
Ezen az oldalon megcsináltam az előző tv-mre a tesztet.
Our tests résznél letöltöttem a videót és lefényképeztem 1 másodperces záridővel.
[link]
[link]
Megbukott a régi tv-m, de általában nem zavaró a 24p judder, csak néha.

(#253) redati válasza Zoltn (#251) üzenetére


redati
tag

Nálam nincs ilyen opció: Judder reductoin

A fakó résznél arra tippelnék, hogy nem megy át a HDR információ rendesen. A win10 is csinál ilyet a főoldalon, olyan fátyolos lesz a HDR on beállítástól az asztal. Valamiért nem kezeli rendesen. A HDR kikapcsolva szép a kép. Nálam a win10 alatt a kmplayer 64x verzió vált be. Ezzel a lejátszóval a filmet elindítva szépen át vált a tv hdr10 módra, majd a film végén vissza normálra. Milyen AVR-ed van? Tudja a HDMI 2.0a?
Mert ha sima 2.0, akkor azon nem megy át a HDR metaadat.
Illetve kabelfüggő is. Én ezt használom, és tökéletes:
[link]

Nálad már a 8-as droid van a tv-én ugye?
Megnéznéd a software verziót?

[ Szerkesztve ]

(#254) redati válasza mesgyo2 (#252) üzenetére


redati
tag

Hová tudom feltölteni a videót?
Bár nem sikerült túl jól, (csak telefonos kamarám van) de szerintem az látszik hogy itt inkább akadozik mintsem elmosná a képet.
Csináltam egy kepjavitó be videót is.

[ Szerkesztve ]

(#255) Zoltn válasza redati (#253) üzenetére


Zoltn
senior tag

7es droidom van, de erre kijött már a 8as egyáltalán? Szerintem nem is lesz.
Marantz NR-1609-em van, tud mindent elvileg amit ma lehet. Kínai kábeleim vannak, de azok is jók lehetnek, mert mondom amúgy megy rajta ha tekerek egyet a filmen. Szóval működik, csak valami van. :D :DDD

"Music is your only friend. Until the end!"

(#256) redati válasza Zoltn (#255) üzenetére


redati
tag

Már szeptemberben nyilatkozta a Tcl, hogy az összes kompatibilis tvre kiadják a 8-as droidot. Most nem rég olvastam valahol, hogy szíves türelmüket kérik, és januárban elérhető lesz a netes update.
Az erősítőd valóban tudja a hdrt.
Most néztem nálam is van ilyen anomália. Nálam a konfiguráció:
Windows 10 kmplayer x64 -> evolveo hdmi 2.0b kábel (amit itt fentebb linkeltem) -> Onkyo txnr646 -> evolveo hdmi 2.0b kábel -> 55dp660
Érdekes hogy a tv belső lejátszójával semmi ilyesmi gond nincs.
És szerintem az MX playerrel a legszebb a kép.

(#257) Zoltn válasza redati (#256) üzenetére


Zoltn
senior tag

Vááá lesz 8as droid, hátha nem lesz nagyon rossz! :D :C
Én pc-t nem dugtam még rá, ps4pro, meg egy Amlogic S912 CoreElec(KODI)-box van rákötve ugye erősítőn keresztül. A digi box meg simán a tv-re de ugye az meg mintha nem is lenne, kb 2x ha használtam eddig! :D

Majdnem ilyen onkyom (TX-NR609) volt nekem is nagyon jó mozihangja van de zenére borzasztó. Ez a mari AVR mozira gyengébb, viszont csodásan zenél. :U

[ Szerkesztve ]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#258) redati válasza Zoltn (#257) üzenetére


redati
tag

Ez az Onkyo már zenére is fantasztikus, de persze csak biamp-ban hajtva a frontokat stereoban(egyébként kuka), és csak pure audió módban, és persze magas felbontású zenékkel megtámogatva. A mozi hangja, Atmos-Dtsx perfect 😀 Csak az a rohadt HDMI panel ne szarna be már megint, mint mindig állandóan]
A digi box nálam is egyenlőre pihen 😀

[ Szerkesztve ]

(#259) redati válasza Zoltn (#257) üzenetére


redati
tag

Megtaláltam a linket a frissitesről.
Azt írja hogy az összes Android Tv-t frissítik.
A c760-asokra már most is van 8-as droid, ezt korábban itt írták is.

Elvileg a manuális letöltésnél hamarabb elérhető lesz.

[link]

(#260) Zoltn válasza redati (#259) üzenetére


Zoltn
senior tag

Felőlem tolják el márciusig is csak legyen gyors meg stabil. :B

De ha még gyorsnak se gyors csak stabil legyen. Amúgy nekem a indó ablakok van hogy befagynak. Ritkán, és egy urjaindítás megoldja, de ugye ez már a sokadik ilyen kis hiba. Kiírva felejtődik a felbontás jelző infó ablak a sarokban, a hangerő csúszka, ilyenek.

Amúgy ha nem lenne ilyen piszok jó képminősége már rég felgyújtottam volna a tv-t, így belegondolva. Azért vannak vele bajok. :B

[ Szerkesztve ]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#261) redati válasza Zoltn (#260) üzenetére


redati
tag

Nálam csak akkor lassul be ha megy a 4k film.
Egyébként nincs vele gondom. Teljes kikapcsolásra van állítva, az instant boot helyett. Az Androidnak kell az újraindítás, mert sajnos kevés neki a 2GB ram, és hamart teleszemeteli 😀.
A 8-as egyébként már jobban kezeli, de igazán majd csak a kilences droid lesz a tuti erre a tvre. A Google is azt nyilatkozta hogy az sok lassulási hibát helyrehoz. Reméljük azt is megkapjuk még. A telefonomon is sokkal jobban fut a 9-es droid.

[ Szerkesztve ]

(#262) redati


redati
tag

BUÉK
[link]

[ Szerkesztve ]

(#263) RON777


RON777
csendes tag

Üdv mindenkinek! Valaki tud segíteni abba hogy miért darabos a kép gyors mozgásnál a tv-men? Nemrég vásároltam egy tcl xess x2 u55x9006 tv-t és akár pc-ről akár külső merevlemezről játszok le 4k hdr filmet, minden esetben jelentkezik ez a "darabolás". Próbaltam már több féle lejátszóval de az eredmény ugyanaz.

(#264) Zoltn válasza RON777 (#263) üzenetére


Zoltn
senior tag

Motion clarity ->Judder reduction-t vedd le, max 2 lehet. Nálam így már jó. Itt már csak nagyon kevés eset van hogy szétesne a mozgás, akkor is csak minimálisan. Amúgy filmje válogatja, volt olyan film is amit 10es értékkel is csodálatos volt a mozgás, és volt olyan is, aminél teljesen ki kellett kapcsolnom. Érdekes, hogy ps4-pro nál ha játékoknál tolom fel max-ra ott nem esik szét semmi. Pedig ott van mozgás rendesen. Szerintem ilyen tömörítési para lehet.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#265) RON777 válasza Zoltn (#264) üzenetére


RON777
csendes tag

Nekem nincs ilyen opció

(#266) Zoltn válasza RON777 (#265) üzenetére


Zoltn
senior tag

Content type->video és elobujik. Pc meg game modban nincs.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#267) balazsmolnar válasza Örni (#172) üzenetére


balazsmolnar
csendes tag

Szia!
Azóta eltelt egy pár hónap, hogy látod, változott a vélemény esetleg vagy felmerült bármi probléma a tv-vel kapcsolatban?
Nagyon gondolkozom egy vásárlásán, de nem sok infot találtam róla sajnos.

(#268) Örni válasza balazsmolnar (#267) üzenetére


Örni
senior tag

Szia!
Semmi probléma, teszi a dolgát! :) Ennyiért jó vétel volt.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#269) LilProphet90 válasza redati (#259) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Én csak azt nem értem, hogy a manuális update-eket miért nem tették OTA-n keresztül elérhetővé? Nem egy verzióról lehet olvasgatni külföldi fórumokon, de nekem sajnos egyiket sem sikerült felhegesztenem. Nem lehet, hogy régiófüggő? 2017. augusztusi a biztonsági frissítés P6046-on.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#270) balazsmolnar válasza Örni (#268) üzenetére


balazsmolnar
csendes tag

Megnyugtató, köszi a gyors választ!

(#271) Örni válasza balazsmolnar (#270) üzenetére


Örni
senior tag

Küldtem privátot is! :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#272) RON777


RON777
csendes tag

Kicsit update-elném a problémámat... Már csak HDR tartalmaknál van jelen ez a képdarabolás jelenség (legyen szó játokról ps4-en vagy filmről) más tartalmaknál a game mode megoldotta a dolgot. De a beállításoknál a motion clarity - t csak ki és be tudom kapcsolni, nincs skála amin lehetne szabályozni. HDR tartalomnál viszont ez az opció eltűnik és hiába váltogatok a picture presetek között az eredmény nem valtozik, továbbra is darabos a mozgás. Lehet hogy egy előző szoftververzión még lehetett ezt a motion clarity-t állítani. Találtam pár videót a youtube-on ahol még meg van ez a lehetőség a beállítások között, de nálam sajnos nem játszik.... Kicsit elkeserítő, mert amúgy meg vagyok elégedve a tv-vel, viszont sajnálom hogy a HDR tartalom az ilyen....

(#273) Zoltn válasza RON777 (#272) üzenetére


Zoltn
senior tag

Nalam 7es droid van. Azon van.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#274) RON777 válasza Zoltn (#273) üzenetére


RON777
csendes tag

Nekem 8-as. Vissza lehet rakni az előző verziót?

(#275) Zoltn válasza RON777 (#274) üzenetére


Zoltn
senior tag

Ha megvan a 7es update file, sztem igen.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#276) Zoltn válasza RON777 (#274) üzenetére


Zoltn
senior tag

Csinalnal rola egy videot? A kepbeallitasokrol?

"Music is your only friend. Until the end!"

(#277) redati válasza Zoltn (#273) üzenetére


redati
tag

Nálam is 7-es droid van, és nálam sincs ez a beállítás.
Bár az enyém eggyel alacsonyabb kategória 55dp660

(#278) fuze válasza redati (#277) üzenetére


fuze
őstag

Én meg az enyémet a mai napig nem tudom frissíteni :DDD

adms.hu | UI Designer

(#279) redati válasza fuze (#278) üzenetére


redati
tag

Egyenlőre úgy néz ki,hogy csak a 760-asokon van lehetőség a 8-as droidra. Elvileg ebben a hónapban kapunk mi is 8-as frissítést.

(#280) orkester


orkester
senior tag

Sziasztok!
Ha valakinek hivatalosan Android 8-as készüléke lenne, az megtenné, hogy kipróbálja elindul-e egy előzetes, vagy valami az HBO Go alkalmazásban? Mert ma már futottam egy kört az ügyfélszolgálatukkal, hogy ha a támogatott készülékek között van a tv, akkor miért nem megy. A válasz az volt a legvégén, miután mindent végig próbálgattak velem, hogy akkor csak a 8-as droiddal lesz támogatott. Na sikerült frissítenem ezt a C7006-ost egy novemberi 8-as verzióval, de továbbra sem hajlandó elindulni semmi. Mindig az 5.1-es lejátszási hibát adja ki. Csak szeretném tudni, hogy érdemes várni a hivatalos frissítésre vagy semmi nem fog változni?

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#281) redati válasza orkester (#280) üzenetére


redati
tag

Nem is tudtam,hogy fejlesztettek újabb appot 😀.
Nálam működik, de egyszer már újraindult tőle a tv.
Több fórumon is panaszkodnak erre az 5.1 hibára, meg a tv fagyásra - újraindulásra.
Elvileg tudnak a hibáról, aztán majd csak javítják.
A tv -t hogyan frissitetted?
A honlapról töltötted le a software t?
Mi volt a verzió száma?
És mi most a tv-n a verziószám ?
Az enyém 55dp660:
Szoftververzió: V8-T658T01-LF1V373

[ Szerkesztve ]

(#282) redati válasza redati (#281) üzenetére


redati
tag

Lejárt a szerk.idő

Itt tudod megnézni:
Home -> beállítások -> névjegy -> kapcsolat

(#283) orkester válasza redati (#281) üzenetére


orkester
senior tag

Itt elérhetők 7-es, 8-as fájlok, elvileg TCL-től van mind, csak talán az orosz oldalról, ha jól vettem ki, de nem bíztatok senkit a használatukra, nehogy valami gond legyen, én is csak a 8-asból a V500 verziót mertem mert azt valaki írta is, hogy nála hibátlan volt: [link]

Azzal annyi volt a teendő, hogy fel a pendrive-ra és a TV-n helyi frissítést választani, felismerte és le is frissítette magát, majd ugyanúgy teljes visszaállítást csináltam, ahogy a TCL írja, így most V8-T658T01-LF1V500 a verzió. A tv meg U55C7006 és az eredeti szoftver V8-MT58T04-LF1V373 volt, szóval akár itt is lehet valami hiba, hogy ez nem teljesen ehhez való.

Én is olvastam, hogy tudnak a hibáról, de konkrétan 2 ember is próbált segíteni, egyik sem mondta, hogy ez ismert hiba és lenne javítás, hanem, hogy a 8-as droiddal majd menni fog. Persze abból kiindulva, hogy elsőre azt is letagadták, hogy a tv támogatott lenne, nem tudom mennyire értettek hozzá.

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#284) redati válasza orkester (#283) üzenetére


redati
tag

Köszönöm a linket.
Felraktam a v509-eset, mert az 500-asnál még azt olvastam a lengyel oldalon, hogy nem jól működik a hbb.
Egyenlőre úgy tűnik hogy minden rendben. Lett egy csomó új kép beállítási menüpont is.
Meg mintha jobban kezelné a HDMI CEC funkciót is.
Meg mintha javult volna a menü sebessége is.

Az HBO meg ugyanúgy megy mint a 7-esen.
Egyszer itt is újraindult a tv, aztán már lejátszotta a filmet végig.
Az itteni ügyfélszolgálatot sztem hiába is kérdezed, mert valószínű nem nálunk fejlesztik az appot.
A fentebb írtakat is lengyel oldalon olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#285) doggie válasza redati (#284) üzenetére


doggie
aktív tag

Azt mondjátok ezek az android 8-asok ugyanúgy felmennek a dp6 szériára is, mint a c7-es szériára?
Nem kell külön verzió nekik?

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#286) redati válasza doggie (#285) üzenetére


redati
tag

Nemrég végignéztem szinte az összes TCL Android tv software letöltési lehetőségét a hivatalos tcl.eu honlapról. És ott ugyan azt a fájlt kezdi el letölteni mindegyiknél.
Úgyhogy én fel mertem rakni. De mindenki csak saját felelősségre.

(#287) doggie válasza redati (#286) üzenetére


doggie
aktív tag

Névre és méretre tudtad gondolom ellenőrizni maximum, és a tartalom?
Feltenném én is a kis c7006-ra, de kicsit fázom tőle...

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#288) orkester válasza redati (#284) üzenetére


orkester
senior tag

Nincs mit, én köszönöm, hogy kipróbáltad az hbo-t. :R Közben én is felraktam az 509-est, nekem is hibátlan, kivéve az hbo, ugyanaz a hiba. Na akkor már csak azt nem értem, ha teljesen ugyanazt a rendszert használjuk, hogy lehet hogy nálam meg nem megy. Ennyit számítana a tv típusa? :F Szeretném szeretni ezt a tv-t, de ez a macera, meg hogy alulról ahogy világítanak a ledek van egy világosabb néhány cm-es sáv majdnem állandóan, elléggé kezdenek eltántorítani. A DP660-nál is vannak bevilágítások vagy felhősödés?

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#289) redati válasza orkester (#288) üzenetére


redati
tag

Eleinte nagyon bevilagitott a bal alsó sarokban, ami sötétebb jeleneteknél kicsit zavaró volt, de mára már egész jól eltűnt.
Felhősödés abszolút nincs.

Az HBO nál még annyit kihámoztam, hogy talán a szolgáltatós regisztrációkkal nincs gond.
Neked gondolom egyéni a regisztrációd
Próbálj meg egy 1 hónapos próbaidős reget, hátha az működik, és akkor már mehet is a reklamáció.
Vagy vársz az app frissítésére.
A hardverrel sztem nem lehet gond, mert a
tvpanel (SVA / VA)
wifi ( bgnac / bgn)
hangszórón (JBL / down firing) kívül ugyan az a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#290) orkester válasza redati (#289) üzenetére


orkester
senior tag

Próba regisztráción már túl vagyok, sajnos ugyanaz. Igen, egyedi az előfizetésem, mert a szolgáltatónknál majdnem 2szer ennyibe kerül. :(

Mutatom milyen bevilágítás zavar, ennyire vészes Nálad is a helyet? :)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#291) redati válasza orkester (#290) üzenetére


redati
tag

Csináltam én is pár képet.
A logóra fókuszálva szinte nem is látszik.
Ha a fekete részre fókuszáltam a kamerát, akkor már látszik egy picit a sarokban, de újonnan durvább volt.
Ebben az árkategóriában ez nekem tökéletes 😀

[ Szerkesztve ]

(#292) orkester válasza redati (#291) üzenetére


orkester
senior tag

:R Nálad akkor sokkal jobb. Inkább minden sarokból jöjjön egy kicsit több fény, mint így, hogy alulról jön az összes. :( Pedig eredetileg én is a DP660-nal szimpatizáltam, csak gondoltam ez jobb is annyival amennyivel drágább, de úgy látom tévedtem.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#293) LilProphet90 válasza orkester (#283) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Köszi a tippet, csak a .pkg fájlt kell felmásolni a pendrive-ra? Akármit csinálok, azt írja nincs frissítőfájlt tartalmazó forrás.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#294) orkester válasza LilProphet90 (#293) üzenetére


orkester
senior tag

Ha a .pkg-t másolod fel akkor azzal úgy megy a frissítés amit a tcl oldaláról letölthető frissítésben is írnak. Kikapcsolni a tv-t, be a pendrive és a főkapcsolót nyomva tartani amíg el nem kezdi a frissítést.

Insert USB drive in ‘USB 2.0’ slot of the TV.
Press and maintain the power button of the keyboard until the front LED blinks.
TV will update SW automatically, and shows popup menu to inform the user about the ongoing update.
Upgrade will take some time.
Do not switch off, unplug, and remove USB drive until upgrade is complete.
When reflashing is successful, TV should restart automatically after ~5 to 7 minutes.
Remove the USB drive from the USB port.
Please delete the file ‘update.pkg’ from your USB disk to avoid any unwanted software download.
Press the Option button in the remote control:
Press OK on the icon: picture.
Scroll down to the line: contrast.
With the remote control, do the key sequence: 6 4 2 5
The special menu appears.
Go to the line “reset all” and press OK.
Go to the line “reset shop” and press OK.

Plusz utána nem árt androidon belül is egy gyári állapot visszaállítás, de az elvileg nem szükséges.

A v500 verzió az zip-ben van az oldalon, azzal megy csak az androidon belüli helyi rendszerfrissítés, amit próbálsz szerintem.

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#295) LilProphet90 válasza orkester (#294) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Köszi, az 500-assal megy (pedig megmertem volna esküdni rá, hogy más zip fájllal próbáltam már helyi frissítést), meglátjuk, mit hoz a dolog. :)

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#296) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Összességében jó lett a frissítés, az UI-t kicsit szoknom kell elsőre, de szépen fut.

Illetve nálam egy nagy hibát is orvosolt az update, végre gyors kikapcsolás/bekapcsolás után is kap jelet a hangcuccom jacken keresztül. Bár most ahogy ezt leírom, 2x bekapcsolt magától, úgyhogy valsz kikapcsolva marad a funkció egy következő frissítésig. :D

De érzékelhetően sokkal gyorsabban bootol, úgyhogy nem is kell a gyorskapcsoló.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#297) redati válasza LilProphet90 (#296) üzenetére


redati
tag

Most vettem észre az új kikapcsoló menüt, a készülék egyetlen gombjával lehet csatornát, és hangerőt is állítani.
Meg lett egy olyan is hogy :
Work with Alexa :))

(#298) LilProphet90 válasza redati (#297) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Na Alexa hol van? Azt még tudnám is használni. :)

Egyedüli komolyabb bugom, hogy a Youtube mindig kilép, pedig elsőre elindult rendesen, próbáltam már frissítés meg adatok törlését is. Az 509-est hogy sikerült felvarázsolnod végül, zip-ből vagy .pkg?

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#299) redati válasza LilProphet90 (#298) üzenetére


redati
tag

Az 509-es pendrive-ról
A rendszernél volt az Alexa ,de eltűnt

(#300) LilProphet90 válasza redati (#299) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Elvileg 509-cel került bele, reméljük a végleges verzióban már flottul megy minden, jó lenne, ha lehetne vele ki/be kapcsolni. Eddig Mastermind-ot használtam, de pár dologra az is alkalmas Alexával (alkalmazások indítása, hangerő növelés/csökkentés, némítás). Nálad jól megy Youtube?

Akkor gondolom kikapcsolt állapotból frissítetted, igaz? Nekem az istenért nem akarja úgy behozni az update felületet.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.