Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3644) net84


net84
őstag

...es ismet felvetodott bennem a nagy kerdes (mert egyre gyakrabban es egyre tobb helyen talalkozok ilyen kerdesekkel). Aki a tetovalas utan a neten informalodik, nem mer kerdezni a tetovalotol? Vagy a tetovalok valtak droidda es nem informalnak az utokezelesrol, borapolasrol es a tobbirol?
Par eve kiszalltam a mokuskerekbol, latom, higul a szakma, de ennyire talan azert nem.
Ha nem kerdezett a vendeg, akkor is elmondtam a vegen a kezeles menetet, majd (minekutan a felet nem tudtak egyesek megjegyezni) nevjegykartyat nyomtam a kezukbe, amin a "kezeles" fontos pontjai mind rajt voltak. Illetve kereshettek utana is, barmi kerdes volt (az ejszaka kozepen is felvettem a telefont vagy valaszoltam az uzenetre).

A kremezes, folia es egyeb utokezeles technikaja, mikentje folyamatosan valtozik. Igen, manapsag egyre tobb helyen hagyjak el a klasszikus ertelembe vett foliat es ternek at a steril, ragasztos, lelegzo foliara.
Nem 1-2 tetovalassal a hatam mogott, merem allitani, a folia tobbet hasznal, mint art. Persze feltetelezve, hogy betartja a "paciens" az "ajanlasokat". A fertozes es borgyulladas nem vicc. Fajdalmas tortura es a vegeredmeny siralmas...
Az utokezeles is rengeteget valtozott az evek alatt. Mar vannak kifejezetten tetovalt borre szant kremek, testapolok, amik nem mellesleg mukodnek is.

[ Szerkesztve ]

Read only...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.