Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) rwin5 válasza legiaap (#3350) üzenetére


rwin5
őstag

Crawley-ba akarok menni, Te merre felé vagy? London valahogy engem nem vonzz, direkt ilyen kisebb helyet kerestem itt van ismerős is, segít a szállásban majd a munkakeresésben, így nem úgy utazok ki, mint egy árva gyerek, hogy semmi sincs intézve..

(#3352) legiaap válasza rwin5 (#3351) üzenetére


legiaap
nagyúr

Birmingham-ben vagyok.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3353) Because


Because
őstag

végre kaptam egy igazán szép tetoválást. ti akkor is lefóliázzátok ha otthon vagytok az első pár napban?

(#3354) Because válasza Because (#3353) üzenetére


Because
őstag

úgy döntöttem fóliázom mert összemaszatolnák vele mindent véletlenül :)

(#3355) dokee78 válasza Because (#3353) üzenetére


dokee78
félisten

Igaz csak 3 kisebb van,de egyiket sem fóliáztam.

(#3356) Because válasza dokee78 (#3355) üzenetére


Because
őstag

első szép tetkóm készül, megpróbálok a legprecízebb lenni, kár hogy ilyen meleg van
vádlimat csináljuk, de már a karomat tervezem... :)

(#3357) rwin5 válasza dokee78 (#3355) üzenetére


rwin5
őstag

+1 asszem 2 is "dögmelegben" készült és addig volt rajta fólia míg hazaértem a tetoválótól ~1 óra.

Amúgy ezen agyalok most, hobbitban láttam de nagyon bejön, meg a feelingje is a filmnél

ugyanígy színesen, jobb kar tricó részére, hátra

(#3358) Because válasza rwin5 (#3357) üzenetére


Because
őstag

estére? illetve hámlási időszakra mi a tuti? ez a bepanthen kenőcs elég sűrű és félek, hogy bemasszírozás közben túlságosan dörzsölni fogom.
ez most szép, nem olyan mint a csiga-biga a másik lábamon :D

(#3359) Because


Because
őstag

na vettem körömvirág krémet. bár olvastam, hogy vazelin tartalma miatt nem jó, de ez amit hoztam vízbázisú, könnyebb is kenni, jó lesz ez a hámlós időszakra.
arra gondoltam, hogy munkába majd betekerem gézzel (fóliázni nem akarom már), hogy a naci ne dörzsölje

(#3360) legiaap válasza Because (#3359) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én még mindig az opsite flexifix transparent film-et ajánlom és akkor nem kell semmilyen kenőcs. Sokkal kényelmesebb és biztonságosabb. Ha leveszed utána csak testápolózni kell még egy kicsit azt csá. Gyorsabb a gyógyulás is ezzel.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3361) Because válasza legiaap (#3360) üzenetére


Because
őstag

ez a tetoválás fólia néven futó cucc? invictus oldalán olvastam, hogy 4 napig izzadsz vele :D

(#3362) MattM


MattM
tag

Sziasztok! Van itt a topikban valaki aki tetovál?

(#3363) legiaap válasza Because (#3361) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálam semmi gond nem volt vele. Két tetoválást ezzel kezeltem és a jövőben is ezt fogom használni. Semmi izzadás nem volt alatta.

Esetleg gyógyszertár vagy valami gyógyászati bolt, eBay.

MattM: Ő tetovál.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3364) Because válasza legiaap (#3363) üzenetére


Because
őstag

itthon elérhető szerinted valahol?

mondjuk első nap után elég sok festéket mostam le, így félnék, hogy az hova kerül 4 napig :S

[ Szerkesztve ]

(#3365) legiaap válasza Because (#3364) üzenetére


legiaap
nagyúr

Rajtam ez a fólia 5 napig volt. A kilöködött festék természetesen a fólia alatt maradt és rászáradt a bőrömre ami szépen le is jött ahogy leszedtem a fóliát és utána csak a gyógyult bőr maradt és semmi sem hámlott már. De lehet persze tovább is rajta hagyni, akár másfél hétig is.
Ugyanolyan mintha sebre tennéd rá. Az ott még kifolyt vér szépen rászáradna a bőrre de maga a seb gyógyul tovább.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3366) rwin5 válasza Because (#3358) üzenetére


rwin5
őstag

első estére szoktam egyedül mondani, hogy érdemes mert "beleragadsz" a takaróba. Bár én akkor se tettem fel 1x sem, sokkal jobb érezni, hogy lélegzik a bőr. Ha nagyon agyalva utánaszámolok, akkor 5-6x pontosan már nem tudom :D voltam tetováltatni és egyszer sem volt még rajtam fólia, pedig volt félkaros tetoválásom is egy vonással

bepanthen plus kenőcsöt vegyél

[ Szerkesztve ]

(#3367) Because válasza rwin5 (#3366) üzenetére


Because
őstag

csak túlparázom, első normális darab és féltem a széltől is :)
meg mondjuk most idebenn a farmer nem bizti, hogy jó ha hozzásimul

[ Szerkesztve ]

(#3368) MattM válasza legiaap (#3363) üzenetére


MattM
tag

Köszi :R

(#3369) rwin5


rwin5
őstag

Ma megnéztem újra a harcosok klubja c. filmet kb 5-6 éve láttam de majdhogy emlékeztem az egészre plusz letudtam ereszkedni a film mélységeibe szellemileg míg néztem újra.

Anno nagyon tetszett ennek is a témája, gondolkoztam is tetováláson, a googlés ötletek elég gyengék, a portrékat meg ugye könnyű elrontani aztán nem adja vissza a tetoválás a filmet, ez a minta viszont egész megvalósítható:

[ Szerkesztve ]

(#3370) Because válasza rwin5 (#3369) üzenetére


Because
őstag

kövinek piroskát és a farkast szeretném a karomra :D

(#3371) brownus


brownus
veterán

(#3372) MattM


MattM
tag

Friss tetoválással napi 2x 15 percet biciklizni mennyire ajánlott?

(#3373) LamerGyuri válasza MattM (#3372) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Ha nem a seggeden van, szerintem nagy baj nem lehet :DDD

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#3374) MattM válasza LamerGyuri (#3373) üzenetére


MattM
tag

Afenébe :DD

(#3375) Because


Because
őstag

szerintem egész szépen állunk az őzikével a vádlimon, még majd megyek egy felülvizsgálatra:

(#3376) rwin5 válasza Because (#3375) üzenetére


rwin5
őstag

tényleg szép munka! Én csak annyit változtattam volna, ha rajtam van, hogy erősebbre színnel csináltattam volna a kéket, mert ha fakul jóval halványabb lesz, persze így sem rossz.

Pont azért is néztem be, hogy megkérdezzem, hogy tetováltatott-e valaki mostanában :U Most akarok beszélni a tetoválómmal, hogy augusztus környékén csak pingálni kéne valamit a bal karomra, de lehet később/hamarabb volna jó. Csak melóhely keresés van is épp és nem tudom, hogy a megkapott időpont egyáltalán szabad lesz-e pont

(#3377) Because válasza rwin5 (#3376) üzenetére


Because
őstag

köszi! a kéket beszéltük, hogy lehet át lesz még egyszer tolva...

bal lábam is alakul, igaz szinte fekete lesz az egész, hogy fedje az előzőt

(#3378) Because


Because
őstag

nem lett oloyan rossza kék se legyógyulva, de azért megyek majd még egy kört

(#3379) rwin5 válasza Because (#3378) üzenetére


rwin5
őstag

nekem bejön nagyon, a minta elhelyezés is jól el lett találva. Jó a kék is most így látva, meghogy nincs akkora fényerő rajta és nem világítja ki lehet nem mennék vele el, vagy majd később 1-2 év múlva akkor azért picit fog fakulni, persze a te dolgod. Én is próbálnám szervezni a bal karomat, de valahogy mindig más ötlettel állok elő, hogy mi legyen rajta így várok még

(#3380) Because válasza rwin5 (#3379) üzenetére


Because
őstag

ne is mond karom már én is tervezem, közben az elbaszott bal vádlim is készülget... de ott a takarás takarása... kegyetlen

karra ehhez hasonló mintát terveztem, nagyon bejön (tudom csajon van :D ):

[ Szerkesztve ]

(#3381) rwin5 válasza Because (#3380) üzenetére


rwin5
őstag

a színvilág jó a többi nem jön be, a lánc túl vastag a pókokat meg nem szeretem :P egyébként a rózsa tetoválás ellen bármennyire is voltam, mindig úgy fikáztam, hogy nem lesz virágoskert a karomon végül csak felkerült rám is 3, bármennyire is sablonos mint tetoválás tényleg szép, azt kár kihagyni :D

(#3382) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Embörök.
Volna egy nagy problémám. Aztán nem is biztos, hogy tudják kegyelmedék a megoldást.
Vannak a la murte tetkók

Adott lenne egy valós személy és keresnék olyan valakit aki adott portréból megrajzolná.
Ötleteket, tanácsokat szivesen fogadok akár privátban is.
Köszönöm.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3383) rwin5


rwin5
őstag

Skacccok, tudom kevesen vagyunk, de nekem annál is kevesebb tetovált ismerősöm van :D

Én vagyok az egyik legnagyobb ellenzője a feliratoknak, idézetes tetoválásoknak, de beüthettem a fejem, mert kezdenek tetszeni, csak kicsit nem az átlagos felhelyezéssel

most úgy akarnék egy szöveget a felkartól alkarig, hogy függőlegesen menne a szöveg, csak nem tudom mennyire néz ki ez hülyén? Vádli tetot láttam így és jól nézett ki. Akinek nem esett le a mondanivalóm annak példázom, tehát így lenne rámtetoválva mondjuk a PH:

P
R
O
H
A
R
D
V
E
R

szerintetek, milyen vagy nagyon gagyi? Mert ha azt nézem értelme így nincs, és nem is tudom van e olyan kultúra ahol így létezett volna a folyóírás formája :P

(#3384) rwin5 válasza rwin5 (#3383) üzenetére


rwin5
őstag

guuglin keresve nem sokan így tetováltatják, inkább elfordítják és úgy folyószöveg
nekem ez a megoldás nem nagyon bejövős, mivel az összes tetoválásom lelógatott karral függőlegesen nézve van ábrázolva, tehát ez így már más volna, de ugye a googlés megoldások volnának az értelmesebbek :U
[link]

(#3385) rwin5 válasza Gyuri27 (#3382) üzenetére


rwin5
őstag

Sokat nem tudunk segíteni. Többséget nézve mindegyik tetováló azt fogja mondani neked, hogy ezt ő megcsinálja aztán a felvarrásnál meg nézel szerintem nagyobb eséllyel mint 50%, hogy ez meg mi a makkom .. Van aki nagyon szépen tud rajzolni de tetoválni már nem képes ugyanazt ami a papíron van, de fordítva is van, van aki nem szereti kivitelezni a tervet viszont hozott anyagot meg nagyon jól felrakja.

Az én tetoválom pont az a fajta mondjuk aki megmondja, hogyha ő ezt nem vállalja be, ő a new school tattookkal van így, bár lehet azóta fordult vele is a világ.

Annyit azért érdemes volna megosztanod, hogy egyáltalán helyileg, hol laksz, mert hidd el ha azt mondjuk, hogy van itt vagy ott egy jó de te tőle laksz 500km-re hiába próbálod neten elmagyarázni neki, többség nem fogja fel. Én ugyanoda járok tetováltatni és szegény mikor interneten rajzolgatom neki meg mutogatom akkor is látom rajta, hogy nem jön át az én gondolkodásom nála. Személyesen a legjobb ez mert nincs félreértés, ha nagyobb városban laksz ott tuti sok tetováló van be kell menni pár szalonba és kérdezősködni ezt tudom csak tanácsolni.

(#3386) Gyuri27 válasza rwin5 (#3385) üzenetére


Gyuri27
félisten

Békés.
Azért lenne jó egy rajz, hogy egyáltalán tudjam tetszik-e, úgy tetszik-e.
Ha tetszik akkor már lehet kilincselni, hogy ecsém ilyet tudnál-e.
A la muerte tetkók szerintem nem olyan vállalhatatlanok mint pl egy japán témájú japán stílusú tetoválás.
Persze tévedhetek is.

Amúgy meg kap 2 portrét. A lány haja tűz vörös legyen, szeme kék. Aztán a témán belül rá bízom. Nem kivitelezhetetlen ez. Még messziről se.
Én azt se bánom, ha valaki némi pénzt kér a rajzért. Ne legyen ingyen, nem baj ha nem tud tetoválni, rajzolni tudjon. Meg segíteni akarjon egy szerelmes közmókuson. :B

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#3387) Because válasza Gyuri27 (#3386) üzenetére


Because
őstag

ahogy említetted vinnél képet, készítsd ezt olyan szögből ahogy azt magadon szeretnéd aztán erre rárajzolni a motívumokat már csak fog menni a tetoválónak

az enyémnek éppen már ki van a töke, annyira unja ezeket a halotti maszkokat, minden 2. embernek ez kell :D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#3388) rwin5 válasza Because (#3387) üzenetére


rwin5
őstag

na és ez?

(#3383) rwin5

(#3387) Because: nálam a maorira mondta ezt egy fél éve, de amúgy azok el is tűntek, 1-2 évig nagyon futottak most befejeződött szerintem

[ Szerkesztve ]

(#3389) Because válasza rwin5 (#3388) üzenetére


Because
őstag

jó lesz az a prohardver felírat neked :D

írasd fel valakivel otthon filccel és meglátod milyen lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#3390) rwin5 válasza Because (#3389) üzenetére


rwin5
őstag

na de hogy a jobb, a googlés változat, vagy ahogy én magyarázom?

(#3391) Gyuri27 válasza Because (#3387) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát hogy megy-e az ugye a kérdés.
Ha ki van a töke akkor csukott szemmel is olyat varr, hogy besza behu. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#3392) Because válasza Gyuri27 (#3391) üzenetére


Because
őstag

legutóbb lábfejre is ilyet akart egy csaj :D

(#3393) net84 válasza rwin5 (#3390) üzenetére


net84
őstag

Pontosan mitol, meddig szeretned a feliratot? Van, ahova a ph-s valtozatod a befuto, de neha akad, amit csak folytonos irassal lehet kivitelezni. Ez amugy fugg a betutipustol, a testen valo helyzetetol es a kornyezo tetovalasoktol.
Felkar hatso reszere eddig csak az altalad eloszor vazolt formaban irtam. Alkarra mar volt minden fele iranyba es elrendezesbe. Legutobb gerincen futtattam egy feliratot vegig (tarko felsotol egeszen le fenekig) script betustilusban, ugy, hogy csak fekve vagy oldalra dontott fejjel lehetett olvasni. De ugy nezett ki jol.

Gyuri27 - magyarul Te adnal egy portret es akore kellene a la murte stilusu design. Valamint a portret is a stilushoz kellene igazitani? Javaslom keress egy olyan tetovalot, aki mind realisztikus, mind a la murte stilusban kedvedre valot alkot. Vedd fel vele a kapcsolatot. Nem biztos, hogy osszerakja Neked az egeszet rajzban, de a portret mindenkeppen elorajzolja. A korites pedig sok esetben alakitasra szorul borre vazlatolaskor.

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#3394) Gyuri27 válasza net84 (#3393) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kb. De ha már rá van húzva a stílus az már szerintem kevéssé portré.
ez a színes "mese szerübb" lenne az irány.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3395) rwin5 válasza net84 (#3393) üzenetére


rwin5
őstag

Kb hónalj alatti rész ahol már nincs takarásban, tehát attól lefele kb 5-6cm saccra és csuklóig nem menne le mert azért hosszabb szöveg de alkar belső része nyilván, mert egyenes vonalban volna de kb csuklótól vissza egy 4-5 centi

jobb képet nem találtam kb így

[ Szerkesztve ]

(#3396) net84 válasza Gyuri27 (#3394) üzenetére


net84
őstag

Ha hasonlitania kell a fotora es felismerhetonek kell maradnia az arcnak, alaknak akkor bizony erdemes olyan tetovalot keresni, aki jo a szines es realisztikus abrazolasban. Realisztikus keprol rajzolni, masolni sem egyszeru, nem, hogy felvarrni az elo borre. Nem mellekesen jo, ha lo valamennyit masik stilishoz is. Bar szerintem ez utobbival nem lesz gond. Mindenkeppen egyedibb az otleted, mintha vinnel egy netrol vadaszott kepet es beallnal az n+1. mintat varratok koze.

Read only...

(#3397) net84 válasza rwin5 (#3395) üzenetére


net84
őstag

Hat, igy mar erdekesebb. Alkar belso inkabb adja vizszintesen. De mint irtam korabban is, az alkaron nalam mar szinte minden volt. Talan egyedul spiralisan korbe nem varrtam fel szoveget. Keresztbe, tobb sorba, fuggoben elforgatott betukkel es vizszintesen is...
Mennyire osszefuggo a szoveg? A konyek resznel azert "csunya" tud lenni a fuggoleges szoveg, mikor mozog a karod. Ha nem egy szo az egesz, akkor oda idozitenek egy szokozt vagy valami szunetet.
Betustilus elkepzeles?
Ha valami handwrite/caligraphics/script betutipusban (amik inkabb osszefuggoen/osszekapcsolva mutatnak szepen) gondolkodnal, az esetben javasolnam, hogy vizszintes elrendezes legyen. Magyarul akkor lehessen olvasni, amikor vizszintesre emeled a karod.
Egy szoveget amugy is mindig nehez beleszoni a kornyezo tetovalssokba, igy, ha elter az elrendezese (foleg kar belso oldalan), kevesbe rossz es osszedolgozhato egy jo hatterrel.

De, ha nem all fenn a fenti betustilusok egyike sem, akkor fuggobe.
Tetesd fel indigoval es nezd meg ;) . Akar mindket verziora dolgozd ki a lehetoseget...

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#3398) forika34 válasza I_Am (#30) üzenetére


forika34
újonc

Igen előfordulhat a harmadiknál én is igy jártam

(#3399) rwin5 válasza net84 (#3397) üzenetére


rwin5
őstag

Tutto il piu forte colui che non rabbia, ma sorride.
"Mindig az az erősebb, aki nem tombol, hanem mosolyog."

de igen, jobban átgondolva igazat adok Neked, jobb a folyó szöveg vízszintesen, meg az mégis csak "értelmes" és nem lehet belekötni - na nem mintha izgatna bárki véleménye is mélyebben a tetoválásaimmal kapcsolatban, de azért fail szinten sem akarom tetováltatni magam

(#3400) rwin5


rwin5
őstag

Pontosan ezért írtam ide amúgy, nagyon kis közösség vagyunk topik szinten, de legalább értelmesen ki tudjuk tárgyalni a dolgokat :) :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.