Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) legiaap válasza rwin5 (#3100) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mondtam asszonynak inkább menjünk varratni, mint nyaralni...leugatott.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3102) steeel35 válasza legiaap (#3101) üzenetére


steeel35
tag

Nők... :( ;]

(#3103) rwin5 válasza legiaap (#3101) üzenetére


rwin5
őstag

:DDDDDDDDD :C

(#3104) rwin5


rwin5
őstag

bazzz ez nekem nagyon tetszik :Y

[ Szerkesztve ]

(#3105) rwin5 válasza rwin5 (#3104) üzenetére


rwin5
őstag

még a színei miatt akár bele is férne a japán mellé.. csak sok közöst nem tudnék alkottatni a tetoválóval, hogy felül még virágok vannak lent meg már az űr.. :D

(#3106) net84


net84
őstag

No! Senki ne mondja, hogy hol faj. Azok mind semmik a terdhez kepest. Ket korabbi serules hege nehezitette meg a dolgomat.

Meg egy alkalom kell, hogy be tudjam fejezni. Van egy pindurka csavar a dologba. Ki jon ra?

Read only...

(#3107) Fr0z3n válasza net84 (#3106) üzenetére


Fr0z3n
őstag

(#3108) net84 válasza Fr0z3n (#3107) üzenetére


net84
őstag

Nono :DDD
Igaz meg hasonlit picit, de nincs koze hozza.

Kis jatek: fogj egy kameras mobilt vagy egy fenykepezo gepet es allitsd negativ felvetel uzemmodba. Nezd meg vele a kepet. Ha nem megy, teszek fel kepet. Kremezve meg nem az igazi a latvany.

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#3109) rwin5 válasza net84 (#3108) üzenetére


rwin5
őstag

ilyennel én nem tökölök, küdd fel :D amúgy pont kérdezni akartam, hogy változik-e ha legyógyul, vagy ilyennek képzelted el

(#3110) net84 válasza rwin5 (#3109) üzenetére


net84
őstag

Valamennyit fog valtozni, erni fog a kek, egy picit sotetebb lesz.
A serult boron varhatoan foltos lesz, ott nagyon verzett. A masodik fazisban kap egy feher konturt a kor, javitok a keken es a szurkebe is viszek meg bele feheret.

Read only...

(#3111) Fr0z3n válasza net84 (#3110) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ez valami speckó festékkel van csinálva? Nekem is kéne már varratni, de csóró vagyok :O

(#3112) rwin5 válasza Fr0z3n (#3111) üzenetére


rwin5
őstag

én sem varratok márciusban.. annyi dolog összejött amire most költeni kell, hogy húzódik a karom folytatása, fránya anyagiak :O :O

(#3113) net84 válasza Fr0z3n (#3111) üzenetére


net84
őstag

Fusion Ink, Intenze - ezeket a markakat hasznalom. Utobbit mar reg ota, de biztos forrasbol egyre nehezebb beszerezni, igy elobbi lesz idovel a kizarolagos festek. Illetve a fekete az amibol a Koru Sumi ket verzioja valt nalam be.

A tetovalasnak annyi a lenyege, hogy a normal kep negativ szinei vannak a borbe utve. Tehat a sarga helyett kek, a feher helyett fekete, a fekete helyett feher. A szurke sokat nem valtozik negativban sem, de ott is van arnyalatbeli elteres.
Ez volt az elso ilyen kiserletem. Tetszik :) . Most gyokolok a kovetkezo ilyenen. Ehhez azonban kell, ha beutom a borbe a szint, tudjam, hogy az olyan is marad. Erre jok a fenti markak. Olyan a szin a borben, amilyen a flakonban.

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#3114) rwin5 válasza net84 (#3113) üzenetére


rwin5
őstag

a PH-tagokat jófejségből nem varrod ingyé? ;]

(#3115) net84 válasza rwin5 (#3114) üzenetére


net84
őstag

;) humhum, elgondolkodtam. :DDD

... 2,5 honap utan most volt ujra gep a kezemben. Meg kell par het, mire ujra formaban leszek es lesz is hol dolgoznom :) . Lesz mit bepotolni.

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#3116) rwin5 válasza net84 (#3115) üzenetére


rwin5
őstag

majd rajtunk gyakorolhatsz, csak minőségi gyakorlás legyen ;] :P

(#3117) Fr0z3n válasza net84 (#3115) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Van 2 jó lábam ha gondolod. :DDD

(#3118) dokee78


dokee78
félisten

Szöveget is időre tetoválnak?
Vagy az karakterre csinálják?

(#3119) rwin5 válasza dokee78 (#3118) üzenetére


rwin5
őstag

esküszöm nem értem a kérdést :U

(#3120) Melack válasza rwin5 (#3119) üzenetére


Melack
veterán

Ha kérsz egy 10 karakterből álló tetkót (I Love Mama), akkor azt betűk száma alapján fizeted ki (azaz 10 db betű ára), vagy az ott eltöltött idő (legyen mondjuk 3 óra) alapján?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3121) rwin5 válasza Melack (#3120) üzenetére


rwin5
őstag

Jaaa így már értem, nem varrattam még sosem szöveget, így erről az opcióról sosem hallottam. Ma is tanultam valamit :P

(#3122) jegenye77 válasza Melack (#3120) üzenetére


jegenye77
addikt

Az csak 9 karakter :P
Vagy a szóköz is számít?Mert akkor meg több ;]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3123) net84 válasza rwin5 (#3116) üzenetére


net84
őstag

A tavalyi utolso munkam, mint evzaras, az jo gyakorlas volt. 8 ora, amibol minimum 6 ora telt el varrassal. A vegen a vendeg is es en is eleg nyuzott voltam. Hamarosan jon a folytatasa.

(#3117) Fr0z3n - nem szeretned, hogy jo legyen? :DDD

dokee78 (#3118) - en olyat meg nem hallottam, hogy valaki karakter szam alapjan tetovalna. Aki idore dolgozik, az a szoveget is idore varrja.

Read only...

(#3124) Fr0z3n válasza net84 (#3123) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Mókaficek :DDD

(#3125) dokee78 válasza net84 (#3123) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#3126) net84 válasza Fr0z3n (#3124) üzenetére


net84
őstag

Kulonben is! A hoembernek hol a laba? :DDD

Read only...

(#3127) Fr0z3n válasza net84 (#3126) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Te meg honnan látod mit csinálsz? ;]

(#3128) net84 válasza Fr0z3n (#3127) üzenetére


net84
őstag

Érzésre megy :DDD .
De majdnem stimmel a dolog, ugyanis az esetek többségében van "kendő" a fejemen.

Read only...

(#3129) rwin5


rwin5
őstag

mizu skacok, senki sem megy tetováltatni a közeljövőben? :U áprilisban megyek tutifixx, csak még a mintát nem tisztáztuk le teljesen :D

(#3130) dokee78


dokee78
félisten

Ha valaki ért a tetováláshoz,privátban küldenék neki egy Facebook linket egy tetováló munkájáról.
Véleményezze érdemes-e vele dolgoztatni,mert az eddigi tetoválóm magasabb áron dolgozik.

(#3131) legiaap válasza dokee78 (#3130) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ide is beteheted nyugodtan.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3132) dokee78 válasza legiaap (#3131) üzenetére


dokee78
félisten

Inkább privátot küldök. :U

[ Szerkesztve ]

(#3133) Ultrazord


Ultrazord
tag

sziasztok!

Az ár nem szempont, de kivel csináltatnátok Budapesten fekete képregényfigurás tetoválást? Kontúrok kellenek, meg, hogy pl a képregényes szem kivehető legyen nagyjából 15*15 ös lenne az ábra.
Jöhet privátba is akár, hogy ne legyen sértődés, vagy vita belőle :)

kösz a tippeket.

(#3134) net84


net84
őstag

(#3129) rwin5 - nem, megoldom magam :DDD , egyébként jár már az agyam újra :) csak időm nincs.

(#3133) Ultrazord - a 15x15- be csak egy alakot akarsz vagy egy komplett képregényt? Nézz körben, ki dolgozik hasonló stílusban, mint amit szeretnél. Esetleg a facebook-on a Tetoválok Szakmai és Érdekvédelmi Egyesülete alatt is kutakodhatsz...

Read only...

(#3135) rwin5 válasza net84 (#3134) üzenetére


rwin5
őstag

azóta sem találtam ötletet, pedig kismillió mintát kinéztem ejj.... pedig már kicsit zavar is, hogy ennyire szingliben van a jobb karomon :U

(#3136) net84 válasza rwin5 (#3135) üzenetére


net84
őstag

Nekem megvan a nagy tervem a bal lábra. A gésával átellenesen megy egy szamuráj, a háttérnek pedig egy japán tájkép és egy vörös nap. Ezzel lefedtem ezt a lábszáramat is. Már csak időt kellene szánnom a rajz befejezésére és találnom valakit, aki megcsinálja. Fizikai képtelenség, hogy megcsináljam magamnak az egészet :DDD .
Mire eddig eljutok, biztos befigyel még pár őrültség (mint a smile). Erre is van már elképzelés ;) .

Read only...

(#3137) rwin5


rwin5
őstag

Mai termés.. leges lent ahol markolja a kardot még nincs kész, majd folytatjuk :)

(#3138) legiaap válasza rwin5 (#3137) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ez frankó lett.
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3139) RECSKA válasza rwin5 (#3137) üzenetére


RECSKA
veterán

nem semmi!!! :R

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#3140) rwin5 válasza legiaap (#3138) üzenetére


rwin5
őstag

Köszi mindkettőtöknek :)) Amúgy nem fájt, :C egy-két helyen csípte de nem volt olyan amire felkészültem.. mert anno a bicepsz belső felét én nagyon rosszul éltem meg, fájt is + még belenyilalt ilyen fantomfájdalom a lábamba, szóval nagyon nem tetszett .. Most kenegetem.. nagyon zura ez az egész karos, jól mutat, szóval örülök, hogy folytattam végre a karomat, most egy darabig pihentetek mindent. A mellkasomra akarok majd egy latin szöveget később, de szerintem a nyáron a meleg miatt azt kihagyom + olyan érzékeny a mellkasom, hogy szerintem azt inkább több alkalmassal akarom csináltatni :D

(#3141) net84 válasza rwin5 (#3137) üzenetére


net84
őstag

Szep! :C
Jol nez ki bent a feher is. A kardot markolo keze ki lesz dolgozva teljesen? Ket kezes kard lesz?

Read only...

(#3142) rwin5 válasza net84 (#3141) üzenetére


rwin5
őstag

A kéz majd később lesz az "direkt" néz még csak így.. de azért sem lett folytatva mert arra konkrét ötlet még nincs, hogy milyen legyen, de szerintem csak ősszel fogjuk továbbvarrni. Élőben nem ilyen szembetűnő az a kéz, itt a képen valahogy tényleg nem a legszebb.. :D

(#3143) sider24


sider24
tag

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy tetoválás előtt érdemes e fájdalomcsillapítót be venni? illetve Lidocain krém tényleg hatékony? Hétfőn lenne folytatás, mellemen készen van már a kontúr de most jön a java.. a satír :U

(#3144) net84 válasza rwin5 (#3142) üzenetére


net84
őstag

Jó lesz ez, csak elsőre nem látszik a képen, hogy mi is akar lenni. De azért felfogtam :) .

(#3143) sider24 - Van, aki 2 szem Cataflam-al indít, a tetoválás előtt 1-3 órával. Lidocain krémet én sosem támogattam. Pro-kontra lehet hallani róla mindent.

Read only...

(#3145) rwin5 válasza sider24 (#3143) üzenetére


rwin5
őstag

Szerintem nem érdemes semmivel kenni + alkoholt se igyál :D Jelezd előre a tetoválónak, hogy érzékeny a melled és türelmesebb legyen majd, hogy neked több szünet kell, bár én annak vagyok a híve, hogy összeszorított fogakkal is, de inkább haladjon a dolog és ne álljunk meg, mert, ha pihenő után újrakezdi nekem az rosszabb.. pl most mikor alkaromon csinálták 3x álltunk meg telefon miatt kb fél percre, de ki is estem a meditációból.. :D

(#3144) net84: nekem is kétszer kellett anno megnézni a mintán, hogy mi az, de már előre meg volt beszélve, hogy azt most nem folytatjuk de kihagyni sem akartam :K

[ Szerkesztve ]

(#3146) sider24 válasza rwin5 (#3145) üzenetére


sider24
tag

Na hát meg próbáltam a lidokain krémet, hát nekem be vált elég szépen haladtunk ahoz képest ahogy szoktunk. Jó igaz nem lett készen teljesen, de én ennek is örülök hogy ennyit haladtunk. :))

Vége fele már nagyon el fáradtam, kimerültem és már akkor jobban fájt, no nem baj majd következő alkalommal!

Amúgy lehet ki próbálom a cataflám gyógyszert hát ha hat az is valamit.

[ Szerkesztve ]

(#3147) rwin5 válasza sider24 (#3146) üzenetére


rwin5
őstag

mennyi ideig varrtak? Halad ez mostmár :) Lehet kipróbálom majd mikor mellkasomat varrjuk, bár az úgysem holnap lesz, de attól félek a legjobban, mint fájdalom zóna :D

(#3148) sider24 válasza rwin5 (#3147) üzenetére


sider24
tag

Hát ezt az egészet nem egyszerre varrták! Mell volt az első ott kezdtük és utána váll és kar.
Csak hát eddig bírtam. :B elején még annyira nem is fájt, csak mikor már meg fáradtam na akkor húha volt, azért is hagytuk félbe amúgy a váll még az annyira nem is vészes, nekem a karomnál belül nagyon fájt és kívül a tricepsznél .....

De majd még akarok, csak ez legyen készen. :DD

[ Szerkesztve ]

(#3149) rwin5 válasza sider24 (#3148) üzenetére


rwin5
őstag

Innen már nincs megállás :o ;) Nyomatni kell

(#3150) sider24 válasza rwin5 (#3149) üzenetére


sider24
tag

Majd most jön a váll része még a mell rész be gyógyúl! Meg próbálom végig ki bírni. :U

Amúgy zenére egész kellemes tetkózni, raktam a telefonomra mixeket amiket szeretek +egy fejhallgató és rajt.. egy kicsit el terelte a figyelmem.

Ha nem próbáltad még akkor próbáld ki hát ha.. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.