Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) balfek


balfek
tag

Sziasztok!

Kellene egy fórum, ahol meg lehetne beszélni a társasházam ügyeit:
- ingyenes,
- webes felületen lehet kezelni (pl. az a phpBB szimpi, de nem akarok telepíteni hozzá semmiz)
- magyar nyelvű - tekintve a várható felhasználóit :)
- lehetőleg legyen tárhelye is, de ez nem lényeg

ezekkel próbálkozom, de nem túl handful darabok nekem elsőre:
http://www.freeforum.hu
http://www.ucoz.com/

ismertek egyebet, tapasztalat bármi hasonlóval?

kösz előre is

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#2) Bjørgersson válasza balfek (#1) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ilyen esetekben először a keresőt lenne javasolt használni. ;)

Azonnali (fáradt gőzös) kérdések órája - Topiknyitás helyett!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3) balfek válasza Bjørgersson (#2) üzenetére


balfek
tag

ez most miért? mi gond azzal, hogy nyitottam egy topicot ennek?

kerestem mellesleg - csak a témába vágó topic 9 éve halott...

a "fáradt gőzös órák" javaslatodat meg pláne nem értem...?
ott elszállnak a kérdések, nem lehet megtalálni egy könnyen a választ egy feltett kérdésre...itt legalább megmaradnak egy helyen, s nem kell órákat cseszni el keresgéléssel.

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#4) Bjørgersson válasza balfek (#3) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azon kívül, hogy rossz helyre nyitottad?

12. Jótanácsok, további szabályok:

3. Topicnyitás:

1. Egyszeri problémának lehetőleg ne nyiss topicot, mert a kis topicok hamar elsüllyednek, ráadásul igen kicsi az esély, hogy a téma szakértői észreveszik. Általában többen tudnak segíteni neked a nagy gyűjtőtopicokban, melyek gyakran piros színnel ki vannak emelve és a nyitó hozzászólásukban a legtöbb esetben össze vannak gyűjtve a legfontosabb információk az adott témáról.

Ha nem találsz semmilyen topikot, ahol fel tudnád tenni a kérdésed, akkor is inkább egy személyes bejegyzést írj, azt többen látják, s valószínűleg választ is hamarabb kapsz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) balfek válasza Bjørgersson (#4) üzenetére


balfek
tag

rossz helyre? ööö... offtopic az miért nem jó?
szívesen átteszem vhová, de mond, hová és hogy?

a téma meg szerintem a jövőben hátha másokat is érint, és segítheti őket, ha egy helyen van a téma - és annak is örülnék, ha olyan is hozzászólna, aki már csinált ilyet...és segíthetem nekem - ENNEK a lekövetése, sztem, egy "fáradt gőz" jellegű mindentbele-topikban nehezebb.

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#6) Bjørgersson válasza balfek (#5) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha megnézed az Off-topic részleget, minden topik úgy kezdődik, hogy [Re:], mivel egy bejegyzésre írt hozzászólások kerülnek oda. Vagy ami nem úgy kezdődik, azt a modik bezárták.

Mondom, írj egy személyes bejegyzést, azt látja mindenki, aki figyeli a Logout főoldalát vagy a fórum Logout részlegét.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) Qru válasza balfek (#5) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig ez oda való az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések órája - Topiknyitás helyett!-be. Mivel nem itt akarsz fórumozni ezzel kapcsolatban hanem csak a fórum indításra vonatkozik a kérdésed.

Ezt a topikot zártam.

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.