Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Joszef


Joszef
újonc

Sziasztok!

Ismeri valaki a http://cpanel.hu/ -t? Vannak tapasztalatok?
Egy egyszerű fotós weboldalnak keresek megbízható tárhelyet.

[ Szerkesztve ]

(#602) scream


scream
veterán

Hali!

Lassan lejár a Tárhelypark.hu-nál az 1 éves 990 Ft-os csomagom, és érdeklődnék, mielőtt vaktában meghosszabbítom a 4390 Ft/év-es 1000-es csomagot, hogy van-e jobb alternatíva.

Ha van, akkor hol?

Domain van, még 2 évre fizetve, szóval az nem kell a csomagba.

Nagy elvárásaim nincsenek, a 100 megás csomaggal is elvoltam, egy kis statikus oldalt kéne kiszolgálni (HTML, JS).

(#603) charlie_hu válasza scream (#602) üzenetére


charlie_hu
aktív tag

Nálunk domain névhez jár egy 250 MBájtos cPanel tárhely, így nem kéne külön tárhelyet venned.

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#604) sanya1111


sanya1111
csendes tag

Sziasztok!
Készítettem egy laravel 5.4 applikációt, szeretném ezt egy tárhelyre feltöltenem, hogy ott is tudjam tesztelni.

Mivel még soha nem csináltam ilyet, ezért az lenne a kérdésem, hogy tudtok e ajánlani egy olyan helyet ahol a Laravel 5.4 framework könnyen kezelhető(pl van e olyan hely ahol van ssh és artisan parancsokat lehet futtatni)?

Előre is köszi:
Sanyi

(#605) scream válasza charlie_hu (#603) üzenetére


scream
veterán

És ez hogy nézne ki, ha már van domain-em? (Mint azt írtam is)

(#606) dragon1993 válasza sanya1111 (#604) üzenetére


dragon1993
őstag

MikroVPS-nél megy az artisan és van SSH is.
A document root beállításához kell egy plusz htaccess illetve a queue-hez kell egy kicsit trükközni ha szükséged van rá.

[ Szerkesztve ]

(#607) charlie_hu válasza scream (#605) üzenetére


charlie_hu
aktív tag

Át kell regisztrálni, enniy (ebbe benne van egy év hosszabbítás is).

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#608) sanya1111 válasza dragon1993 (#606) üzenetére


sanya1111
csendes tag

Szia!

Köszi a választ. :R

Felveszem velük a kapcsolatot, a többi felmerült kérdésemet már nekik intézem, ezzel is tesztelve e supportot. :DDD

Üdv:
Sanya

(#609) dragon1993 válasza sanya1111 (#608) üzenetére


dragon1993
őstag

charlie_hu a support feletted :DDD (ő is)

(#610) sanya1111 válasza dragon1993 (#609) üzenetére


sanya1111
csendes tag

Na ez komoly :B

A javukra legyen mondva meló mellett 12 perc alatt le is zongoráztuk a kérdéseket, és mindenben tudtak segíteni.
:C

[ Szerkesztve ]

(#611) Bandy82 válasza scream (#602) üzenetére


Bandy82
csendes újonc

Szia!
Domain átregisztráció nélkül is mi a Nethely.hu-n reklám mentes és gyors 256MB tárhelyet adunk, ingyen.

https://www.nethely.hu - Tárhely, Domain egyszerűen

(#612) stmondeo


stmondeo
csendes tag

Érdekes, én pl. sosem a csomag mellé adott ajándék domaint, ssl-t nézném, hanem egészen más tényeket.
Sokkal inkább fontosabb a szerverek rendelkezésre állási ideje, nem mindegy hogy 99% vagy 99,9% mert a két szám között van kb. 7 óra különbség ameddig akár mindenféle indoklás nélkül kimaradhat egy szerver éves szinten.
Másik fontos tényező lehet, hogy mennyi alkalmazottal rendelkezik az adott szolgáltató? van-e 0-24 ügyfélszolgálat? mennyi az éves forgalmuk? ezeknek kellene elsősorban döntő fontosságúnak lennie, és az így összegyűjtött szolgáltatók közül lehet szemezgetni, hogy kinek van jobb csomag ajánlata.

(#613) scream válasza Bandy82 (#611) üzenetére


scream
veterán

Köszönöm, bevállt! :R

(#614) charlie_hu


charlie_hu
aktív tag

Itt most 500 Ft + ÁFA (635 Ft) a .hu reg 2 évre: https://my.mikrovps.net/cart.php?a=add&language=Hungarian&currency=1&domain=register

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#615) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Nem tudom, hogy a tárhelyszolgálató az oka vagy mi, de rendre nem érkeznek meg az bizonyos emailjeink bizonyos címzettekhez (yahoo, egyéb címzettek). Mikrovpsnél vagyunk, a support szerint elhagyja a szervert a kimenő mail. No, de ettől még máshol spamlistára kerülhet, nem?

(#616) dragon1993 válasza zeorsdfd (#615) üzenetére


dragon1993
őstag

mail-tester.com-on csinálj egy tesztet.

(#617) zeorsdfd válasza dragon1993 (#616) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

a 8/10 az milyen?
Ilyeneket ír: "Nem teljesen hitelesített" és néhány beállítás, amit meg kéne csinálni? Ezt nekem kéne?

Ezeket kéne beállítanom, akkor:

v=spf1 a mx ip4:185.112.156.20 ~all
v=DMARC1; p=none

(#618) dragon1993 válasza zeorsdfd (#617) üzenetére


dragon1993
őstag

cPanelen vagy olyan, hogy Authentication és azon belül DKIM és SPF-et kapcsold be ha be van akkor ki és be majd tesztelj újra esetleg ide is berakhatnád a linkjét a cuccnak.

(#619) zeorsdfd válasza dragon1993 (#618) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

No ez érdekesnek tűnik, megcsináltam, az SPF rész ki volt kapcsolva.
Sajnos naponta csak 3x lehet ingyen tesztelni.

(#620) dragon1993 válasza zeorsdfd (#619) üzenetére


dragon1993
őstag

A Dmarcot kézzel kell hozzáadva az SPF meg a bekapcsolással szerintem rendben lesz.

(#621) zeorsdfd válasza dragon1993 (#620) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Hát, sajnos nem megy el továbbra sem bizonyos címekre. Mindenféle mail-tester szerint rendbe vannak a beállítások (Dmarc, SPF is)
Természetesen a legtöbb más címre tudunk küldeni és a kérdéses címzett pedig mindenki mástól fogad emaileket...csak tőlünk nem.

(#622) charlie_hu válasza zeorsdfd (#621) üzenetére


charlie_hu
aktív tag

Nézte a SPAM mappába, nincs rá szűrője ami törli, ilyesmik?

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#623) zeorsdfd válasza charlie_hu (#622) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Sajnos ez mint végig lett zongorázva. Semmi ilyesmi.

(#624) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Sziasztok!

Valamikor a nyáron beüzemelnék egy honlapot, egy termék ismertetése, webes értékesítése lenne a célja. Néhány kép, beágyazott youtube videók, pár e-mailcím.

Melyik tárhely-szolgáltatót javasoljátok és domain-regisztrátort javasoljátok? .hu végződésű domain lenne.
Pár ezer forint difi nem számít, nem a legolcsóbb, hanem inkább stabil megoldást keresek.

Köszi!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#625) abitibi válasza Bandy82 (#590) üzenetére


abitibi
újonc

Üdv! Azt szeretném megtudni, hogy a szolgáltatók ,így pl a nethely mi alapján számítja díjait? Azért érdekel mert a mostani szolgáltatómtól amikor megkérdeztem hogy az ő csomagjuk ami többe kerül mint a mikrovps hasonló csomagja, miben különbözik a kettő nem sok választ kaptam. Tényleg érdekelne, legyen kedves adjon támpontot!

(#626) Bandy82 válasza abitibi (#625) üzenetére


Bandy82
csendes újonc

Szia!

A tárhely szolgáltatóknál az árazásbeli különbség az alábbi dolgokon alapul:
- Milyen gépen szolgáltatsz - Van olyan szolgáltató, aki az olcsóság nevében sima PC-t használ (öreg hiba), de van olyan is, aki használt régi szervereket vásárol fel az eredeti szerver árának töredékéért és azt tölti meg ügyféllel.
Mi a nethelynél az összes SSD-s szervert magunk építjük vadonat új Supermicro szerver hardverekből, a processzor architektúrája 1 évnél nem idősebb és csak XEON lehet, illetve gépenként 8db SSD-t használunk. Ez jóval drágább, mint a fent említett megoldások, de nekünk messze ez vált be a legjobban.

- Milyen szerverteremben vannak elhelyezve a gépek, illetve milyen sávszélességen. Nálunk a szerverterem nagyon jó megoldásokat kínál, pl, hideg folyosós hűtési megoldás, rack szekrényenként 4 ponton történő hőmérséklet méréssel, illetve nagy rendelkezésre állással.
2 szerverteremben is vannak szervereink (BIX, illetve a Kozma utcai Invitech épületében), ezek közvetlen üvegszálú összeköttetésben állnak egymással, így biztosítunk további redundanciát, ha az egyik központ globálisan kiesne. Minden gépünk 2x1Gbit belföld/külföld vonalon ülnek.
A fent említett megoldások jóval drágábbak, mintha csak 100mbiten lennénk egy olcsó teremben, viszont a plusz költség egy részét ellensúlyozza, hogy ezáltal kevesebb a meghibásodás is, ezáltal olcsóbb az emberi munkaerő.

- Az ügyfélszolgálat munkájának mennyisége - és talán ez itt az ami a legtöbb pénzt elviszi egy tárhely szolgáltató cégnél.
Mi például a teljes automatizálásra építettünk, így ha nálunk leadsz egy rendelést, a tárhelyed azonnal, automatikusan elindul. Ha nem fizeted be a díjat, 14 nap múlva automatikusan áll meg. Az online fizetést automatikusan tudod elvégezni, illetve a számlát is automatkusan készíti el rendszerünk.
Ügyfélszolgálatunk saját fejlesztésű, próbáltuk úgy megcsinálni, hogy a lehető legegyszerűbb legyen a kezelése, illetve egy ilyen rendszertől elvárt igényeket minél jobban ki tudjon elégíteni.

Cégünk célja a lehető legjobb működés, hiszen ekkor az ügyfélszolgálat munkáját tudjuk csökkenteni és ezáltal egy nagyon jó szolgáltatást tudunk adni a piaci ár alatt úgy, hogy még mi is megélünk belőle.
Ha nem vagy megelégedve a kapott szolgáltatás minőségével, sebességével, akkor teljes joggal hívogatsz majd minket, vagy tele töltöd levéllel a bejelentés kezelőnket, amelyet ügyfélszolgálatosainknak kezelni kell. Mivel ez a legköltségesebb dolog a cégnek, így joggal mondom, hogy hülye az, aki nem a legjobbat akarja nyújtani ebben a szakmában.

Nálunk eddig körülbelül 8 évnyi fejlesztés van a rendszerünkben és nem mondhatom el, hogy készen van :) Még mindig van hova fejlődni, mert a jövőre nézve is nagy terveink vannak.

Remélem pár kérdésedre meg tudtam adni a választ.

https://www.nethely.hu - Tárhely, Domain egyszerűen

(#627) Geresics


Geresics
addikt

Hali srácok,
látom többen is foglalkoztok itt tárhelyekkel, meg domain-ekkel, így örömmel vennék némi felhomályosítást, mert eléggé vakon vagyok a témában! :DDD

Van egy weboldalam, a www.motorosvandor.hu aminek a tárhelye jelenleg a hosringer. Remélem eddig nem mondtam hülyeséget! :DDD
Az a problémám, hogy mióta csináltam egy tényleg jó rendezvény-naptárt motorosoknak (www.MotorosVandor.hu/Rendezvenyek), és napi 40 látogatója van az oldalamnak, azóta sokszor azt írja, hogy "Oops, ön elérte a CPU használati limitet". Írtam a supportjuknak, és közölték, hogy "ja, ingyen ne várjak többet, de nyugodtan előfizethetek egy tárhelyre, és akkor ez nem lesz". Ez alapján már véletlenül sem náluk akarom a weblapom. Mondjuk a napi 50 látogató szerintem tökre nem nagy szám...

Máshol is ez megy az ingyenes résszel? :F

Nem akarok semmi komolyat, mert alapvetően YouTube csatorna volnék, de egy sz@ros WP van fent pár képpel, és összesen 44,63MB-ot használtam fel az állítólagos 2GB-ból... Ez alapján még akkor is elég volna 256/512MB, ha csinálnék egy e-mail fiókot is...

Szerk.: a rendezvénynaptárat eddig közel 5000-en nézték meg. Mivel tavasz elején csináltam, így picit több, mint napi 50 a látogatóm, de ez inkább hullámzó...

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#628) Bandy82 válasza Geresics (#627) üzenetére


Bandy82
csendes újonc

Szia!

Nálunk az ingyenes tárhelynek nincsenek ilyen korlátai. 256Mb tárhelyet, illetve 1db aldomaint kapsz, de az tényleg rendesen működik.
A legkisebb fizetős tárhelyeinken is vannak olyan ügyfelek, akiknek napi 100 ezres látogatottságú oldalaik vannak.

https://www.nethely.hu - Tárhely, Domain egyszerűen

(#629) zeorsdfd válasza zeorsdfd (#623) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Hát nem bírta az ügyfél, úgyhogy odébbáltunk és a MegaCP-nél, ahová váltottunk, semmilyen ilyen probléma nincs, sőt még csak nem is spambe érkezik az, ami eddig spambe ment tőlünk. Én nem vagyok biztos benne, hogy a MikroVPS a ludas, de akinek intéztem annak ez mostantól sajnos szent meggyőződése lett. Sajnálom.

[ Szerkesztve ]

(#630) Geresics válasza Bandy82 (#628) üzenetére


Geresics
addikt

Nagyon szépen köszönöm az ajánlást, a honlap már át is költözött! :R

Mindenkinek
SZÍVBŐL AJÁNLOM
a nethely.hu csapatát!

Facebook chaten mindenben segítettek, így egyedül is át tudtam költöztetni az oldalt! :R

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#631) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sziasztok.

Felhős tárhelyet keresek.

Videó fájlok tárolására.

Oktatás után ide tölteném fel a tanulók számára az anyagokat.

Kérdés mi az ami megéri, éves konstrukciók érdekelnek.

Koszonom :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#632) adika4444


adika4444
addikt

Üdv!

Nethely-nél lehet használni ingyenes domaint? Freenom, cu.cc és hasonlókra gondolok...

üdv, adika4444

(#633) 4Grider válasza adika4444 (#632) üzenetére


4Grider
nagyúr

Általában ha a domain-t költözteted az már nem lesz ingyenes, hiszen az új helyen már fizetned kell érte. Persze más kérdés, hogy az ingyenes doamin-ek többnyire nem költöztethetőek.

(#634) adika4444 válasza 4Grider (#633) üzenetére


adika4444
addikt

De nem költöztetni akarom, csak használni a Nethelynél. Tehát a Freenom névszervereivel. Előző ingyenes tárhelyen a névszervereit kellett beállítani a tárhelynek a doménhez, csak sajnos itt ilyenre nem találtam lehetőséget, így mindenképp marad ez a DNS-es megoldás...

üdv, adika4444

(#635) Bandy82 válasza adika4444 (#634) üzenetére


Bandy82
csendes újonc

Szia!

Természetesen lehet használni nálunk idegen domain neveket, de ehhez elengedhetetlen, hogy szerkeszteni tudd a domain DNS-ét.
Az ügyfélszolgálatunkba belépve a domain csatolás menüpont alatt rögzíted a domaint, itt találsz egy leírást arról, hogy a domain szolgáltatójánál mit írj a domain DNS szerkesztőjébe (egy TXT rekordot kell majd rögzíteni, ezt a szervereink óránként ellenőrizni fogják). Miután az ellenőrzés helyesen lefutott, a Domainek menüpont alatt is megváltozik a domain státusza.

Ez után már csak a A és/vagy az MX rekordokat kell szerverünkre irányítanod, ennek leírását itt találod:
https://www.nethely.hu/tudasbazis/idegen-domain-dns-beallitasa

Ha ezekkel készen vagy és a domain is ránk mutat, akkor pontosan ugyan úgy fogja rendszerünk kezelni a domaint, mintha nálunk vásároltad/igényelted volna.

https://www.nethely.hu - Tárhely, Domain egyszerűen

(#636) RoLand9696


RoLand9696
csendes tag

Olvastam itt feljebb 1-2 rackforestes hozzászólást. Csak annyit mondanék el róluk, hogy teljesen korrektek. Fél éve vagyok náluk, 3 domainel, 1 VPS-el és egy béret géppel. Minden szuper, a sebesség is, segitőkész a csapat is. Látszik, hogy nem ma kezdték az biztos. Csak ajánalni tudom őket.

(#637) tobias88888


tobias88888
őstag

Sziasztok. A https://hu.000webhost.com/-on van egy oldalam, amit login után lehet megnézni. Ugye a https fizetős így sima http az oldal amire most már beszól az összes böngésző és a nod is.

Ki lehet https nélkül kerülni ezt a figyelmeztetést? Vagy esetleg van valami ingyenes oldal ami ssl-t kínál? (sejtem a választ)

[ Szerkesztve ]

(#638) Bandy82 válasza tobias88888 (#637) üzenetére


Bandy82
csendes újonc

Szia!

Elég sok szolgáltatónál elérhető a Let's Encrypt tanúsítvány, ami ingyenes és az ilyen jellegű figyelmeztetések többet nem jelennek meg.

https://www.nethely.hu - Tárhely, Domain egyszerűen

(#639) tobias88888 válasza Bandy82 (#638) üzenetére


tobias88888
őstag

Tudnál mondani párat mert rákerestem, de azt nem igazán tudom meg belőle melyik megbízható melyik nem. Volt már olyan hogy átköltöztettem a lapot másik helyre, aztán alig volt elérhető aztán fél év múlva le is állt az oldal...

(#640) Lala6 válasza tobias88888 (#639) üzenetére


Lala6
őstag

Nem nagyon akarok beleszólni, de ott van egy az aláírásában :)

[ Szerkesztve ]

(#641) Bandy82 válasza tobias88888 (#639) üzenetére


Bandy82
csendes újonc

Nálunk például működik, az adminisztrációs felület most készül hozzá, de addig is kérésre azonnal belapcsoljuk.
Annyi előnyt mondanék sok más szolgáltatóval szemben, hogy ezek a Let's Encrypt tanúsítványok 3 havonta hosszabbítást igényelnek (rengetegen felejtik el meghosszabbítani időben), és a mi rendszerünk ezt automatikusan végzi el a user helyett.

https://www.nethely.hu - Tárhely, Domain egyszerűen

(#642) Geresics válasza Bandy82 (#641) üzenetére


Geresics
addikt

WOW!!! Ezt nem is tudtam!

Nekem is be tudjátok kapcsolni? Vagy már be is van? Hogy tudom esetleg ezt ellenőrizni?
(www.MotorosVandor.hu - természetesen nálatok vagyok! :R )

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#643) tobias88888 válasza Bandy82 (#641) üzenetére


tobias88888
őstag

Beregeltem, gyors volt a rendszeretek és tetszett is egészen addig, amíg valamiért a copy paste-lt másik két helyen is működő kód (csv file post) nálatok 301 Moved Permanently -vel leállt. Nem láttam még ezt a hibát, fogalmam sincs mitől lehet és google sem segített.

Gondoltam ránézek a fórumra vagy írok valahova nektek, de ahogy nézem se fórum se elérhetőség (vagy csak jól el van rejtve...)

[ Szerkesztve ]

(#644) Geresics válasza tobias88888 (#643) üzenetére


Geresics
addikt

Írj nekik facebookon, nekem is ott segítettek! :K

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#645) EyElEs?!


EyElEs?!
tag

Sziasztok!

WooCommerce alapú webshopot szeretnék majd élesíteni, jelenleg a tarhelyparknál van, de nem vagyok megelégedve a sebességével (elég sok plugin van telepítve).
Terv szerint 50-100 vevő fog ~2 heti rendszerességgel rendelni, amitől gondolom nem fog egy szerver se összeomlani...

4-5 gb helyre lenne szükségem majd

A kérdés:
- megéri váltani más szolgáltatóhoz?
- tarhely.eu -t néztem most, de látom, hogy a a nethely-et is promózzátok itt.
Mi a különbség a három szolgáltató között? Érezhető lesz szerintetek a különbség?

Köszi a segítséget!

(#646) Hybryd válasza Bandy82 (#635) üzenetére


Hybryd
tag

Hello!
Szeretnék egy alap weboldalt (alapvetően blog + némi fotóalbum, valszeg minimális levelezőlista-kezelés is lenne) saját .hu domain név alatt (amit induláskor regisztrálnék). Azt láttam, hogy ez hozzáköthető akár az ingyenes csomagotokhoz is - ha beindul, úgyis szükség lesz majd egy komolyabb, fizetős csomagra :)
Ahogy láttam wordpress használható a tárhely oldalaihoz - szeretném használni, mivel egyszerűbb sablonnal dolgozni mint html5-ben szerkesztgetni az oldalak kódját. Megoldható az is, hogy www.adomainamitregisztrálniszeretnék.hu oldal legyen belőle, ne wp.domain.hu vagy domain.wordpress.hu vagy bármi hasonló? Tehát azon kívül hogy az oldal vhol kirakok egy WP ikont, ne utaljon semmi arra hogy azzal készült vagy ilyesmi.
Köszi a választ

(#647) Bandy82 válasza Hybryd (#646) üzenetére


Bandy82
csendes újonc

Szia!
Természetesen megoldható (igazából az az alapértelmezett eset, amit szeretnél).
Ha regisztrálsz egy domain nevet (vagy ha van már domained, akkor ránk irányítod azt) és felcsatolod az ingyenes tárhelyre, akkor lehetőséged van megadni a www.adomainamitregisztrálniszeretnék.hu illetve a www nélküli adomainamitregisztrálniszeretnék.hu webcímeket is, ami majd a telepített wordpress mappájára mutat.

https://www.nethely.hu - Tárhely, Domain egyszerűen

(#648) Hybryd válasza Bandy82 (#647) üzenetére


Hybryd
tag

Köszönöm az infót, ez jól hangzik!
Ezek szerint nem lesz a domain névben / oldalakon sehol semmi utalás, hogy wordpresst használok (túl azon, hogy nyilván a lábjegyzetben megjelenik hogy ezzel meg ezzel a sablonnal készült.
Google AdSense is aktiválható ezeken a site-okon?
Köszi

(#649) Bandy82 válasza Hybryd (#648) üzenetére


Bandy82
csendes újonc

Az ingyenes tárhelyeinken nem jelenik meg reklám és egyéb olyan információ sem, amit nem Te tettél oda. Semmilyen korlátozás nincs rá, ugyan úgy működik rajta a google összes alkalmazása, mint ahogyan a fizetős tárhelyeken is.

Természetesen a domain névben csak akkor fog szerepelni maga a wordpress szó - vagy bármilyen utalás rá -, ha olyan aldomaint hozol létre (pl. www.domainem.hu helyett wp.domainem.hu).

https://www.nethely.hu - Tárhely, Domain egyszerűen

(#650) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Tárhely szolgáltatót keresek, elsősorban email-re.

Alapvetően rengeteget email-ezek, sok helyen vagyok sok email címmel regisztrálva, így nagyon fontos, hogy villámgyorsan tudjak email aliasokat létrehozni - korlátlan számban.
Az a lényeg, hogy ne kelljen egy döglassú menüben 15 ponton keresztül navigálva eljutni az alias-okig.
Vagy legyen linkelhető az email alias-ok létrehozásának helye, hogy login után egyből odavigyen az admin felület, vagy akár webtárhelyből PHP-vel lehessen létrehozni alias-t. Ilyen PHP-s megoldást még sosem láttam, de hátha van.

Emellett fontos a sok email tárhely. kb. 10 fiókra összesen 10GB tárhely kell, és lehessen bármekkora a tárhely a 10GB-on belül.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.