Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Tapsi agyament blogja

Hozzászólások

(#1) Tapsi


Tapsi
addikt

Uj hét uj blog!Ez lehetne a jelmondat, de ma péntek van, fáradt vagyok, a kedvesem Łutazott a hegyekbe jetit vadászni!Ma hajnali 3:30-kor keltem, hogy megöljek egy szegény malacot:O Szegény, ugy sajnáltam, dehát vmit enni kell ugyebár, vidékiek vagyunk, meghát Tesco suxx!Ezis egy szar nap volt!Jövő hét angol nyelvtanfolyam kezdete..kelhetek hajnali 7 orakor, pedig szünet van!Már a nyár sem a régi!De Szerdán végre jön a drágám, és meünk majd nyaralni!Dejodejo...halálra leszek szeretgetve!Hát igen...végre...

(#2) Tapsi


Tapsi
addikt

Ujabb szar nap!
Ma eldöntöttem, hogy nekiállok PHP-zni, végreeee!Már régóta huzom-halasztom a dolgot, dehát...ez van!Ezt kell szeretni!

(#3) Tapsi


Tapsi
addikt

Beeee!
A csajom féltékeny!De nagyon!És ez tök cool:D
Egy másikra aki irogat rövid szöveges üzenetecskéket!
nna mendegy!Ma ujrahuztam winfost!És holnap megint ujrafogom, mert ezek a rohadt registry cuccok elb?@#ták!Legközelebb nemszorakozom velük!
DE van jo hir is!Végre találtam használható Zend Studiot, cool!Meg leszedtem ujabb szervert, meg sql-t meg hasonlo dolgokat!Áááá, minden sinen van!Holnap reggel kelés!Mehetek angolra:( Utközben tuti látok majd rakat droidot!Jah, és tomcat blogjában végre volt uj bejegyzés!HAmarosan shoppingolok onnan vmi faja polot a csirkés mellé!Jah, meg csajszinak is megigértem, hogy veszek neki egy Már Elkelt feliratut!Megkéne ejteni!Szét kéne szakadni 10 felé és lenne is rá idő!Cool!Nna majd holnap irok!Haly

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Tapsi agyament blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.