Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bagoly


Bagoly
senior tag

Hallottam valami kütyüről amit a táp és az alaplap közé kell tenni és ugye így megakadályozza, hogy magával rántson mindent a táp, ha ''elszáll''. (na ez szép magyaros mondat volt, fáradtság rulez :D ) Ki látott már ilyet? Használható is, vagy csak valamiből kell élnie a boltosoknak is? Hol lehet kapni?

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#2) Tompo válasza Bagoly (#1) üzenetére


Tompo
aktív tag

A táp nagy csatlakozójára kell tenni, én olyat láttam, elvileg túlfesz esetén ez durran el, és véd minden mást. Gyakorlatban nem láttam, kb 3e körül van.

(#3) Don Vittorio válasza Bagoly (#1) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Én már megigértem itt valakinek, hogy küldök egyet utánvéttel. (Mivel érdemben most vagyok itthon, azt gondolom, holnap fel is adom neki - remélem még nem késő.) Szóval a Sowah nevű nagykerben kapható. Ha nincs kontakt, gyűjtsétek össze a darabszámot, és megveszem egyszerre mindenkinek.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#4) Bagoly válasza Don Vittorio (#3) üzenetére


Bagoly
senior tag

Mennyi egy ilyen, mert 3e-re már inkább ráteszek másik hármat azt ott az új táp.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#5) mzperx válasza Bagoly (#4) üzenetére


mzperx
aktív tag

Új táp, azért ennyiért.... De szerintem a füstszag után már mindegy...

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#6) Witlok válasza Don Vittorio (#3) üzenetére


Witlok
tag

Hello!

Én lennék az a valaki akinek megigérted utánvét a tápőrt - már nagyon várom!
Momentán holnap épp Pesten leszek, ha tudunk időpontot egyeztetni lehet, hogy el tudok ugrani érte (telefonszámomat a múltkori levélben megírtam).

Lehet, hogy mégis lesz tápőröm... :P

(#7) pRedATor válasza Tompo (#2) üzenetére


pRedATor
tag

Ja naggyából ez egy biztosíték szerepe, hogy nagy fesz esetén elszálljon és ezért 3 rugót kérnek...

(#8) Don Vittorio válasza Witlok (#6) üzenetére


Don Vittorio
őstag

[L]Lehet, hogy mégis lesz tápőröm...[/L]
Már _VAN_ tápőröd. :-)

Szóval küldtem az előbb mailt, úgyhogy jó a holnap. Elméletileg délelőtt a Blaha környékén vagyok, ebédidőben Buda (Naphegy), délután a Várban, estefelé Dunakeszin.

Küldj SMS-t, amikor jössz! 06-209-377-167.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#9) Don Vittorio válasza Witlok (#6) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Már fáradok, és idézni sem tudok. (Most nem fogok varászlót játszani.)

Lehet, hogy mégis lesz tápőröm...
Már _VAN_ tápőröd. :-)

Szóval küldtem az előbb mailt, úgyhogy jó a holnap. Elméletileg délelőtt a Blaha környékén vagyok, ebédidőben Buda (Naphegy), délután a Várban, estefelé Dunakeszin.

Küldj SMS-t, amikor jössz! 06-209-377-167.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#10) Don Vittorio válasza Bagoly (#4) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Elméletileg 3, de ne abban gondolkodj, hogy 9-ért veszel másik tápot, hanem abban, hogy mi van, ha az alaplap, a proci, a memória, etc. _IS_ elszáll a táp halálakor. ''10 táphalálból 1 ezt ajánlja!'' :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#11) Bagoly válasza Don Vittorio (#10) üzenetére


Bagoly
senior tag

Ezzel tuti nem ''száll el'' az alaplap, vagy más (mármint táphalálkor)?
Pofátlanság 3000-ért adni egy túlfeszültségvédőt. (persze erről te nem tehetsz, de akkor is az. :D ) Mikorra tudnál szerezni?

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#12) sárdna


sárdna
csendes tag

Hahó!
Nekem is lehetne egy ilyet küldeni? Én is szeretnék egy tápőrt!!! (a halőröm mellé:)))
Az utánvét nekem is megfelelne.
Köszike:P

Emberek vessetek a mókusok elé!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.