Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szogyenyi


szogyenyi
csendes tag

Sziasztok. Szóval egy ideje már kerreg a tápegységemben a hűtő, ami ma érte el az elviselhetetlen hangosságot, így úgy döntöttem kikapom a gépből és megnézem, mégis milyen hűtővel lehetne helyettesíteni szerencsétlent. Nézelődtem a neten, de sajnos nem igazán akadtam olyan típusú hűtőre, ami nekem kellene. Kérdésem a következő: Honnan vásárolhatnék egy 12 centis, 2 tűs csatlakozású hűtőt a kicsikébe? Vagy inkább nem kellene babrálnom vele és jobban teszem, ha új táp után nézek?

(#2) Agostino válasza szogyenyi (#1) üzenetére


Agostino
addikt

kend meg újra csapágyát. szedd le a ventiről a tengelyén lévő [fóliát], ki a védőgumit vagy amivel szigetelik, kenés, aztán vissza minden, tesztelés. ugyan ez volt nálam is, télen zsíroztam újra, azóta csendes.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3) szogyenyi válasza Agostino (#2) üzenetére


szogyenyi
csendes tag

Így is tettem, de sajnos nem férek hozzá a csapágyhoz. Ahhoz le kellene erőszakolnom az egész ventit, de félek, hogy rögzítve van a gerinchez.

(#4) szogyenyi válasza szogyenyi (#3) üzenetére


szogyenyi
csendes tag

Habár magát a ventit tudnám felfelé húzni, de olyan, mint ha egy mágneses gyűrű húzná visszafele. Nem is igazán merem tovább feszíteni, de így ötletem sincs, merről kellene kezdjem a zsírozást :(

(#5) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA topikban lehet folytatni.

Ezt zártam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.