Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Táp gáz? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) MrSummer


MrSummer
aktív tag

Tünetek:
Minden reggel mikor bekapcsolom a gépem először kb 10 perc után automatikusan leáll. Újraindítom és megy egész nap gond nélkül... Ezt minden reggel előadja. Vkinek volt már esetleg hasonló? Lehet hogy hülyeség de a táp bemelegedéséhez lehet köze?

Konfig:
AMD 1,6 XP (147 FSB)
Soltek SL75DRV5
256/266 Micron ram
Ati Radeon 8500
Maxtor 60 giga

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#2) fügike


fügike
senior tag

Bocs, hogy beleszövegelek, de nekem meg néha (sűrűn) nem akar elindulni a gép. Bekapcs, felpörög vinyó, CD, táp, de a monitor nem kapcsol be. Vagy 2-3x el kell ezt játszani vele, aztán megy rendesen. Néha meg semmi tökölődés! Ilyenkor mi lehet???

Boci-boci tarka!:D

(#3) habarcs válasza MrSummer (#1) üzenetére


habarcs
csendes tag

Jó lenne tudni milyen tápod van. :)

Where? Down in Birdland...

(#4) MrSummer válasza habarcs (#3) üzenetére


MrSummer
aktív tag

Jaj bocs azt is akartam írni Accorp 400 w :)
Egyébként már le akartam cserélni de egyben garis addig inkább nem bontanám meg nagyon. Persze ha az a hibás cserélem....

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#5) Loader válasza fügike (#2) üzenetére


Loader
tag

Valszeg gyenge a tápod. Hány W-os, milyen tip?

''Te! Hogyis van ez?''

(#6) MrSummer


MrSummer
aktív tag

Na?

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#7) #34929152 válasza fügike (#2) üzenetére


#34929152
törölt tag

Szia fügike!

A procid nincs felhúzva véletlenül? Ha fel van, vedd vissza, lássuk produkálja-e a hibát. Azt is megnézhetnéd még, hogy egy másik táppal mihez kezd. Lehet, hogy túl sok eszközt kell ellátnia a tápodnak, nem?

Egyébként, a leírtak alapján nagyon valószínűnek tartom, hogy a RAM-od hibás. Először légy szíves vedd ki, majd tedd vissza a memóriamodulokat, és ha ugyanúgy játszik veled a gép, ellenőrizd le a memóriákat egy tesztprogival.

Járj sikerrel :)

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Táp gáz? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.