Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Szerbusztok Kispajtások!

Vén fejemmel beültem az esti gimnáziumba, mert érettségi nélkül már semmi jó helyre sem jut el az ember egykönnyen, meg hát ha már ingyenes, és van ideje az embernek, miért ne?
Csak sajnos a tankönyvek nincsenek ingyen, a pénz meg kevés :(
Szerencsére szinte az összes könyvet be tudtam szerezni kettő kivételével.
Ez ügyben kérném a Ti segítségetek!

Ha valakinek meglenne valamelyik könyv, s azt el tudná juttatni számomra, azzal nagyon sokat segítene a tamnulmányaim előre menetelében :DDD
(Jelentem utolsó beszámolókon 3asnál rosszab jegyem nem volt, volt 5ös és 4es is jól, szóval megéri rám pazarolni az időt - és a könyveket ;] )

A keresett könyvek tehát:

TÖRTÉNELEM II. - Középiskolák számára - pontosabban: [link]

Továbbá egy földrajz könyv melyet most nem tudok beazonosítani pontosan, de hamarosan meg tudom kérdezni.

Postát tudok intézni ingyen, természetesen a könyvet kérésre visszaszolgáltatom, ha nincs rá igény, akkor pedig megígérem, hogy majd tovább adom valakinek akinek szüksége lesz rá! (Vagy beadom a suli könyvtárába.)

Modok, ne zárjátok légyszives, gondolom rajtam kívül másnak is lesznek majd könyvproblémái :P

Kérünk mindenkit, hogy aki könyvet kér, az pontosan jelezze, hogy melyik könyv kell neki, szerző, cím, kiadó, stb. megjelölésével!

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#2) KrAt válasza Thulcandra (#1) üzenetére


KrAt
veterán

Ha olyan könyvem lett volna, mint a képen, odaadtam volna, de sajna nem :( Ha a föcikönyv kiderül milyen, és megvan, akkor átadom örömmel :)

UP neked :)

(#3) C4mp3r válasza Thulcandra (#1) üzenetére


C4mp3r
addikt

Még itt is érdeklődhetnél, hátha...[link]

(#4) Vandit.


Vandit.
addikt

Nekem sürgősen kéne egy társadalom ismeret könyv,plz help anyone. :R

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#5) bandus válasza Thulcandra (#1) üzenetére


bandus
veterán

Ha megvárod, amig lezajlik az érettségi-mizéria akkor a törit elküldöm neked. A 6 év során elég sok föci könyvből tanultunk, valószínűleg az is megvan, amire neked van szükséged. Szólj, ha megtaláltad melyik is kell pontosan. :)

mod: nekem még a régi borítóval van, de a tartalom ugyanaz. Van benne egykét kicsi firka, tollvonás, de simán jó álapotban van. Még a fogalomtár is megvan hozzá.

[Szerkesztve]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#6) Thulcandra válasza bandus (#5) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Fúú, nekünk a töri tanárunk aztmondta h inkább újabb kiadást szerezzünk mert az v.miben más, de ha nincs senkinek akkor igényt tartanék a tiédre, kösz a felajánlást!

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#7) Thulcandra válasza Vandit. (#4) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Megkérek mindenkit, hogy aki könyvet kér, az pontosan jelezze, hogy melyik könyv kell neki! Szerző, kiadó, stb. !!!

Vandit pl te is, társadalom ismeret könyv? Hányadik osztályos? Általános vagy közép iskolai? stb...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#8) Vandit. válasza Thulcandra (#7) üzenetére


Vandit.
addikt

pontosan nem tom felvételihez kell.szerintem középsulis is jó lenne,viszont nagyon sürgős.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Topik átnevezve, kiemelve. Az ötlet jó és közhasznú, ilyen topik pedig még úgysem volt, úgyhogy legalább erre is lesz egy gyűjtőtéma. Az első hozzászólásba beleszerkesztettem a #7-ben szereplő irányelvet is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10) Thulcandra válasza parandroid (#9) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Ohh, köszi!

Remélem sikerül is beindítani a topikot!

Én meg még mindig nem tudom milyen földrajz könyv kell.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#11) Vandit. válasza Vandit. (#4) üzenetére


Vandit.
addikt

Bocsi.Állampolgári ismeretek kéne. :B

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#12) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Na, senki nem járt gimnáziumba, vagy mindenki elégette a könyveit érettségi után :DDD

Vandit :D Neked má nem mondok inkább semmit :D

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#13) Vandit. válasza Thulcandra (#12) üzenetére


Vandit.
addikt

Nekem mindegy ki a szerző meg ilyenek csak legyen.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#14) ladybug


ladybug
őstag

Keresek egy könyvet. Megvenni nagyon sokba kerülne, és csak rövid ideig lenne rá szükségem. A könyv, amit keresek Dr Donát Tibor: Anatómiai atlasz.
Ha vkinek megvan, és kölcsönadná, keressen meg legyen szíves privátban.

Köszönöm.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#15) ladybug válasza ladybug (#14) üzenetére


ladybug
őstag

Up, hátha vki mégis erre téved, és segíteni tud.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#16) Csedit


Csedit
aktív tag

Hátha valaki ide is benéz mostanában.

Keresek pár középislokás könyvet és nagyon megköszönném, ha valakinek megvannak és megválna tőlük.

Szines irodalom 10. Krónika Nova KN-0020/1
Irodalmi szöveggyűjtemény Krónika Nova KN-0021
New Snapshot Pre-Intermediate tk. Longman LM-1227
New Snapshot Pre-Intermediate munkafüzet Longman LM-1228
Biológia 10. Mozaik MS-2622
Fizika 11. Mozaik MS-2623
Földrajz 10. Mozaik MS-2625
Történelem II.középisk. 10. évf. Nemzeti NT-14225
Kémia 10. Nemzeti NT-14230
Magyar nyelv középisk. 10. évf. Pedellus PD-015
Elektrotechnika General Press GR-0020
Elektrotechnika példatár General Press GR-0021

Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#17) Andris837


Andris837
senior tag

Eladó alig használt tankönyvek:

Irodalmi szöveggyűjtemény 11-12 (Krónika Nova Kiadó)
Feladatgyűjtemény az új történelem írásbeli érettségihez 12. évfolyam (Semmi nincs beleírva, ki sem volt nyitva, a tanár nem ezt használtatta velünk, Nemzeti Tankönyvkiadó)
Elméleti Gazdaságtan tankönyv (Makroökonómia 12. évfolyam)
Makroökonómiai példatár és feladatgyűjtemény (Ebben sincs semmi írás, vagy firka)
Elméleti Gazdaságtan tankönyv 11. évfolyam
Tangram 3 Német nyelvű tankönyv + CD
Érettségi felkészítő könyv Német nyelvből + CD
Középiskolai történelmi atlasz
Történelem tankönyv

Az árakkal kapcsolatban üzenetben érdeklődjetek!

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#18) DarthRoni


DarthRoni
tag

Eladó középiskola tankönyvek :
-Mozaik: Földrajz Feladatgyűjtemény 11-12 évfolyam ,közép és emelt szintű érettségire készülőknek 600 ft
-Pethőné Nagy Csilla tankönyvek: irodalom 400ft/db
9.éfolyam:tankönyv és szöveggyűjtemény
11.évfolyam:tankönyv és szöveggyűjtemény
-Herman Anna:Kötelező olvasmányok elemzése gimnázium első osztálya 300 ft
- Mohácsi Károly irodalom könyvek: 500ft/db
9. tankönyv és szöveggyűjtemény
Színes 10. es tankönyv és szöveggyűtemény
11.es tankönyv
Irodalom Ráadás 11es 300 ft
12.évfolyamos szöveggyűjetmény jegyzetekkel 300 ft
-Antalné Szabó Ágnes ,Rátz Judit Magyar nyelv és Kommunikáció könyvek: tankönyvek 400 ft/db,munkafüzetek 300 ft/db
9 es munkafüzet
10.es munkafüzet
9-10. évfolyam számára tankönyv
11.évfolyam munkafüzet
11-12.évf.számára tankönyv
12.évfolyam számára munkafüzet
Magyar Tudományos Akadémia:A magyar helyesírás szabályai 500 ft
Középiskolai Történelmi Atlasz 500 ft
Száray Miklós Történelem I. 500 ft
Száray Miklós Történelem II. 500 ft
Száray Miklós Történelem IV 400 ft. pár lecke hiányzik
Nemzeti Tankönyvkiadó:Geometria feladatok gyűjteménye I. 400 ft
Gerőcs László,Orosz Gyula,Paróczay József,Szászné Simon Judit :matematika gyakorló és érettségire felkészítő feladatgyűztemény I. középszint,emelt szint a megoldások a CD mellékleten (teljesen új,nem használtam) 800 ft
Filozófia tankönyv 300 ft

Ha érdekel valamelyik, privátban jelezd kérlek, köszi!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.