Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Sziasztok! Ezen a héten kezdtem melózni az új munkahelyemen amivel nem is lenne probléma, viszont lenne egy kis problémán! Minden nap olyan szinten fájdul meg a munkavédelmi cipőben a talpam hogy alig bírok állni. Főleg egy helyben nem tudok állni..mindig támaszkodnom kell vagy a cipő sarkát letaposva "papucsként" hordani, vagy valami mert elviselhetetlen a fájdalom. Van valami tippetek hogy hogyan lehet ha nem is teljesen megszüntetni, de legalább csillapítani?

Már két talpbetétet is raktam bele, de semmi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) 8th válasza Sirandrish (#1) üzenetére


8th
addikt

A lábaddal egyébként minden rendben? Bokasüllyedés esetleg lúdtalp nincs? Nekem megvan mindkettő szóval átérzem a problémádat. 5-6óránál nem tudok többet egyhuzamban állni.

(#3) Sirandrish válasza 8th (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bokasüllyedésről nem tudok, de lúdtalpam van. 5-6 órával kibékülnék, csak sajna nekem a 8órás műszakból kb 7ben olyan fájdalmam van hogy majd besz*rok. Természetesen csak abban a "cipőben" amit kötelező jelleggel hordatnak velem. Saját cipőben/papucsban természetesen nincs probléma...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) 8th válasza Sirandrish (#3) üzenetére


8th
addikt

Az gáz. És mit mondtak erre a munkahelyeden?

(#5) Sirandrish válasza 8th (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semmit..a cipő mivel "munkavédelmi" így kötelező.
Most 20 emberrel kezdtem amiből kb 15ember panaszkodott lábfájásra.
Azt nem tudom hogy nekik mennyire fáj de nekem piszkosul, aztán ezt hosszútávon nehezen tudnám elviselni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) 8th válasza Sirandrish (#5) üzenetére


8th
addikt

És nem is érdekli őket hogy, 20 főből 15 lábfájásra panaszkodik? Fasza cég lehet. :(

(#7) Sirandrish válasza 8th (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

LEGO!
Igazából a kukástól megkezdve a traineren át a bigbossig mindenkin ilyen cipő van. Azt nem tudom kit és mennyire érdekel egyébként..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Figy, ne akarj mindent a forumon megoldani. Bar sokan itt professzornak meg orvosnak meg a fasz tudja minek kepzelik magukat, ez legtobbszor nem igy van. Menj el dokihoz, ha specko cipo kell a talpadra, arra is vannak megfelelo cegek, akik pont a te talpadra keszitik a tokeleteshez kozeli labbelit. Nekem is kell amugy a bakancsba ludtalpbetet, a sportcipobe nem hordom. En a bakancsban par ora utan ugy ereztem, mint ha az az also in a talpamon szet akarna szakadni. Miota bent van a betet, semmi gond egesz nap.

[ Szerkesztve ]

(#9) Sirandrish válasza Lauda (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mivel másik cipőben még nem fájt így a lábam így gondolom vagy legalábbis erősen remélem hogy nem kell orvost bevonnom a dologba. Meg amúgy is, csak arra voltam kíváncsi hogy járt-e már valaki így és sikerült-e megoldania. Neten rengeteg hasonló problémával küzdő emberkéről olvastam. Tegnap a Deishmannba vettem egy nagyon spécinek tűnő talpbetétet..ezt holnap még mindenképp kipróbálom, aztán ha nagyon nem megy akkor lehet bevonom az orvost.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) 8th válasza Sirandrish (#9) üzenetére


8th
addikt

És ez céges egyenruha egyencipő, mindenkinek kötelező ezt hordani?

(#11) Sirandrish válasza 8th (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem láttam még mást senkin :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) 8th válasza Sirandrish (#11) üzenetére


8th
addikt

Amúgy te jelezted már ezt a problémát az illetékesek felé? Szólt bárki is mert ahogy írod nem egyedi eset.

(#13) Sirandrish válasza 8th (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még csak Trainerekkel találkoztam..nekik mondtam, de ő/ők nem tudnak vele mit kezdeni. És ők is ilyen cipőt hordanak..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.