Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nem vagyok oda a blogolásért. szögezzük le. de most valahogy kikivánkozik belőlem.
miért? egyszerű....
hamarosan elkényszerülök hagyni az országomat. az okot nem írom le, mert a vége politikai háttér. ennyi legyen elég. ;)

a Lényeg.
megyek Angliába. egyelőre titok hova. ;) dolgozni, ez alap. igaz nem sokért, de a hazai keresetemhez viszonyítva pont annyit "kapok" majd, ami túlszárnyalja a hazai kereseti álmaimat. e hét szombaton indulok utamra ferihegyről. bonyolúlt utazásnak nézek elébe. sosem jártam külföldön. nem adatott meg. persze álmaimban bejártam néhány országot:C
az utazáshoz kell 2 repülő, 3 vonat és 1 busz...mind angliában van. remek:DD.....

ezt a blogot azért indíto mútjára, hogy ne érezzem magam egyedül kint. egyelőre nem tudni, ki lesz velem egy szobában. akihez mentem volna magyar srác, ő hazajött, mert...
nah az ő helyére megyek Én magam...hát hajrá.

egyelőre ennyit a blogomról. később jövök. napok, hetek, órák kérdése. ha látom, hogy nem haladok, moderátorok segítségét kérem. abból mostanság úgyis kezdtünk elszaporodni. ami nem baj. legalább itt ezen a helyen legyen "rend és fegyelem" ha már az utcáinkon nem lehet! :W

jóccakát.....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Érkeztek visszajelzések erről az egy szem HSZ-ről, páran kérték, legyen folytatása valóban. lesz, megigérem. egyelőre hazulról gépelem eme sorokat, de ha minden jól megy, kintről is folytatom:R...
köszönöm Nekik ;)

pár szót az eddigi napokról:
hétfő:
bementem leszámolni előző Fővárosi, méltán híres cégemnél. nagy nehezen összeszedtem a kilépéshez szükséges Aláírásokat, különböző társosztályoktól:W egyedül a céges orvostól nemtudtam, mert ő már délben lelibbent...

ugyanezen a napon még elintéztem egy kérelmet (támogatják X ezer forintal az utamat) az angolt tanító sulim felé. ami részben sikeres volt, de itt még nem is végeztem, de szóltak attól a cégtől "amivel" kijutok külföldre, hogy felkéne hívnom a "melóhelyemet" és beszélni a főnökömmel, meg egy magyar sráccal...(name is Csaba!)
átutaztam ide, mivel saját számláról necces lenne angliát felhívni... :DDD
nah azt tudni kell, hogy nálam az utazás = a BKV bérlettel. tehát meló1. 13ker.dózsa gy út. meló 2. 11ker bartók béla út. angol suli, nyugati PU....régi régi meló helyem: déli PU.
a trémobil meg alapból különös figyelmet fordít az én előfizetésemre. hátmég egy kis angliai csicsergés...:))
felhívtam kinti főnökömet, váltottunk pár szót, megkérdezte mikor megyek, majd beszéltem CSabával...sok pozitívumot mesélt. amit kellett, elmondott.
a lényege: várnak engem sok szeretettel. a hívás úúgy feldobott, hogy.... megérte a napi rohangálást.... :K
go haza...itthon tunyulás....vegetálás :))
reggel 7-től egész este 6ig pörögtem, mentem, intéztem a dolgaimat...
hű társam volt egy Nokia 5800 Xpress Music...ontotta a zenét utazásaim idején szakadatlanul...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kedd, azaz ma
ma sem indult másként a napom. reggel 8-kor irány a harcmező.
kezdet. be dózsára, felkutatni a céges dokit, majd leadni a papírt pár emelettel feljebb. elkérni kicsi rózsaszín TB könyv...(ilyenem is van/volt?:Y....mik vannak)...
innen GO déli PU...leadni a még megmaradt kulcsokat....pár óra várakozás, mivel szükségem volt egy papírra az angolt tanító cégtől, de puszira ne mmentem volna oda.;)
ez megjött. go nyugati. papír elhoz. go bécsi út, közjegyző. levettem a maradék 4000 magyar forintomat a fizumból, gondoltam csak elég lesz. kapaszkodni tessék, nem lett elég....:W
innen go vissza déli PU, kölcsönkérni pár "ezer" forintot:W.....vissza a bécsi útra, kifizetni a kifizetni valót....innen vissza nyugati PU....papír lead, majd érdeklődni, mikor lesz meg a pénz, mert már mennék megvenni a repjegyet. azért hadd ne szombat hajnalban:U...
állítólag holnap dél előtt folyamán....ha ez igaz, ismét egy mozgalmas nap elé nézek:C...
sőt. holnap ha megvan a repjegy, irány a "kocsma" elbúcsúzni pár kedves volt kolegámtól...majd rá másnap talizni egy kedves leánnyal, aki mindíg is fontos volt az életemben. de a sors úgy hozta, hogy nem boronál minket egybe...hmm. ez van.
péntek lelkileg felkészülés a szombatra....:))
nem mellesleg még mindíg NEM fogtam fel, mi is fog történni velem. még semmi para nincs rajtam. anyám jobban idegeskedik minden nap, mint én magam....pedig ez a nyugodság ne mrám jellemző...hm.

szerk:
jah igen, az 5800-ám ma is hű társam volt. :K

a másik. hétfőhöz még pár sor
azt nem is meséltem, mikor felhívtam az angliai főnökömet, ahonnan helyileg telefonáltam volt egy kutya....én kijelentettem, hogy i dont like animals....kishölgy megijedt, és kért ne bántsam. háát, mondom, én, mint az állatok királya, kötelességemnek érzem, hogy békesség legyen köztünk...kezdetnek elkezdte rágcsálni a majd 17k-s sennheiser fölhallgatómat. barát - ellenség 0-1... :DDD ...
next round: amíg telefonáltam a kutya szó szerint fossá rágta a szintén 17k-s FEHÉR! Nike Shox cipőmet, és a kínai farmerem:C....0-2. láss csodát, a kutyus él. miért? mert amit intéztem telefonban, anniyra feldobott, hogy megfeledkeztem az álltalam felállított farkastörvényről:))....
meg alapból nem vagyok állatkinzó. ennyi.
de apoén, hogy mikor más mindenkitől elbúcsúztam, nyúltam volna a kilincs felé, de ismeretlen okból a jobb "futóművem" (by WesTM) elakadt. és egy szép botlás lett belőle. nem vészes, csak látványos. igen. a kutya kifejezte tetszését felém. :C
nem baj. nem felejtek, mondtam neki: a 0-3 az 3-0 az ellenség oldalára:))....

nagy fájdalmam, hogy amit beigértem WesTM fórumtársamnak és G-Man-nek(me ga Jászberényieknek), nem jön össze. pedig még Becherovkát is vettem....nah, majd ha visszajövök "félutamról" akkor viszont nagyonbebaszcsizunk:))
pia nem romlik, anyámék meg nem isszák Bechert..csak a "csokilikőr"...pff:DDD...
itthony vagyok. megint elmúlt este 6 óra....hm. elgondolkodtató. de örülök, hogy mennyi mindent sikerült elintéznem egy-egy napba sűrítve....
mára zárom ezt a fejezetet. valami van, sikítok:))....ahogy szoktam volt mondani...:C

Dicsértessék! :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pár napos elmaradásomat remélhetőleg hamarosan tudom pótolni. hulla vagyok...
de van mit mesélnem, még mostis, hogy itthon vagyok.
majd írok remélhetőleg holnap a gatwick-i reptérről.
úgyis majd 1,5 óra a csatlakozásom:C

addig is pusza az olvasóimnak, és a PH-nak:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szerdán nem csináltam semmit. vártam, hogy utalják a pénzt....

csütörtökön nagynehezen megjött a pénz. elmentem megvenni a repjegyet. 2kor indultam el és este 6ra értem oda. úgy elkavarogtam a buszok gyűrűjében. meg kökin:W.....
repjegy megvan. British Airways...great:DDD.....
haza. tunyulás.

Péntek:viszem, leadom a kolegám kölcsönét, és mek befizetem a kiút árát. mert ugyebár cég álltal megyek ki...
egy kis pia kolegákkal, lelépek befizetni. lerakom a 200fontot, majd erős fejrázás közepette derül ki, nem 200..hanem 400!...:Y...
nah. remek. 2,5 óra alatt szerezzünk közel 60 ezer forintot:W....egyik kolegám tud adni 20at...másik 40et...ok. tali
adott többet kedves kolegám. így 265fontot sikerült szereznem.
pénz lerak, hazamegyünk. ismét este 6 után vagyunk.....

szombatóóó a nagy nap:C....
reptérre ki, ismerős vitt ki. persze nem ingyé...
kb reggel 6ra kint voltunk. becsekkolás. bőrőnd el, mi leülünk..telik múlik az idő. kérdés: brifkó nálam van?..igen..a bőrőndben. külső zseb:Y...
nah pokol..az a pénz nem lesz meg stb.
ezzel a tudattal szálltam fel a gépre..nemis az út miatt voltam mérges, hanem a pénz miatt. az kell a vonatra manchestertől....
ülünk a gépen, és várunk. 7:20...semmi sem történik. 8:30...majd beszólnak, hogy várják a tornyot, mert nem szállhatunk fel....jogos. de nekem gatwick-ben castlakozásom volna....
10:30...közlik: a reptér 12:00ig levan zárva, vissza a váróba.
körberohanjuk a recepciót, hogy mia teendő. addig én felhívtam angliát, hogy gubanc van....
nah ferihegyen közölték. indul repülő 16:30kor gatwickbe,aki akar mehet azzal. ők kapnak kajajegyet. aki nem, másnapra. én úgydöntöttem áttetetem másik napra. hétfőre.
fura látvány volt, hogy mennyien állnak ferihegyen. nah, csomagom megkaptam, pénz megvolt,....huhh. go haza.
idehaza beszéltem még angliával, aztán lefeküdtem aludni. majd felkeltem, és tunyultam...ennyi.
annyit tudni kell, hogy mikor biztosra tudtam, hogy nem szállunk fel, folyamatosan diskuráltam anyámékkal, mint idújárás figyelők :DDD....tv txt:C....
vasárnap van, és havazás :C....
holnap újra megpróbáljuk, de okosabban, felkészülve már :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hétfőre rendeltem reptéri transfert.....3k....nem vészes.
remélem hétfő hajnalra minden oké lesz.....már nagyon mehetnékem van.... :K
pláne amennyi sok jót hallottam azóta, folyamatosan a melóhelyről, kolegámról, főnökömről...:Y:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nyah. Próba ujra. Rem több szerencsém lesz ;)
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nyah. Net van. Gép még nincs. Idővel viszatérek. Garantálom:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah
kunyiztam gépet
nagyvonalakban....

jó itt. kolegák jók. egy magyar plusz egy muszlim. górém török:Y
a pénz jó, bár mostszarul kaptam valamim iatt. nem kérdeztem. majd kiderül e háten. ha megint igy kapok, rákérdezek....

a környék faya. csendes, de nyárra beindul az élet. ami nem csoda, hisz tengerpart....

sokmindenre nincs időm, hisz egy napom szabad. azt punnyadással töltöm.

netezni az egy szem 5800-mmal tudok. wifin csürüm fönönök netét. majd ha sikerül végre visszaadnom azt a sok kölcsönt ami kellett a kijövetelemhez ( agency, haverok) akkor vehetek végre MAGAMNAK cuccokat.
vettem 7 fontért tesco farmert. igaz 2,5 számmal nagyobbat, mert gondolni kell a hízásra is. egyelőre erőteljesen fogyom. 110zel jöttem. most vagyok 102kilo.

mit kell még mondani?
történtek traumás dolgok, ilyenkor lemegyek éjje la beachre és sétálok ezerrel. ennyit tudok tenni. kiszellőztetem a fejemet. ennyi
innentzől mostmár tudom folytatni. ennyi. valami van irok :R:R:R

imádlak titeket. hiányzol Magyarország :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Hát ez a nap is eltelt. Ma meló. Egyelőre punnyadás van.
Esö esik. Angolosan:szemörkhél.

Jólenne már egy laptop. Játék menjen rajta. Carbon, meg a soc. Ezzel ellennék. Szegény 5800 kezd kifáradni. Kapja a terhet rendesen. Net meg a zene.
Független teló is jólenne. Argh. Első utam ez. Tanulságos. Ennyi. Vmh van, jövök :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Ésmár csütörtök van. Séta megvolt. Ágyban vok. Kolegam u1ezik, másik horkol, én blogolok.
Jár az agyam, mint mindíg. Odahaza is ez volt. Csak a gépem segített levezetni a feszkót. Hm.
Milyen nap volt? Átlagos. Volt meló is, de nem sz.tam össze magam. Ezt nevezem rutinnak. Lassan belejövök.
Gondoltam átállitom telóma qwertyre, de az ékezetes szavak miatt bosszantó lenne. Hm.
Egyelőre ennyi. Később re. Ha vmi van gyűvék :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nah. Idehaza.
Mennyi csaj volt odakünn. Hm. Nahmajd nyárra. Remélem. :C
Meló átlagos volt. Majd ma pénteken hajtunk. Rem ad górém pár zsetont. Mennék már partizni. Emberek közé. :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nah. Elteltek ezek a napok is. Hajtós nap volt. Góré igért egykis plusz zsetont. Meglátjuk. Megírom :R

Még szüttyögök osz alcsi :R

Amúgy olvassa vki ezt a blogot? Mintha magamban beszélnék. :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hamarosan lesz miröl mesélnem :Y....:W
hát nem belémkötöttek szerda éjjel:W:W:W:W.....
pusza :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Túlvok rajta lelkileg, de még nincs vége. Majd idővel. Remélem.

Amúgy megvagyok, csak meg veszek, h nincs laptopom. :W:W

Majd még re

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.