Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  Tablet és wifi gondok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) kornicska


kornicska
újonc

Üdv mindenki!
nekem egy ConCorde Tab 9.7 IPS -em van.
Tavaj vettem akkor minden jo volt wifi is.
Most ugyan az a router van bekötve, és akartam csatlakozni a tablet-el rá wifi vel.
Beállítások ugyan úgy voltak. Mint a routerben mint a tabon.
a router TP-link es.
A lényeg hogy csatlakozik is a tablet, jelzi alul csak szürke a jel.
melette vagyok 1 méterre a routertől semmi árnyékolás.
Wifi adatoknál irja csatlakozva IP kiválo jel minőség stb..
És még sem tudok csinálni a tablet-en semmit..se google play se google fiok szinkronizácio se böngésző se youtube.. mindnél azt irja.. nincs kapcsolat.
Néztem a wifit a céges wifi nél is othoninál is havernál is és mindenhol ugyan ugy szürke a jelem és nem tudok netre mászni.
Már csináltam tableten rendszer vissza állítást is gyári állapotra meg cache törlést is stb..
még mindig szürke a jel és nincs net a tabon annak ellenére hogy azt irja csatlakozva.
Kérdeztem a Concorde szervizt e-mailban de nem bőbeszédűek.
Annyit kérdeztem tőlük hogy ha netán beküldöm android 4.0.3 rol 4.0.4 re frissiteni hozzájuk megoldja a gondot? és ha nem mennyibe fájna a javítás? esetleg van -e ötletük igy első rálátásra mi lehet a baj mert gondoltam biztos volt már ilyen gondal gép a kezük alatt.
Erre az volt a válasz " Szervizünkben FW frissítés ingyenes, de hogy segít e az Ön által leírt problémán az csak utána fog kiderülni." nem hiszem el hogy egy elméleti gondra nem tudnak válaszolni.. biztos volt már ilyen jellegü hibával ott gép stb nem is egy és nem tudnak konkrét válasz tippet adni mi lehet a baj.. mit tegyek és ha nem jo akkor küldjem be bla bla..
Esetleg valakinek van ötlete mi lehet a baj?

(#2) Bjørgersson válasza kornicska (#1) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Androidos tablet topic

Legközelebb pedig használd a keresőt mielőtt új topikot nyitsz!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  Tablet és wifi gondok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.