Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  T mobil készülék biztosítás ! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) balazsekzolt


balazsekzolt
újonc

Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni T - mobilos készülék biztosítás ügyben !

Történet a következő :

Vásároltam egy Samsung Galaxy S5 gold típusú telefont a T-mobilnál... kötöttem is rá készülék biztosítást... sajnos most igénybe is kell vennem.. az eset röviden : Sietségembe felraktam az autó tetejére majd elindultam... természetesen otthon hiányoltam.. eszembe jutott, hogy felraktam a kocsira, visszamentem azon az útvonalon de nem találtam... majd másnap egy közösségi portálos felhívásra jelentkeztek, hogy megtalálták és átvehetem... sajnos a készülék siralmas állapotban van... kijelző betörve...ház agyon karcolva...hátlap nincs meg ... (azóta vásároltam rá egy másikat) valószínű, hogy átmentek rajt autóval mivel az út
közepén találták meg ! :( Beszéltem egy T-Mobilos ismerősömmel és azt javasolta, hogy szerinte ezt a történetet ne mondjam el a biztosítónál mert nem fogják cserélni / javítani a készüléket !
Kérdésem illetve a kérésem az lenne, hogy szerintetek mit mondjak a biztosítónak ? Ami hihető és el is fogadják ? Eléggé fontos lenne, hogy kicseréljék ugyanis nem minden nap engedheti meg magának az ember az ilyen típusú készülék vásárlását ! :( Köszönöm

(#2) Just_Reboot válasza balazsekzolt (#1) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Semmit hagyd a fenébe és vegyél egy Samsung Xcovert.Ismerősöm templomtoronyból ejtette le,és csak annyi baja lett hogy berepedt a kijelző. Bátran merem ajánlani mert ennek meg sem kottyan ha átmennek rajta autóval. :D :D

[ Szerkesztve ]

(#3) kmisi99


kmisi99
addikt

Mire vonatkozik a biztosítás? Olyan történetet kell kitalálni amit a biztosító is fedez.

(#4) balazsekzolt válasza kmisi99 (#3) üzenetére


balazsekzolt
újonc

Véletlenszerű károsodás
Elemi károk (pl. tűzkár, viharkár)
ico_true ico_true ico_true ico_true
Baleseti okból történő meghibásodás (pl. véletlen leesés, törés, működést befolyásoló egyéb hirtelen sérülés)
ico_true ico_true ico_true ico_true
Folyadékkal való érintkezés miatti meghibásodás (pl. eső, vízbe esés)

(#5) kmisi99 válasza balazsekzolt (#4) üzenetére


kmisi99
addikt

Esetleg mondhatsz olyat hogy pl cigiztél panelban az erkélyen kicsúszott a kezedből és a korlát alatti résen kicsúszott és kiesett a 3. ról a betonra. Az csak tud hasonló kárt okozni és az véletlen leesés.

(#6) balazsekzolt válasza kmisi99 (#5) üzenetére


balazsekzolt
újonc

Vegulis...koszi a segitseget ! Remelem beveszik ;)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  T mobil készülék biztosítás ! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.