Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62351) btz válasza Sanyaman (#62343) üzenetére


btz
addikt

Nem tudom mi lehet a dobozban, de elég soványka. Mifelénk a magukra valamit adó dslamok így néznek ki. :)
Lehet hogy ez csak valami mini izé kis létszámú user táborra

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#62352) e=mc² válasza btz (#62351) üzenetére


e=mc²
őstag

Elegge elrontjak a "tajkepet".

Ezt nem lehet valahogy kulturaltabban (mondjuk fold alatt megvalositani)?

Ambulimax Provider

(#62353) norti válasza e=mc² (#62352) üzenetére


norti
addikt

A műszakisok meg átalakulnak egérré :D

(#62354) dptrsk válasza OldMike (#62350) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ciscora ez a legfrissebb, nekem is az van rajta.

Az IPTV 6030as verziószámok nekem is ezek, tegnap volt az egész rendszer újraindítva a 2HD stream miatt.

(#62355) wmati válasza e=mc² (#62352) üzenetére


wmati
addikt

Valamit valamiért .... Optikánál szerencsére nincs szükség ilEn szekrényekre.

(#62356) wmati válasza #78121280 (#62347) üzenetére


wmati
addikt

A titkosnak csak 600mhz rendszeren van jelentősége.

(#62357) Nooeca válasza btz (#62351) üzenetére


Nooeca
senior tag

Nekem a házam előtt van :) 10-15 méterre kb. Csak az egészen máshogy néz ki :)

[ Szerkesztve ]

(#62358) btz válasza Nooeca (#62357) üzenetére


btz
addikt

Fenti példa is jól mutatja hogy nem mindig az jár jól, akinek a háza előtt van.

ⓑⓣⓩ

(#62359) Nooeca válasza btz (#62358) üzenetére


Nooeca
senior tag

2,5-re stabil 2,75-öt kapok :) Feltöltésem meg másfélszer anniy mint amennyi kell. X éve stabilan.

(#62360) OldMike válasza dptrsk (#62354) üzenetére


OldMike
őstag

Köszi a választ.

Újabb fejlemény annyi, hogy délután viszont az egész internetkapcsolatom elment. A HGW négyszer próbált újraindulni, de a három folyamatos és egy villogó LED-nél nem jutott tovább. Aztán az ötödikre lett 4 folyamatos LED, de sajna az összes többi is folyamatos zölddel világított (a második négyből legfeljebb egy szokott zölden villogni, a többi meg sárgán villog) és net továbbra sem volt. A következő újraindulás már sikeres volt.

A 2 HD stream nagyon kellene, de eddig a honlapon csak "korlátozott funkciós" voltam, aminél ezt még - a fórumon olvasottak szerint - nem lehetett összehozni. Most eltűnt a korlátozott funkcionalitás felirat, nekem úgy tűnik, mintha minden működne.

Talán most már megpróbálhatnám a 2 HD-t kérni :U

42LM660S

(#62361) dptrsk válasza OldMike (#62360) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

2HD streamre nekem is az volt, hogy korlátozott, s most a hétvégi átemelés során átkerültem.
Tegnap telefonon jeleztem, hogy szeretném kérni, mondták, hogy maximum 72 óra, de általában 1-2 óra alatt végbemegy a modernizáció.

Hívás után 30 perccel újraindítottuk a modemet, boxokat s már volt 2 HD 1 SD stream(előtte nem néztem a menüben, lehet már akkor is volt).

(#62362) tope


tope
addikt

Itt meg van 12 Mbit és slussz passz, pedig megyeszékhely, igaz kertvárosi része.

(#62363) Nooeca


Nooeca
senior tag

Már írtam volna hogy nem fizetek két HD boxért, mikor eszembe jutott hogy a T nem UPC és itt minden Box HD képes, és amennyiben családi+hd-re van előfizetve akkor talán nem is drágább, hiszen maga a hd is fizetve van és boxokon sem kell változtatni... majd kijavít valaki ha tévedek :)

(#62364) Intruder2k5 válasza Nooeca (#62363) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"eszembe jutott hogy a T nem UPC és itt minden Box HD képes"

Kb. 4 éve kértem az első box-ot a UPC-től, akkor PaceHD-t küldtek. Aztán kértem felvétel opciót hozzá, így lecserélték CISCO HD-DVR-re, majd most karácsonykor kértem második box-ot egy CRT TV mellé, ismét PaceHD-t küldtek. Ja, és sosem volt, és most sincs HD csomag előfizetésem.

Ellenben számon kérhető rajtuk, ha valaki nem HD képes box-ot kap, mert a legkisebb Digital Bronze TV csomag már jó ideje tartalmaz 5 HD csatornát is, amit csak HD képes box-al tudsz kihasználni.

Ettől persze lehet, hogy akiknél még 5-6 éves box-ok vergődnek, azok közt van SD is, de ez részben már az Ő bajuk is, kérni kell a HD képes eszközt, ha más nem, akkor a fentebbi indokra hivatkozva.

[ Szerkesztve ]

(#62365) Meridius11 válasza Meridius11 (#61587) üzenetére


Meridius11
aktív tag

ha valaki hasonló gonddal küzd: modem beállításoknál kilőttem az UPnP-t, ez úgy tűnik megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#62366) dchard válasza Sanyaman (#62343) üzenetére


dchard
veterán

Ezer éves siemens rendező, nincs benne semmi csak egy rakás vezeték. Itt kapcsolják át a környező házak előfizetőit törzskábelre.

A kihelyezett DSLAM ennél "vastagabb", ezekben ugyanis a méreténél fogva se férne el még egy új DSLAM sem (hacsak nem állítják, de nem szokták állítani).

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#62367) Nooeca válasza Intruder2k5 (#62364) üzenetére


Nooeca
senior tag

Én is HD-s boxot kaptam, de ha igényelnék még egyet, és HD-t nem SD-t, az jóval drágább lenne. Az más kérdés, hogy SD helyett is sokszor HD-t adnak, ez így olcsóbb lenne, de van még sima SD box. Csak kevés.

Viszont a T most kivezeti a Családit és marad a HD-s csatornakombó 200 Ft-ért, a UPC nehezen ad ezt ilyen áron. 890 a sima box 1.550 a drága szóval gondolhatod.

Ha egy emberke akinek SD boxa van szeretne 2 HD-t igényelni (a meglévőt+1-et) akkor +1000 Ft magáért a HD csatornákért illetve + 890 helyett 1.550

Míg a T-nél +200 Ft (Ha nem lesz egy áron a családival a kivezetés miatt ÁSZF-ben csak listaár van) és a box csak sima SD ár, egységes.

(#62368) Sanyaman válasza dchard (#62366) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Köszi mindenkinek, csak az ujra matricazas dobott fel, de akkor ez sajnos csak optikai tuning, abból is csak a szemnek. :DD Azóta láttam meg ilyeneket és mindegyiket ujrafoliaztak ilyenre. Ez lesz az új dizájn ezek szerint. Akkor várok tovább...

(#62369) skroy


skroy
senior tag

Sikerült feladnom a cuccokat postán. Kaptam a postán egy jóóó nagy címzett dobozt, amit helyben kellett összehajtogatni. Belefért 3db STB., 1db HGW, tápkábelek, 2db HDMI, 1db Scart kábel, 3 távirányító. Mindehhez kaptam 1db 20x30-as pukifóliát. Mondtam a postásnak, hogy ez elég kevés lesz. Ennyi jár. Ok...
Elég lötyögősen lettek benne a cuccok. Kérdeztem, hogy törékenyként kezelik-e? Természetesen nem. Csak a távirányító darabja 8k, szóval remélem gond nélkül megérkezik. Kaptam egy feladást igazoló papírt, viszont ezzel nem nagyon tudom bizonyítani, hogy mi volt a dobozban. Bízom benne, hogy becsületes kezeken megy keresztül. :)

(#62370) urbi107


urbi107
tag

A hgw mellé vettem egy tp-link 841n routert.
A routert wds módba raktam.IGMP proxy engedélyezve van. Az Iptv megakad és csak tovább és visszakapcsolással jön vissza.

[ Szerkesztve ]

(#62371) Gubek-Einste válasza urbi107 (#62370) üzenetére

A WDS nem szabványos eljárás, gyártónként eltér a megvalósítása így két különböző gyártó eszköze között semmire nincsen vele kapcsolatban garancia.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#62372) urbi107 válasza Gubek-Einste (#62371) üzenetére


urbi107
tag

Akkor a 841n-et,hogy lenne érdemes használni a hgw-vel?

(#62373) Gubek-Einste válasza urbi107 (#62372) üzenetére

Kábeles kapcsolattal, lehetőség szerint AP/Switch módban.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#62374) sarkan válasza skroy (#62369) üzenetére


sarkan
aktív tag

Én is így küldtem vissza a két stb-t távirányítóstúl madzagostúl.
A postás fiú pakolta be a dobozba, a feladóvevényen semmi sem utal arra, hogy mit raktunk a dobozba.

(#62375) spici


spici
tag

Sziasztok!
Ugyebár nálam nagyon sok gond van az internettel, tegnap este a DOWN ágon a csatornák sorban halnak megfele, este az SNR 27 re is leesett, na mindegy.

Bejelentettem őket NMHH-nál és kaptam választ az ügyben, hogy 2 hét halasztást kérnek az ügyben, mármint a Magyar Telekom.
Ez jónak számít? Ja és 11.e óta nyitva van a hibajegyem, a kötbérezést hogyan kell számítani?
A már kedvezményes ár napra vetített árát vagy a listaáras, nem kedvezményes árat? Mert elég nagy különbség van közöttük.

Itt egy kép a hálózat minőségéről :P --> Speedtesten 0.02mbit, szélessáv.net -en nem is tudtam lemérni :P

Kép

[ Szerkesztve ]

(#62376) dptrsk válasza spici (#62375) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A kieső/hibás szolgáltatás havidíját leosztod, hogy megkapd a napidíjat.

S kiesés esetén késedelmes napok szorozva a napidíjjal szorozva nyolccal.
Hiba esetén késedelmes napok szorozva a napidíjjal szorozva néggyel.

Ha jól tudom ez van érvényben.

(#62377) urbi107 válasza Gubek-Einste (#62373) üzenetére


urbi107
tag

Akkor a hgw-ből kell egy kábel a lanba. A dhcp-t lekell tiltani.
Utána a 841n-re kapcsolódhat egy igmp nélküli ap client router?

(#62378) DEJVID


DEJVID
őstag

Sziasztok!
IPTV szolgáltatásunk van, és az vele a bajom, hogy mikor kicsit gyorsabb mozgás van a képen, (pl. F1 alatt a kamera követi az autót) vagy LED fal van valamilyen műsörban, borzasztóan szétesik a kép. Régi CRT, 4 és 1 éves LCD TV-inken is ugyanúgy rossz. Nővérem pár utcával odébb lakik, nála semmi ilyen nincs. Mivel lehet gond?

(#62379) Nooeca


Nooeca
senior tag

Ide is beírom, hogy aki esetleg nem nézi a másik topikot. A démász akaratossága miatt a hálózatkiépítéses listában lévő 29-es körzetben lévő városok (pilis, táborfalva, nyáregyháza, örkény) lakossági bekötésszerűen szinte kizárt hogy elkészülnek.

Ettől még elkezdődhetnek a kiépítések itt-ott, ha lesz megegyezés, de legkésőbb január 1-jével elvileg az új szabályozás miatt belekezdhetnek a kivitelezésbe (+2-3 hónap a lakossági bekötés)

(#62380) dchard válasza spici (#62375) üzenetére


dchard
veterán

Az előre irány borzalmasan rossz, valószínűleg ezért is tünedeznek el csatornák. A sávszélesség nyilván azért ilyen rossz, mert a csomagok nagy része elvész a bizonytalan kapcsolat miatt.

Ez egyértelműen hálózati hiba: vagy erősítő, vagy modem, esetleg az egész ONU ilyen. A lényeg, hogy ezt egy technikusnak ki kell vizsgálnia. A központi adatbázisban gyűjtött adatok alapján meglehetősen egyszerű a hibahely behatárolása.

Járt már nálad szerelő? Mit mondott? Mit csinált?

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#62381) spici válasza dchard (#62380) üzenetére


spici
tag

Ma hajnaltól nem volt internet egészen délig kb , előtte hívott is a szerelő hogy egy berendezés döglött be a hajnali órákban stb stb és este 7 kor jönnek méri ami kb 1 órás lesz :Y

Majd kiderül hogy mi lesz :D

Szerk: Ja igen, de ez az 51-es UP nem volt probléma a nappali órákban, amikor eljött az este akkor voltak a gondok, szóval nem értem már megint, hogy miért csak este megy le a DOWN-nál az SNR 30 alá, nappal meg 37-41 között mozog.

[ Szerkesztve ]

(#62382) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Üdv uraim!

Van nekünk egy 50megás "Netmánia" XL netünk. Koaxon jön, kábeles, D-link dcm-704 es csoda kábelmodem/routerrel. Namost nagyon nem vagyunk vele megelégedve, napi szinten kell újraindítgatni, mert:
1, vagy elmegy a net
2, vagy van net de tetű lassú
3, vagy égig érő pingünk van

Szóltunk a szervízeseknek több alkalommal is, semmit nem tudtak vele kezdeni, kijöttek, állítgattak rata valamit, semmi eredménye nem volt.
Próbáltunk nem egy, normálisan bekonfigurált routert rákötni, ezen meg kikapcsolni szinte mindent (mivel bridge módra sajnos képetelen :((( ) de úgy rosszabb a helyzet, mint egyébként, állandó dns hibák, time out pingelés közben stb)

Úgyhogy változtatni kéne, de nem tudom mitévő legyek. Más szolgáltató jelenleg sajnos nincs (upc "elvileg" jön jövő év elején, de pontosat nem tudni, legalábbis az oldaluk szerint a hálózat kiépítés alatt áll, bár ennek még semmi jelét nem láttam).

Megpróbálkozzak egy modem cserével, hogy adjanak egy másik típust? Van egyáltalán a Trének olyan modemje, ami ennél jobb, esetleg olyan, amit lehet bridge módba állítani?

Vagy a másik lehetőség amin gondolkoztam, hogy berendelek a net mellé TV-t és telefont is. Fater azt mondta, hogy amíg ők laktak itt, nekik adsl-en jött a net a Trétől, nekünk lehet, hogy azért jön koaxon mert se TV-t, se telefont nem kértünk mellé. Lehet, hogy ez megoldaná a problémát? Illetve azt is láttam, hogy a box amit adnak a TV-hez az maga a router is, lehet, hogy az jobb minőségű lenne? Illetve ha e mellett döntök, két TV miatt két boxot kéne rendelnem, akkor abból mindkettő "wifis router" is lesz? Mert az nem lenne rossz, ha mindkét szobában külön sugározná a box a wifi jelet.

Egyenlőre ennyi kérdésem lenne remélem valaki tud segíteni :R :R

(#62383) Teko001 válasza GeneraL_XTX (#62382) üzenetére


Teko001
őstag

Szóltunk a szervízeseknek több alkalommal is, semmit nem tudtak vele kezdeni, kijöttek, állítgattak rata valamit, semmi eredménye nem volt.

Pedig ezt nekik kell megcsinálniuk, ha nem a te hálózatodban van a hiba. Jelentsd be hibára, csináljanak eszköz cserét, tedd be ide az jelszint és egyéb értékeket a HGW-ből, van pár lehetőséged amin elindulhatsz.

Megpróbálkozzak egy modem cserével, hogy adjanak egy másik típust?

Ha csak internet van tőlük, simán adhattak volna modemet is, nem tudom miért HGW van nálad. Modemben nincs bridge mód, mivel nincs mit bridgelni. Mondjuk ha modemet is adnak, ha itt a hálózattal van a gond, és nem eszközhiba, nem sokkal lennél előrébb úgy se.

Vagy a másik lehetőség amin gondolkoztam, hogy berendelek a net mellé TV-t és telefont is.

Az egész feltételezésed rossz. Nem változtatna semmit, csak rá lenne kötve pár STB a mostani rendszeredre (a wifi pedig nem a boxokból jön, router sincs bennük). Azért kapod koaxon, mert azon érhető el a sebesség amire előfizettél.

[ Szerkesztve ]

(#62384) GeneraL_XTX válasza Teko001 (#62383) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Tehát, ha jól értem és felhívom őket akkor kérhetem azt, hogy vigyék innen a d-linkes hulladékukat és adjanak szimplán egy kábelmodemet a többit majd én megoldom?

Erős a gyanúm, hogy maga a router a gány, mert újraindítás után egy ideig óráig minden rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#62385) Teko001 válasza GeneraL_XTX (#62384) üzenetére


Teko001
őstag

Ha még nem volt eszköz cserélve, akkor jelentsd be ismét hibára, és kérd meg a szerelőt, hogy cserélje ki az eszközt, lehetőleg egy modemre, ha van neki (de alapvetőleg nem kívánságműsor, szóval mondhatja, hogy nincs neki, csak ugyanarra tudja, stb... de akkor is megér egy próbát, mert nyilvánvalóan nem általános ez a viselkedés az említett eszköznél)

(#62386) DJ. Ru$y válasza GeneraL_XTX (#62384) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kérni kérhetsz bármit, más kérdés, hogy nem kötelességük adni. A modemeket kivezetik sima net mellé is azért dobálnak HGW-t, mert nincs más eszközük.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#62387) GeneraL_XTX válasza DJ. Ru$y (#62386) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nem kötelességük? Nekem meg nem kötelességem akkor az ilyen hulladék szolgáltatásért kifizetni az amúgy is pofátlanul magas árat.... :U

Na mind1, azért megpróbálom köszönet a segítségért :R

[ Szerkesztve ]

(#62388) urbi107


urbi107
tag

A hgw mellé a tp-link 841n-et milyen módban érdemes beállítani,hogy ne szakadozzon közbe az iptv.
Wifi erősítés miatt vettem meg a tp-linket.

(#62389) DJ. Ru$y válasza urbi107 (#62388) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

LAN-LAN összeköt TP-Linken DHCP letilt. Így. De már vagy 3x leírták neked.

GeneraL_XTX
Új eszközt kapnak hibás eszköz esetén erről nem is vitatkozunk, de modem-et nem kötelességük adni, hiába kérsz azt, adhatnak ugyanolyan D-Linket, mint amid most van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#62390) urbi107 válasza DJ. Ru$y (#62389) üzenetére


urbi107
tag

Úgy próbáltam és akkor is szakadozott a tv.

(#62391) mcll


mcll
aktív tag

Sziasztok!

Egy gyors segítség kellene (ha lehet) ;)
Anyáméknál átkötötték a netet, eddig sima netje volt, rendes vonalas telefonnal. Most rábeszélték őt hogy IPTV net (maradt a régi) és voip telefon. Ma beszerelték az új modemet. Azt tudni kell hogy saját routert használt, lévén van pár speciűlis beállítás, pár port forwarding, dnydns, stb, mivel van biztonsági kamerarendszer távfelügyelettel (nálam van a felügyelete), helyi szerver melyet távolról ssh-n el kell tudjak érni, meg távoli gépfelügyelet VNC-vel ( más megoldás nem ok). Most mindez nem működik mert (a teki elmondása alapján legalábbis) a router csak dhcp-n éri el a netet a modemen keresztül. Így kereszet lehet vetni az összes funkcióra amit használunk. A teki állítása szerint a modemet nem lehet átállítani bridge módba, azaz hogy a router jelentkezzen be továbbra is a netre a pass/login pátossal mint eddig, tehát hogy a T cucca mint modem működjön csak, mert állítólag akkor annyi az IPTV-nek.

Kérdésem mi ebből az igazság, meg lehet-e mégis oldani valahogy a dolgot? A modem amit kapott egy Cisco 3925-ös.Vagy csináltassuk vissza az egészet a régire. Tudtommal erre van 14 napunk, hogy a szerződésmódosítást felmondjuk.

Teki most annyit megcsinált hogy anyám laptopját csatlakoztatta a routerhez (wifi), de állítom semmi védelme nincs most, tehát kissé ez így veszélyes, így semmiképp nem maradhat.

Gyors válaszra lenne szükség.
Hálás köszönetem

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#62392) Intruder2k5 válasza mcll (#62391) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ez sajnos így igaz, IPTV mellett nem engedélyezik a bridge módot, de más esetben is nagyon nehéz kijárni azt.

Igen, kell, hogy legyen 14 napos elállási idő.

(#62393) urbi107 válasza DJ. Ru$y (#62389) üzenetére


urbi107
tag

Úgy csináltam ahogy leírtad és az iptv kb 10 percenként megakad és 30mp múlva jön vissza.

(#62394) Sasos


Sasos
senior tag

Aki adott már fel postán eszközt a T-nek, az mondja már el, hogy mi kell hozzá (Milyen adatok... MT-t rá kell írni, mit vigyek magammal, csak a tulaj adhatja fel, vagy bárki?). Jött egy SMS, de ebben se egy azonosító, se semmi csak a sablon szöveg. Ez elég a postán?

(#62395) mcll válasza Intruder2k5 (#62392) üzenetére


mcll
aktív tag

Köszi. Akkor ezek szerint nincs más megoldás mint visszamondani az egészet és visszaállni a régi rendszerre.
Akkor nem mondott marhaságokat a teki.

Amúgy valahogy be tudnék lépni ebbe a Cisco modembe? Ha igen mi a jelszó/pass? Holnap megyek anyámékhoz, és ha más nem akkor megnézem mit tudok átállítani, max nem lesz IPTV.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#62396) btz válasza Sasos (#62394) üzenetére


btz
addikt

De valami számnak szerepelni kell rajta. Én is adtam le nemrég egy boxot. Bedobozoltam, a postán meg széttszedették velem, mert az nem volt jó nekik és kaptam az új dobozt, amibe fel kell adni. Kaptam róla a ajánlott szelvényt és ennyi kb.
Már nem is emlékszem hogy leolvasta e a nő az sms-t vagy sem, de azthiszem valami szám csak volt rajta.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#62397) skroy válasza Sasos (#62394) üzenetére


skroy
senior tag

Pont ma adtam fel 3 STB-t és 1 HGW-t.
A postás kérdezte, hogy van e SMS vagy valami papír. SMS volt, de nem nézte meg. Adott egy címzett dobozt. Belepakoltam, ráírtam az előfizető nevét, címét (nem az én nevemen volt, így is feladhattam), és az ügyfélazonosítót. Kaptam egy szelvényt a feladásról, osztjónapot'. :)

(#62398) Sasos válasza skroy (#62397) üzenetére


Sasos
senior tag

Szuper! Akkor holnap feladom. :R

(#62396) btz: Biza ebbe semmi azonosító nincs, csak hogy 8 napon belül feladhatom, az SMS bemutatásával.

(#62399) ezüsthátú


ezüsthátú
tag

És még ma sem tudják mikor ér a Tar utcába az optika,sőtt azt mondta a figura hogy a fél éves tervbe nem szerepel.Akárhányszor hívom,bemegyek mindíg más az eredmény,pedig már sürgető a dolog mert lejárt a upc,és sem adás,sem net.Na...ötlet.????

(#62400) d@minator


d@minator
addikt

Sziasztok! Telekom IPTV-m van eddig alap csomag most családi+HD. Az alapcsomag (digitális) simán jött Set topbox (STB) nélkül. Most is úgy tűnik, hogy csak az jön. STB-on keresztül viszont jön az összes (családi +HD) . Hogy is van ez?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.