Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142001) markknight


markknight
veterán

A recurring billinget be tudom valahol állítani? Nagyon unalmas minden hónapban manuálisan fizetni a számlákat :)

(#142002) AnonymusX válasza markknight (#142001) üzenetére


AnonymusX
senior tag

A mentett bankkártyára nem lehet ilyet beállítani, itthon a csoportos beszédési megbízás a divat, ami általában plusz költséggel jár.

(#142003) kakuk.tamas válasza AnonymusX (#142002) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Már az is jó lenne, ha a Telekom támogatná az Apple Payt. Akkor két kattintásból be lenne fizetve a számla.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#142004) csako válasza kakuk.tamas (#142003) üzenetére


csako
veterán

Apple eszközön nem lehet elmenteni a bankkártyát az appban?
Mert Androidon úgy tényleg csak 2-3 gombnyomás.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#142005) mgaben


mgaben
senior tag

Telekom appban el van mentve a kártya, kb 5 másodperc a számlafizetés. Sőt, nekem két előfizetés van az applikációban, aminek a számláit egyszerre tudom fizetni. Nem kell külön-külön szórakozni vele. (Android)

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#142006) markknight


markknight
veterán

Nekem is be van állítva a kártya kb 10 másodperces művelet, de automatizálva csak jobb lenne. (iOS)

[ Szerkesztve ]

(#142007) kakuk.tamas válasza csako (#142004) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nekem mióta lejárt a kártyám nem engedi hozzáadni az újat… Így marad a weboldalas fizetés. :F
Beszéltem már a Telekommal, ők se értik mi a probléma.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#142008) #46824192 válasza mgaben (#142005) üzenetére


#46824192
törölt tag

Beírni is félek ,nemhogy lementeni telekomékhoz bármit.

(#142009) fojtviki válasza #46824192 (#142008) üzenetére


fojtviki
senior tag

Nem bántásból, de te miért vagy még T-s? :) Nem nagyon látok mást csak panaszt tőled, és nem bántásból írom. Nekem igazán nagy megkönnyebbülés pl UK után, na ott azt hiszem meg is bolondulnál :DDD

(#142010) Astroboy válasza #46824192 (#142008) üzenetére


Astroboy
őstag

Pont erre gondoltam.
Én biztos ami tuti SEHOL SE mentem el a kártya-adatokat, legyen az teló-szolgáltató vagy webshop vagy mittomén'.
Nem vagyok paranoiás, csak este a bal vállam fölött hátra köpve húzom ki a netet, és pipilni is alusapiban megyek ki. :DDD

(#142011) Adama123 válasza Astroboy (#142010) üzenetére


Adama123
tag

Én revolut virtuális kártyát használok netes fizetésre. És mindig csak annyi összeg van rajta, amennyi épp kell. És akár egy fizetés után törölheted a kártyát és újat hozhatsz létre.

(#142012) markknight válasza Adama123 (#142011) üzenetére


markknight
veterán

Az is szívás lehet mindig töltögetni

(#142013) #46824192 válasza fojtviki (#142009) üzenetére


#46824192
törölt tag

Hidd el én várom a legjobban hogy lejárjon a tv hűség. Boldogan fizetek pár ezerrel többet , csak szabaduljak a droidos tvtől.A boxokat meg belaktam, így azokból veszek sajátot.
Netbôl meg nincs más , de azzal nincs is bajom.

Felkínáltam nekik , hogy bontsanak szerződést, könnyebb lesz mindenkinek, de inkább szenvednek velem tovább. Pedig a készüléktörlesztők maradékát is letenném egyben. Szóval én próbálok segítőkész lenni, de nem fogadják el.

De ha már panasz ,mondok is kettőt.
Az egyik boxom megint lehalt, most drága gázolaj árral, tréskocsival jöhetnek cserélni :) .
Szegény kislánynak a bejelentéskor még anyukám vércsoportját is megadtam és még a mosógépet is újraindítottam a lakásban, de csak nem javult meg :D

A másik nem ilyen vészes...
Ha valaki tudja ez miért jelent meg és hogy kell eltüntetni az megköszönném.
(mondjuk azt nem tudom nem a valamelyik gyerek nyomkodta el és esetleg a tv írja ki)

(#142014) Bazs1981


Bazs1981
tag

Sziasztok!
Szerintetek milyen tv-t lenne érdemes választani a Telekom Tv android boxhoz? Jelenleg van egy LG 55Nano863NA 4K-s, 120Hz-es, HDMI 2.1-es, IPS paneles TV-m ami a 4K tartalmakhoz szuper de a Telekom Tv szolgáltatásnál nagyon mosott képet ad a legtöbb csatornánál. Próbáltam hangolni de semmi javulás nem lett. Olyan mintha a boxból kijövő jel túlságosan fel lenne húzva, nem éles inkább mosott…

(#142015) flash-


flash-
veterán

mi lehet a gond?

a telekom HG8245H eszközt cat5e kábellel összekötöttem az asus rt-n12 d1 routerrel azt pedig a telekom box-al.
az a baj hogy azóta ha kapcsolgatok adót minden adón csak 2 masodpercig megy az adás utána lefagy az az adás,de at tudok kapcsolni,viszont akkor ugyanez történik.az eszkoz nem fagy le,csak az adott rv csatorna.
mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#142016) #46824192 válasza flash- (#142015) üzenetére


#46824192
törölt tag

A multicast forgalmat át kell rajta endedni , vagy a telekom boxot a hgw-be dugni közvetlenül.

(#142017) TRob1


TRob1
veterán

Sziasztok!
Nagyon nem értek a hálózatokhoz, sokszor akad is valami probléma, amit elég nehezen oldok meg. :)
Most olyan gondom lenne hogy van egy Telekom router (optika), mögé kötve egy (kettő) Xiaomi MiWifi Router (mesh), illetve ezen egy Qnap Nas.
Látszatra minden oké (persze tuti nem), kivéve hogy seed nem megy. Elvileg nyitva a port a Xiaomiban, ami QBittorrentben meg van adva.
Valaki tudna ebben segíteni, akár priviben? (Vagy akár az egész Telekom+mellette másik router beállításban, rendes "összehozásában", miben mit mire kell állítani?) Köszönöm.

¤ R'n'R ¤

(#142018) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!
Akinek pattog, akad a hang nekik optikai szolgáltatáson keresztül, android boxal csinálja és minden vagy csak egy-egy csatornánál?
Azért kérdezem mert nekem augusztus 23-án kötötték be, de még egyszer sem hallottam, hogy pattogna vagy akadna a hang. Igaz én mi inkább csak ismeretterjesztő vagy gasztro csatornákat nézünk.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#142019) fojtviki válasza Aurig@ (#142018) üzenetére


fojtviki
senior tag

Nálunk sincs pattogás, ha lenne az idegesíteni biztos. Szóval megértem, hogy akinek pattog az elégedetlen. Volt itt arról szó, hogy inkább LG tévéken jön elő. Nálunk egy LG CX van, de nincs gond :DDD

(#142020) csako válasza kakuk.tamas (#142007) üzenetére


csako
veterán

Ohh :( nem tudtam, hogy ilyen probléma is lehetséges, gondolom app újrarakást próbáltad már...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.