Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Szűk keresztmetszet? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) divot


divot
veterán

Részlegesen rendelkezésre álló anyagiak okán csak részletekben tudok ápdételni. Szerintetek ebben a konfigban játék szempontjából mi a szűk keresztmetszet?

ECSK7S5A
512 DDR266
XP1700+
Abit TI4200 120MB

(#2) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Hali!
Szerintem a proci. Bár tuningolni mindig lehet. :)

(#3) divot válasza divot (#1) üzenetére


divot
veterán

120=128 :)

(#4) divot válasza zsoltee10 (#2) üzenetére


divot
veterán

Ezzel az alaplappal már 150 Mhz-es FSB-vel sem indul el, 148-on pedig haldoklik a hangkártya.

(#5) warmaster válasza divot (#4) üzenetére


warmaster
aktív tag

Én először vennék egy jó kis Epox nforce2-es alaplapot

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#6) MaUser válasza divot (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Szerintem inkább vegyél egy kd7e alaplapot és csak 384 ramot!
(Persze később úgyis venned kell még ramot.)
Saját tapasztalat, amelyik játéknak nem elég 1024*768-ban 384 ram, 512 sem élég.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#7) MaUser válasza MaUser (#6) üzenetére


MaUser
addikt

Ja vagy elég gef4-ből 64 megás bőven és akkor maradhat a ram is!

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#8) Pipó


Pipó
őstag

Szerintem nincs benne szűk keresztmetszet.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#9) divot


divot
veterán

Hú, elnézést, látom félreérthető volt amit írtam, szóval a cuccot nem most akarom megvenni, hanem ebből akarok továbblépni.

(#10) warmaster válasza Pipó (#8) üzenetére


warmaster
aktív tag

talán inkább az szerettel volna megkérdezni ki a Máté Kriszta.. izé...leggyengébb láncszem, hogy mit csréljen le legelőször.
Továbbra is tartom a véleményemet, hogy az alaplapot egy Epox EP-8RDA-ra mer ttámogatja a Bartom magos procikat, úgyhogy elmehetsz vele akár még 3000+ ig, valalmint nagyon tuningbarát, de szvsz az Epox az egyik legmegbízhatóbb alaplapokat gyártja

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#11) marcee válasza divot (#1) üzenetére


marcee
addikt

Ebből mi van már meg és mi az amit csak tervezel?

Ha ez mind megvan, akkor úgy jó ahogy van, legalább egy évig nem szabad rá költeni.

\m/

(#12) marcee válasza divot (#9) üzenetére


marcee
addikt

Én továbbra is azt mondom, hogy nem érdemes rákölteni, max akkor lenne jó egy tuningos lap, ha tbred(b) lenne a pronyó, de gondolom nem az.

\m/

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Szűk keresztmetszet? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.