Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) customer114


customer114
senior tag

Sziasztok!

A debreceni topic mintájára szeretnék egy gyorsétkezdés / éttermes / kaja házhoz szállítós topicot nyitni szolnokiaknak.

Bevallom én idén még csak a PizzaSprint-től rendeltem alkalmanként, de tervbe van véve egy ismerős által ajánlott ún. KaravánPizzéria(?) is.

PizzaSprintnek az online felületén rendeltem. Erről született is egy kisebb story legutóbb.

Ahogy a másik topic bevezetőjében is olvasható várunk mindenkit, aki szeretné megosztani, hogy hol evett finomat/ehetetlen, keveset/sokat Szolnokon. Duplasajtos hambitól a paleo fagyiig jöhet minden.

(#2) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

London Chicken

olcsó és korrekt a kiszolgálás nem is beszélve a minőségi kajáról.

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#3) tope


tope
addikt

Hemo 1. leves bármelyik 2. félével elvitelre 600 Ft, és egész jó a minőség, adag rendben van.

Centrum pizzéria Szandaszőlős, finom a bolognai pizza, de a többi is.

(#4) customer114 válasza Kicsirics77 (#2) üzenetére


customer114
senior tag

Láttam rendőröket múltkor innen vinni a kaját. :D

Házhoz szállítással a fent említett PizzaSprinten kívül mi jöhetne még szóba, amit érdemes kipróbálnom?

(#5) yankee


yankee
tag

Aki az igazi hazai ízeket kedveli, annak kihagyhatatlan az Alcsi Holt-Tisza Vendégház és Étterem...

Hétköznap menük és menün felüli napi ajánlatok, vasárnaponként svédasztalos családi ebéd többféle levessel, változatos második félékkel, süteményekkel.

"A tapasztalat olyan dolog, amit nem lehet megvásárolni" -Oscar Wilde-

(#6) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok

Szolnoki vagyok én is, bár túl sok éttermet/pizzériát nem próbáltam még, de követem majd a topikot. Pizza Sprint tényleg jó, múltkor rendeltünk bagettet, meglepően nagy és bőven laktató volt 700-ért, ízre sem volt rossz, ördögűzőset ettem. Pizzájuk is ízlett. Ezt a karavánt én is néztem, ígéretesnek tűnik, rendelek majd onnan is, kíváncsi vagyok. Ahova régebben sokat jártam az a Közgé melletti hambis ott a lenti üzletsor szélén. Mindig fél császáros melegszendvicset ettem, 350 volt, pont elég volt egy ebédre és finom is volt, szerintem megérte annyiért. Vagy ha nem ott ettem, akkor a Jólét ABC-nél levő Viktória pékségben vettem valamit, 200 Ft-ért sokminden volt, általában kispizzát vagy ilyen tésztába sült virslis dolgot ettem (leveles virslis). Mindig friss volt minden, nagycsomószor volt, hogy a pizza annyira meleg volt hogy bepárásodott a zacskó. Sosem vettem ott olyan dolgot, ami túl száraz lett volna. Szerettem nagyon azt is.

Mondtátok ezt a London Chickent, ide is benézek, tudtok valami finomat amit érdemes kipróbálni?

Jövő héten jön barátnőm először Szolnokra, tudtok valami kellemes helyet, ami nem étterem hanem inkább ilyen gyorsétterem mint a London Chicken és finomakat csinálnak? :B

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#7) Cheesy


Cheesy
őstag

Tudom javasolni azt a gyorsbüfét ami ennek a helyén van.
Gyrost és hamburgert ettünk itt barátnőmmel eddig 2x.

www.vakbelmutet.hu

(#8) customer114


customer114
senior tag

Buszpálya melletti Gyros Falodánál rendeltem ma. Ezresért egész finom - habár nem extra adag, de laktató - gyrost kapni. És ahogy látom, van házhoz szállításuk is.

(#9) tope válasza Cheesy (#7) üzenetére


tope
addikt

Mindent Bele Hami, ezzel szemben is jó.

Szolnoki Finomságok , finom a bagettjük pl.

(#10) bul07


bul07
nagyúr

Én ha Szolnokon járok , itt szoktam venni hamburgert, utcaképes térkép
Akkora hambi mint egy fej nincs 1000Ft(és ebben két húspogácsa és gyros hús is van, sima nagy olcsóbb lehet amibe nincs külön hús)

Nem tudom mi a neve én Meteor néven ismerem(lehet régen az volt a neve)

Evezősbe is sokat jártam régen

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

hamburgeresbe ez volt verhetetlen amíg működött Telepocak volt a neve,én sajnálom,hogy bezárt mert a legdrágább hamburger is olyan 600-800 ft között volt de nem tudtam megenni pedig, szeretek enni :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#12) #33253120 válasza customer114 (#1) üzenetére


#33253120
törölt tag

:C
Kívánom, hogy legyen ez is legalább olyan pörgős mint a debreceni. :)

(#13) customer114 válasza #33253120 (#12) üzenetére


customer114
senior tag

Szolnoki adok-veszek aktivitás alapján nem számítok hasonlóra. Majd rendelek pár helyről, amit találok vagy javasolnak itt a topicban, és leírom milyen volt. Hátha ösztönzök vele másokat hasonló véleményformálásra. :D

(#14) djculture válasza Cheesy (#7) üzenetére


djculture
félisten

Voltam ma ott vettem egy extra méretű dupla húsos hamburgert (mint a cipó akkora) hétszáz alatt van az ára és tényleg ketten jól laktunk belőle.

(#15) bul07 válasza Cheesy (#7) üzenetére


bul07
nagyúr

Most nézem hogy én is őket ajánlottam :)

(#14) djculture

gyros húsost is próbáld majd ki, tesznek még bele gyros húst

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16) djculture válasza bul07 (#15) üzenetére


djculture
félisten

Jó, majd kedden játok arra úgy is... Palacsintát úgyis venni akartam láttam az is van rengeteg féle.

[ Szerkesztve ]

(#17) Cheesy válasza djculture (#14) üzenetére


Cheesy
őstag

Különösen jópofa a reggeli menü :)
3 tükörtojás, 2 csík szalonna, 2 szelet kenyér, asszem 500 ft

www.vakbelmutet.hu

(#18) #33253120 válasza Cheesy (#17) üzenetére


#33253120
törölt tag

Egy ilyet elviselnék itt Debrecenben is. :)

(#19) Cheesy válasza #33253120 (#18) üzenetére


Cheesy
őstag

Nektek van Oli Gyrosotok. Azóta sem ettem jobb gyrost, mint a fősulis éveim alatt. 3 hete megint ellátogattam, mert arra jártam, még mindig best. :K

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#20) #33253120 válasza Cheesy (#19) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ami baromi jó, de nem az a legjobb...:)
(Bár ez már ízlésvita alapja is lehet... )
:R

(#21) customer114


customer114
senior tag

szolnokpizza.hu -> Don Quijote online rendelés

Szolnok pizza (ez a neve a pizzának). 10/10 finom és laktató is. 50 perc alatt hozták ki belvárosba. 1260.-ért + 0,33 decis ingyen kóla.

[ Szerkesztve ]

(#22) tope válasza customer114 (#21) üzenetére


tope
addikt

És minden 2. héten Keddenként 690 az egyik pizzájuk (általában sonkás, tarjás)
Ezt lehet követni Facebookon

(#23) customer114 válasza tope (#22) üzenetére


customer114
senior tag

Megnézem mindenképp. Köszi. :K

Most a rántott mix 3-at rendeltem már 2. alkalommal a PizzaSprinttől. Lusta voltam itthon megcsinálni, mert amúgy elég egyszerű. Sültkrumpli, rántott sajt, rántott csirkemell. Nehezen lehet elrontani, finom volt. :)

Jól tudom, hogy csak a náluk lehet kártyával fizetni házhoz szállításnál is, ugye?

Illetve, fagyasztott "krumplipürés" burgonya krokettet hol lehet Szolnokon belül kapni? Egyedül még a Sparba néztem a plazaba, de ott nem volt. :(

[ Szerkesztve ]

(#24) bul07


bul07
nagyúr

Hú ha Szolnokon nem esznek az emberek hogy ennyire kihalt ez a fórum ;]

Amúgy a már általam is emlegetett gyorsbüfé étlapja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25) customer114 válasza bul07 (#24) üzenetére


customer114
senior tag

Innen a Don Quijote-ből szoktam mostanában rendelni. A 3 sajtosra szoktam most rá. Veszek mellé valami csirke / pulykamell sonkát. 10/10 vacsi :K

Kb. pontosan kihozzák, pont 1 óra alatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#26) bul07 válasza customer114 (#25) üzenetére


bul07
nagyúr

Én ha Szolnok fele járok akkor szoktam itt enni(Román határ mellet vagyok amúgy)
Tegnap is volt egy kis túránk egész Székesfehérvárig, olyan 700Km megvolt :)

És hazafele negáltam mára venni egy Gyrosos hambit, sajttal, Max v. , 880Ft fizetem azt hiszem

Kifogott rajtam nem bírtam megenni, bár lehet azért mert tettek bele csípős szószt annak ellenére hogy nem kértem sőt kérdezte is hogy kérek e



[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27) customer114 válasza bul07 (#26) üzenetére


customer114
senior tag

Mérőszalaggal? :C

(#28) bul07 válasza customer114 (#27) üzenetére


bul07
nagyúr

Most írjam azt hogy egy fej nagyságú :)
De kinek milyen nagy a feje így meg centi elő és már meg is van a méret :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29) customer114


customer114
senior tag

(#30) Cheesy válasza customer114 (#29) üzenetére


Cheesy
őstag

Ez egy kacatos volt még nemrég, gusztustalanul nézett ki. A tulaj ugyanaz maradt, nem sok időt adok neki...

www.vakbelmutet.hu

(#31) Cheesy


Cheesy
őstag

Most nyílt nemrég: Bár-Ka (Baross Gábor út 52., az ATI autósiskola mellett, a Gépiparival szemben)

790 Ft egy menü és baromi jól főz és tálal a szakács! Fiatalok, rendesek.
A'la carte is van. Hangulatos hely, csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#32) Cheesy


Cheesy
őstag

Párommal kipróbáltuk a nem ma nyílt, de a környezetem által ajánlott Honey éttermet. (Baross Gábor út 1., a Szapáry út - Baross út kereszteződésénél a volt aluljáróknál, a "Fehér Ház" aljánál.

Ez a hely nyáron más oldalt kap, így szellős, így télen ilyen átlátszó vastag fóliával van ellátva.
1 pincér volt összesen amikor bementünk ebédelni, rajtunk kívül voltak még kb. 5-en 2 asztalnál. A konyha a volt aluljáróban van kialakítva, amit egy járda választ el az étkező tértől, ebből adódik, hogy az ételnek ha fúj ha esik, ha süt ha fagy bizony akár a járókelők között kell eljutni az asztalunkig. A pincér becsületére legyen mondva mindez ingerültség nélkül és igényesen történik. Az étel finom volt és szépen volt tálalva, de ha tele van a hely az asztalok közel sorolása miatt nem ezt választanánk.

www.vakbelmutet.hu

(#33) customer114


customer114
senior tag

El is felejtettem már majdnem a topicot. :B
Én is updatelek akkor kicsit:

Helyek, ahonnan neten keresztül is tudsz rendelni Szolnokon:

http://www.pizzasprint.hu/szolnok/

http://szolnokpizza.hu/

https://www.netpincer.hu/szolnok/onebistro/hazhozszallitas/_etlap

Legjobbat nem tudok mondani, mert mindháromnál vannak pozitív és negatív tapasztalataim egyaránt.

(#34) Cheesy válasza customer114 (#33) üzenetére


Cheesy
őstag

Ezt kiegészíteném a Pizza Karavánnal: http://www.pizzakaravan.hu/rendeles
Nagyon bejön a tésztája és elég sok féléből lehet választani.
Helyileg a Szapáry út gyaloghíd-felőli végén vannak az optika mellett.

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#35) customer114 válasza Cheesy (#34) üzenetére


customer114
senior tag

:R

(#36) Pecc


Pecc
őstag

west grill, a meki mellett.
Én nagyon jókat szoktam itt kajálni, gyors kiszolgálás, jó adag kaja :)

[ Szerkesztve ]

(#37) customer114


customer114
senior tag

https://falatozz.hu/

Global cucc, de ha szolnoki címre rendelsz akkor a New York Cafe and Bistro, illetve a Don Quijote Pizzériából is rendelhetsz pár kattintással, online.

[ Szerkesztve ]

(#38) Cheesy


Cheesy
őstag

Jártam már sok kínai étkezdében, de valahogy a szolnoki Hong Fa fogásai ízlenek a leginkább. A csípős-savanyú levesük eddig a legjobb, amivel találkoztam.
A kis adaggal is jól lehet lakni, levessel elvitelre 950-ből mindig megáll. Kártyával is lehet fizetni.

www.vakbelmutet.hu

(#39) customer114 válasza Cheesy (#38) üzenetére


customer114
senior tag

Én pirított tészta + amcsi csirke / szezámos csirke variációt ettem náluk sokat, amíg fel nem ismertem, hogy a buszpálya 2. emeletén finomabban csinálják és több hússal, illetve nagyobb adagot ad a mostani pultos csajszi. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.