Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enamessias


enamessias
aktív tag

Magyarorszagon jelenleg 2 szolgaltatorol tudok aki korlatozza a P2P forgalmat az elofizetoknel: UPC es Datanet egyes teruleteinel. Mivel fel even belul a T-Online (es a tobbi szolgaltato) is be fogja ezt vezetni, ezert egyre tobb embert fog ez erinteni. En szemejesen Irorszagi UPC-nel futottam bele ebbe a problemaba, de a problema es a megoldas is ugyanaz.

Jelenseg a kovetkezo: torrentek amik havernal, masnal (mas szolgaltatoval) rendesen mennek addig nalunk csak nagyon lassan. Vagy egyik naprol a masikra nem ugy jonnek a cuccok mint eddig megszokott volt.

Ha szeretned tudni, hogy korlatozva vagy e az ISP altall akkor [itt egy link] ahol egy online teszt utan ezt megtudhatod. Kb 7 perc a teszt.

Ebbe a topikba varom a velemenyeket is, de fokent a megoldasokat

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#2) enamessias


enamessias
aktív tag

A szurest a szolgaltato az adatfolyamot vizsgalva vegzi. Ha p2p-re utalo jeleket eszlel benne, akkor annak kevesebb savszelesseget biztosit. (ennek pontosabb leirasat es meghatarozasat nalam jobban hozzaertokre bizom.) A szures hatasat fokent a nagy savszelesseget elofizetett ugyfelek erzik meg. Nekem 20/1.5 Mbites netnel le100kB, fel 3kB volt az atlagsebesseg.
Ezert elso megoldasnak a titkositast talaltam. Ekkor nem, vagy csak nehezen tudjak felismerni, hogy p2p alkalmazas generalja a "nagy" forgalmat. Ennek hatranya az hogy csak ugyanugy titkositast hasznalo peer-ekhez tudsz csak csatlakozni. Eddig uTorrent-et hasznaltam, hat be is kapcsoltam, de nem segitett. Ha kenyszeritettre raktam, akkor mar csak titkositott kapcsolatokat letesitett, volt egy kis sebesseg novekedes, de meg elmaradt az elvarasaimtol.
Utana akadtam ra a Vuze nevu kliensre. Abban van egy Lazy Bitfield opcio, ami hivatott ilyen fajta problemak megoldasara. Ezzel se jartam sikerrel.
3. kliensel mar teljes volt a siker! Ez pedig a Deluge nevezetu kliens. Ennek van kifejezetten 64bit-re irt valtozata is. Lehet a titkositas nekem azert nem mukodott rendesen a tobbi kliensnel. Portok es egyeb beallitasok utan mar szabadon jottek-mentek az adatok. A titkositas mar telepitesnel bekapcsolt allapotban voltak, nem is nyultam hozza.

Remelem tudtam valakinek segiteni, nekem tobbnapos fejfajast okozott ez a problema. Es mivel nem talatam itt hasonlo topikot, ezert inditottam ezt.

Tovabbra is varok meg velemenyeket es megoldasokat!

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#3) enamessias


enamessias
aktív tag

Par, a temaval kapcsolatos link:
[link]
[link]

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#4) Balinov válasza enamessias (#1) üzenetére


Balinov
félisten

Udv,

teged is szopat az NTL? Melyik reszen Irorszagnak? En speciel D1,IFSC...de a myhome.ie foruman is csomo ember erintett..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5) Balinov


Balinov
félisten

Broadbrand Ultra. 2 perce neztem haza LogMeIn-nel es ez az eredmeny:

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6) kloon15 válasza enamessias (#1) üzenetére


kloon15
csendes tag

Nekem UPC van, és a megoldás nagyon egyszerű: BitComet ben van olyan beállítás hogy protocol encryption, azt kell átállítani mindigre. Utána már simán jöttek a torrentek több 100 kB al.

[ Szerkesztve ]

(#7) Balinov


Balinov
félisten

most epp 60kbyte/80kbyte mar hosszu percek ota egy aktiv letoltes. :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8) enamessias válasza Balinov (#4) üzenetére


enamessias
aktív tag

Dublin, Tallagh. Itt nem az osszes embert erinti? Itt is csak terulettol fuggne? En meg nem reg jottem ki, annyira meg nem vagyok tajekozott itt.

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#9) enamessias válasza kloon15 (#6) üzenetére


enamessias
aktív tag

Tobb kliensben is van titkositas, de nekem csak egyben mukodott. Mint irtam meglehet a 64bit-es vin miatt. Mindenki eloszor a mar megszokott klienset probalja meg atalitani! Ha az nem megy akkor probalkozzon massal is.
Viszont jo volna ha mindenki elkezdene titkositast hasznalni! Igy mi nem indulnank hatranybol, mert ugye mi csak a titkositast hasznalo peer-ekhez tudunk kapcsolodni....

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#10) enamessias válasza Balinov (#7) üzenetére


enamessias
aktív tag

Deluge kliensel is?

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#11) Balinov válasza enamessias (#8) üzenetére


Balinov
félisten

Rathgar,D6 ahol korabban laktunk 2 honapig siman jott akar 8-900kbyte/sec-cel is a letoltes es a feltoltes is az elmeleti max. 1,5mbit korul volt. Az sem a full sebesseg, de valszeg ott is valami korlatozas volt, mert ott az ftp/http letoltes stabilan 1,8-2,2mbyte/sec korul volt egyebkent. Valszeg, mivel csaladihazas ovezet, kevesebb user jutott egy kozpontra. Itt D1-be meg valszeg sokan. Jopar NTL-es zart wifi halot lat a noti wifi adaptere.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12) Balinov válasza enamessias (#10) üzenetére


Balinov
félisten

azt hiszem, hogy azzal is, meg tegnap a javaslatodra feltettem remote elerve a gepet delelott, de egy jo seeder/leecher aranyu torrentet kivalasztva a giga trackerrol sem ment 50-60kbyte/nal tobbet, titkositassal. Valszeg egy win reinstall lesz belole, mert ez mar a a sokadik halozat, amit hasznalok es szerintem valami ossze lett b**szva (lopottwifi,Three broadbrand,UPC 2x is..)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13) StGyorgy


StGyorgy
csendes tag

Üdv
Nálam és több ismerősömél aki szintén UPC előfizető nem a sebesség a fő gond hanem hogy a kiens progi (utorrent, azureus) eggyáltalán nem látja a trackert. Hiba kapcsolom be a titkosítást használok proxit váltok potrot semmi nem használ . Ha átviszem a gépet olyanhoz aki t-com előfizető rögtön megy minden. Ha valaki tud megoldást kérem írjon.

(#14) enamessias válasza StGyorgy (#13) üzenetére


enamessias
aktív tag

Port teszt ok? Kliensed nem jelzi hogy nincs bejovo nyitott portod? Probalkozz mas portokat beallitani. Nekem is csak sokadik probalkozasra talaltam megfelelot.

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#15) Balinov válasza enamessias (#14) üzenetére


Balinov
félisten

nalad melyik port az? megsugnad?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16) enamessias válasza Balinov (#15) üzenetére


enamessias
aktív tag

12345 pl nalam mukodik

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#17) enamessias


enamessias
aktív tag

Deluge kliensbol megjelent az 1.0.2 verzio! Csak le kell tolteni es telepiteni! Megmaradnak a beallitasok es a torrentek is!
Kliens megtalalhato itt: [link]

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#18) Amoonre


Amoonre
tag

Nekem is az a gondom hogy nem megy a torrent, de nekem azért nem megy mert kollégista vagyok és tiltják a portokat sajnos. Esetleg tudna valaki valami programot amivel meg lehetne kerülni ezt az egészet??? ami biztos nyitva van az az email.port mert a levelező klienssel tudom tölteni az email-met. :U

Amit te látsz biztos hogy a valóság???

(#19) enamessias válasza Amoonre (#18) üzenetére


enamessias
aktív tag

Nem art az ottani rendszergazdaval joban lenni es akkor megoldja a problemadat... :))
Amugy meg milyen portokat tiltanak? Csak nem az osszeset? Kliensben lehet probalkozni, hatha talalsz egyet ami megy.

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#20) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Uhh én már nagyon ré rátaláltam erre, miután felbaszott, h csúcsidőben 20k körül jönnek a cuccok :) Nekem a 0.5.9.3 vált be legjobban, az 1.0 nekem gáz volt, nemtom, h ez változott e azóta.

(#21) enamessias válasza BalaNce87 (#20) üzenetére


enamessias
aktív tag

Jelenleg 1.4 a legujabb. Vannak valtozasok de maradtak hibak is. Akinek a tobbi kliens nem megy, annak meger egy probat. Nekem vistan meg mindig bugos, de xp-n jol megy. 1-2 hetente jon frissites, ugyhogy dolgoznak rajta.

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#22) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Az miért van hogy nem indul el a deluge, vmiért a mai nap nem működött, semmit nem csinált, picit tölt azt semmi, uninstalláltam és felraktam a legújabat, szintén ugyanezt csinálta, a végén visszaraktam amit eleinte használtam és úgynaúny rossz, a vicces az benne hogy a bátyjám felhasználói fiókjában működik, ez mi? :F

[ Szerkesztve ]

(#23) enamessias válasza BalaNce87 (#22) üzenetére


enamessias
aktív tag

Nem vagyok Deluge szakértő :P
Egy tippem azért van.... Portok bevannak állítva? Port-teszt ok? Tüzfal nem tiltott le?
Nem raktál fel új programot? Lehet valamivel összeakadt.
Közelse tökéletes a progi, de sajnos nálam csak ez hatásos a szolgáltató ellen.

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#24) BalaNce87 válasza enamessias (#23) üzenetére


BalaNce87
addikt

Azóta sikerült, ettől függetlenül köszi a javaslatokat :) Előakartam hozni egy mappát hogy ne legyen rejtett és előszőr az összeset rejtetté tettem, utána írásvédetté az összeset, és az Application Data-n belül van sok progi beleértve a deluge-t is, alapból írásvédett is be volt pipálva mappákra vonatkozólag kiszedtem azt és jó lett, lényegében én csináltam ezt, csak nemtudtam hirtelenjében hogy egyik napról a másikra mi baja lehet :).

(#26) enamessias válasza BalaNce87 (#24) üzenetére


enamessias
aktív tag

A lényeg hogy probléma megoldva :)

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#27) enamessias


enamessias
aktív tag

Idöközben kiprobáltam a uTorrent 1.9 béta változatát amiben uj és jobb titkositást igér. Jobb lett mint volt, de furcsa mod, 10Mbit-es korlátba ütközök.
Deluge-hez jönnek frissitések, de nem nagyon akar javulni a helyzet. Azzal kitudom használni a 20Mbit adta lehetöséget, viszont cserébe sok apro és idegesitö hibát kapok.
Mindkét programot teszteltem Vista 64bit és és xp 32bit alatt, eredmény (előnyök és hátrányok) ugyanazok.

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#28) Balinov válasza enamessias (#27) üzenetére


Balinov
félisten

na,ez mar sokkal jobban hangzik. Koszonom, hogy megosztottad az infot.

amugy ez a 10mbit korlat erdekes, lehet en is ebbe utkozok? Bar en idaig privat trackerrol tudtam merni a csucssebesseget, ami baratokkozt eseten, reggel 6 utan 1.5myte/sec volt. pedig ugggyanaz a szolgaltatonk, csak te par kerulettel odebbvagy ugye.

Jo hardver kiskert nem ismersz itt?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29) Vrtboy


Vrtboy
tag

Sziasztok!

Szükségem lenne egy kis összefoglaló felhomályosításra, mert kifogytam az ötletekből:

Sajnos a dögvész nálam itt is felcsapta a fejét. (UPC a hűségem elismeréséért megemelte a sávszélességem:) nesze...kb. azóta nem megy a p2p :)) ) 2000 k --> 25 k :(

Amit eddig kipróbáltam:

- utorrent - 1.8 használtam, de kipróbáltam az 1.9 -et is. Titkosítás, portforward...
- halite -
- bitorrent
- azureus
- deluge - na itt azért hozzáteszem vanbaj:) de valahol olvastam, hogy azért mert ékezetes a profil név. Mondjuk átjelentkeztem rendszergazdába, ott működik a program, de semmivel nem nőtt meg a sebesség p2p esetén.
- bitcomet

Honnan tudom, hogy melyik portot válasszam a default helyett? Mire kell még figyelnem a beállításoknál? Van valami más ötlet amit nem találtam meg a neten?

köszi

Vrt.

(#30) enamessias válasza Balinov (#28) üzenetére


enamessias
aktív tag

Ötletem sincs miért van ez a 10 mbit korlát, de a jelenség adott. Privát trekkert használok én is. Ugyanaz a torrent, ami Delugéban megy full sebességel, az a utorrentben csak felével.
Van egy két kisker de a hajam égnekált tölük! Mocskosul drágák, kicsi raktárkészlet, és ami kell nekem, olyanrol még nem is hallotak.
Jervis streeten van egy Maplin elektronikus áruház. Többek között számtek cuccokal is foglalkozik. nincs nagy választék. Jö árakkal és nagy választékkal csak egy boltot találtam, de az inkább a webáruházat erölteti postával. www.komplett.ie csekkold le. Amugy meg igyekszek számtek adás-vételt otthon intézni, amikor hazamegyek, mert majdnem minden olcsobb ott

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#31) Balinov válasza enamessias (#30) üzenetére


Balinov
félisten

Maplinban inkabb kiegeket lattam jo valasztekba, meg a Peatset nezt met, ott vettem heten HD4870et,nem volt rossz arba. kompletten kivul meg a dabs.ie-t nezegettem,utobbibol jon het elejen a Viewsonic TFt-m.

A torrent meg rohadt hektikus,es idoszakfuggo is. Most hogy meg az utcankba turjak az utat a piros luas meghoszabbitasa miatt...haat..szerintem megerzem azt is az ntl-lel

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32) enamessias válasza Vrtboy (#29) üzenetére


enamessias
aktív tag

Elsö ami eszembejut: csak a torrent lassu? mértél sebességet?
Nem elég a kliens, azért pár dolgot be kell állitani hozzá.
A kliensek nem jeleztek hibát? Pl "no incomming connection" vagy hasonlo? Port teszt ok?
Portokal én hasraütés alapján probálkoztam 20000 felett. Ott már kevés progi használ prtot. Például nekem a 22222 vált be. Hogy a többi miért nem ment, az ugyancsak rejély számomra. Hiába állitottam be mindent, sok porton mégse volt bejövö kapcsolatom, igy passziv maradtam.
Deluge-nál két portot is kell nyitni! Egy a kliensnek, egy a Deluge Daemon-nak!!! (default: 58846)
Bár a kliensekben van upnp és nat-pnp ami arra szolgál hogy megnyitja a router tüzfalát az adott porton, de nekem ez nem szokot menni (netgear router)! Deluge-nél ráadásul még be is kavart, nem a bálitott portot tesztelte. Ezért érdemes ezeket az opciokat kikapcsolni és kézzel beállitani a routert.
Router beállitása: a üzfalon nyitni kel egy (vagy többet) portot az ip cimünkhöz, amit a kliensünkben beálitottunk! (portforwarding) De ahoz hogy ujrainditás után is menjen a dolog, ahoz ne felejtük el beállitani a routerben a gépünk ip cimét! Alap esetben minden alkalommal a számitogép beinditása után a DHCP oszt ki nekünk egy ip-t ami nem minden esetben ugyanaz. Ezért a routerben állitsunk be fix ip-t a MAC addres-hez rendelve!
A router és a gép ujrainditása után érdemes tesztelni, hogy a beéllitások biztos életbe lépjenek.

Összefoglalva:
1. kliens programbol kivesszük a pipákat:
- random port
- upnp
- nat-pnp
2. beállitunk egy teszöleges portot kézzel.
3. Router beállitása
-fix ip MAC address-hez rendelése
-portforwarding (Deluge-nél Daemonnak is)
4. gép és router ujrainditása
5.Kliensben port teszel ellenörizzük munkánkat.

Ha a teszten megbukunk, pedig mindent jol csináltunk, akkor lehet probálkozni ujbol a 2. pontol kezdve egy másik portal.
Ha a port tesz ok, akkor örülünk, egy ideig még érdemes idönként ujra tesztelni, mert voltak portok amik nekem csak egy ideig voltak nyitottak, majd fél ora mulva lezártak.
Ha eddig eljutunk, port stabilan nyitva van, de a sebesség még elmarad a vártaktol, akkor már csak a titkositással lehet probálkozni.

Deluge-ben alapbol be van kapcsolva, nekem nem is kellet vele vacakolni. uTorrentben magunknak kel bekapcsolni, külön a kimenöt és külön a bejövö forgalomra is, majd kényszeritettre állitani. Kényszeritetnél nem enged titkositlan kapcsolatot létesiteni, ezért azt (elméletben) nem tudják kiszürni, de ennek az az ára hogy csak titkositást használokhoz lehet igy kapcsolodni!!! Ezért mindenki használjon titkositást!

Remélem tudtam segiteni, ha megvan a hiba, vagy a megoldás, akkor ird meg ide.

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#33) enamessias válasza Balinov (#31) üzenetére


enamessias
aktív tag

Örülj ha nem vágják el naponta a kábeleket a turás miatt. :D
OFF-ot meg priviben folytatjuk

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#34) phallos


phallos
tag

Köszi a megoldást srácok, a Deluge kliens nálam működik.

(#35) phoenixke


phoenixke
tag

Valamilyen dinamikus szűrést használnak... Ugyanis 10-15 percig megy a dolog kliens váltás után. Aztán csodák csodája megint 100kb/s... Aztán portot váltok, megint megy. 10 perc, megint lekorlátoz. Titkosítás on, lazy bit on, minden on + udp port használata ki/be. azureus, bittorent, utorent, deluge, mindegy. Megtalálták a módját. Ha lenne egy olyan progim ami 15 percenként változtatja a portokat a torrent kliensben majd a routeren is, az lenne a tuti ;), bár megszakadna de sokkal gyorsabb lenne megint. Vagy gyújtsuk fel upcét ;) az is tuti lenne ...

(#36) enamessias válasza phoenixke (#35) üzenetére


enamessias
aktív tag

Sajnos ismerös a problémád, nem vagy egyedül. Ne add fel a küzdelmet, otthon is biztos lehet találni olyan portot amit nem zár le egy idö után. Én jelenleg az utorrent 1.9-es bétáját használom, visszatértem a Delugeröl. Sokat kerestem én is egy olyan portott, amit nem zártak le 10 perc után. Itt, Irországban a 22222-es port az ami nekem müködik 24/7-ben. Nem tökéletes a dolog, sokszor csak akkor van max feltöltésem, ha van mellete letöltésem is. Ilyenkor egy ingyen torrentet berakok és lekorlétozom a letöltését, hogy minnél lassabban jöjjön le.

Az 5let, miszerint 10 percenként váltana portot a kliens, nem lenne rossz, ha a az upnp és nat-pnp 100%-osan müködne, de tapasztalataim szerint nem igy van. Ezért szoktam kézzel konfigurálni a routert.

Utolso megoldás a szolgáltato váltás, de egyre több szolgáltato fog ilyen modszereket alkalmazni. :(

Ui.: a béta kliensekkel vigyázni kell, mert a privát trackerek nem szeretik és büntetést vonhat maga után a használata!

[ Szerkesztve ]

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#37) Balinov válasza enamessias (#36) üzenetére


Balinov
félisten

hm....akkor ezert van,hogy az utobbi idoben egyket privat trackerre par kbyte/sec-es a feltoltesem, mig mellette mondjuk egy masik trackerre a feltotes megy 70-80k-val..rohadjon meg az NTL...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38) enamessias válasza Balinov (#37) üzenetére


enamessias
aktív tag

Az egy érdekes dolog amit te irsz. Azt ne feledd el, hogy ha titkositást kényszeritve használsz, akkor csak olyan userhez kapcsolodhatsz, akik ugyanugy használnak titkositást. Lehet másik trackeren ebböl több van.

A tiltott kliens használatáért WARN, BAN és ehez hasonlo büntetést, pl akár végleg kizárást is szoktak adni. Érdemes elolvasni a szabályzatukat, nem csak kipipálni :) Esetleg megkérdezni a staff-ot, vagy a forumjukban utánaolvasni, mely kliensek tiltottak.

Én egy magyar trackert használok. A sok otthoni user, a távolság miatt keletkezö hatalmas ping miatt szerintem nem engem részesitenek elönyben, ezért is lehet nehézkes a feltöltésem. Viszont ha ráharapnak egy torrentre, mert nagy igény van rá, akkor huzzák is tölem full sebességel.

A "nincs feltöltésem, ha nincs letöltés" jelenség meg nem csak nálam jelentkezik, ennek okát még nem tudom.

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#39) enamessias válasza Balinov (#37) üzenetére


enamessias
aktív tag

Ja! Egyetértek! Rohadjon megy az NTL! Bár mostanában szárnyal a net errefele. Uj rekordot is elértem: utorrent 1.9b-vel 2.4M/170k stabilan :)

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#40) Balinov válasza enamessias (#39) üzenetére


Balinov
félisten

en szivesen odaadnek 100kbyte-ot a letoltesi sebessegembol, ha nemet es magyar COD2 es 4 szerverekre olyan pinggem lenne, mint haveromnak Terenure-ben (20as ntl, 20-30 kozotti ping).

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#41) enamessias válasza Balinov (#40) üzenetére


enamessias
aktív tag

Ne is mond! Nekem is "otthon" kellet hagyni kedvenc mmo-mat és klánomat, mert innen nem tudok csatlakozni a magyar szerohoz! Ha csatlakozik, akkor 1 percen belül dc...

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#42) Balinov válasza enamessias (#41) üzenetére


Balinov
félisten

na akkor en meg szerencsesnek is erezhetem magam a magyar szerokra altalanos 60-90-es pinggemmel,mert az meg belefer, 120-130-as ping felett dobalnak ki..a COD4-es war szerverunk meg ugyis nemet.Angol, ir szerverekre meg normalis 50 alatti a pinggem.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#43) body007


body007
addikt

A vuze linuxon (Azureus) 1bol erzekelte, h a szolgaltato (rogers canada) tiltja a p2p es atalt titkositott kapcsoltra :D Elotte 1 masik kliens (nem alt at titkositasra) 20Kb-val toltot most 200 korul (ami lufi a 20 Mbites kapcsolathoz de jobb mint a semmi)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#44) body007 válasza body007 (#43) üzenetére


body007
addikt

Megse olyan happy a dolog :( Az van, h elindul 200k-val de par perc es vissza esik 20ra :W Proxy hasznalataval, h javulhat a dolog ha 1x a proxy-ig is el kell mennie az adatnak valahogy :F

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#45) enamessias válasza body007 (#44) üzenetére


enamessias
aktív tag

Attol hogy felismeri és és átvált titkositásra, még nem azt jelenti hogy az müködik is. Vuze-t probáltam én is, de semmire nem jutottam vele, nálam is 20k-val szakitott.
Tégy egy probát Deluge kliensel, abbol van linuxos változatok is. [link]
Jelenleg 1.1.2 a legfrisseb változat (Winhez 1.1.0)
Sürün frissitik, egy idö után csak kiölik a bogarakat belöle. Ha nálad nem jelentkezik komolyabb hiba akkor használd egészségel :)

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#46) body007 válasza enamessias (#45) üzenetére


body007
addikt

Ismerem a deluge-t (magyar cucc, otthon proszaltam is csak valamiert a vuze jobban bejott) ki is proszalom mindgyart :)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#47) enamessias válasza body007 (#46) üzenetére


enamessias
aktív tag

Mások is kényszerböl használják, ha gyorsan akarsz letölteni, akkor nincs nagy választék:(

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#48) phoenixke válasza enamessias (#36) üzenetére


phoenixke
tag

Probléma megoldva. UPC kirúgva :). Péntek délután szóltam a tigernet-nek, hétfon délelott 10 órakor bekötötték:

(#49) phoenixke válasza phoenixke (#48) üzenetére


phoenixke
tag

Kb. 2002 óta volt chellóm. Ügyfél megtartó technika: "Úgy látom jelenleg 9500 forintot fizet. Ha lecsökkentjük 9000 forintra a havi díját, marad?" :))))

(#50) phoenixke válasza enamessias (#38) üzenetére


phoenixke
tag

Deluge és 1.9 Utorrent nálam is járt, sikertelenül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.