Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HatakeKakasi


HatakeKakasi
tag

sziasztok!
adott egy GD900as telefon.
Megsérült rajta a szoftver, ami azt okozza, hogy hívás közben villog, hol a billentyű világít, hol a képernyő világít, hol a billentyű, hol a képernyő. Ha hívnak, van hogy sötét marad a képernyő amíg szét nem tolom a telefont, nyomjak akármit, azt nem tudom meg, hogy ki hív.
És még van 1-2 szoftverhibából eredő gond.
Próbáltam lefrissíteni, az LG oldalán le is töltették velem a LGMobile update nevű kis programot, ami nagy kínlódás után (Win7 és nem aláírt driver) végülis teszi a dolgát, ahogyan kell. Viszont.
Azt írja, hogy nagyon sajnálják, már rajta van a legfrissebb szoftver, nem szükséges frissítsem, félbeszakad a frissítés....
Van egy "Helyreállítás" menüpont ebben a programban, és a nevéből gondoltam hogy esetleg mást tud csinálni mint ez a program...
Bejön egy másik kis program, ugyan az a teszt, és hogy nem szükséges frissítsem.
Pedig muszály lenne, mert meghalt a szoftverem. Mi a francot csináljak, ha már a saját szoftverfrissítő programja nem megy????
Help please!

Nem fogsz belehalni, hogyha válaszolsz az üzenetemre...

(#2) Karma válasza HatakeKakasi (#1) üzenetére


Karma
félisten

Egy kérdésnek nem szabadna topikot nyitni. Az tény, hogy a telefon topikja eléggé kihalt, de van önálló topik a szoftverfrissítésnek is, végül nem véletlenül van ott az Azonnali mobilos kérdések órája topik se. Válassz egyet, és ismételd meg ott a kérdést.

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.