Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) runner 125


runner 125
nagyúr

Először is bocsánat a topikért, de már elegem lett a hirdetésekből. Amint találok törölhető. :B :R

A lényeg; főiskolás hallgató vagyok, a mostani albérletem megszűnni látszik, mellesleg elköltözött mindkettő lakótársam, így sajnos lépnem kell nekem is. :(

Első sorban a XI. kerületben, vagy ahhoz közel keresnék kiadó szobát. Nem dohányzom, tökéletes lakótárs vagyok/lennék. :)

Árban kiegyezünk, természetesen szobadíj + rezsi. Aki esetleg tud segítsen legyen szíves.

Első sorban pü.-ben, vagy mail-ben (mark0827 kukac freemail pont hu), de telefonon is elérhető vagyok; a voda öt92 4483-as számon.

Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2) runner 125


runner 125
nagyúr

..jah és megbízható is vagyok.. :B

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3) neduddki válasza runner 125 (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

jan4nyit a bme jard vegig a hirdetotablakt altalban eredmeneys szokott lenni /ma is lattam 1-2 lakshirdetes felszemmel elsetalaskozben/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4) runner 125 válasza neduddki (#3) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi szépen a tippet, akkor mozgósítom barátnőmet is, Ő odajár. :K

mod.: Visszatérve a hirdetésekhez, jó pár napot rászántam, h keresgéljek neten, a kiadó szobák 80%-a "csak lányoknak!" szól. Nem értem, ez diszkrimináció. :)

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5) runner 125


runner 125
nagyúr

..még mindig. :B

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6) daniking


daniking
csendes tag

http://www.alberlet.hu/hu/keres/szobat_kinal/

www.memorycard.uw.hu Nézz körül az oldalamon biztos találsz valami jót! Árak miatt érdeklődj! Nagyobb tételnél kedvezmény van! MSN: memorycard@hotmail.hu

(#7) Steve-0


Steve-0
őstag

KIADÓ SZOBA BUDAPESTEN! Lakótársat keresünk különnyiló szobába Pesten, 9. ker Ráday utca vége, Bakáts téren. 4-6os 1 perc, kék metro 5perc v egy megálló:). csendes,biztonságos, parkos környék,és a körut is nagyon közel van. 20+rezsi.
Info: 20-2400977! Hívjatok, írjatok, terjesszétek!!! :)köszi

(#8) runner 125


runner 125
nagyúr

Megoldódott, köszi mindenkinek.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.