Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mocsa


mocsa
csendes tag

Sziasztok! Tudja-e valaki, hogy hogyan lehetne egy színes ventillátornak kikapcsolni a színét? (Mit kellene elcsípni, elvágni?)
Köszi a válaszokat!

(#2) Monya78 válasza mocsa (#1) üzenetére


Monya78
veterán

Attól függ hogy szeretnéd e visszaállítani az eredeti állapotot később, vagy nem?

Ha igen: akkor forrasztópálkával a ledhez kapcsolódó vezeték egyik ágát, leforrasztod...

Ha nem: akkor bármilyen brutális módszer jó, ledhez vezető vezeték levágása, led letörése stb...

(#3) Csaba_20_


Csaba_20_
őstag

Ilyenkor felmerül bennem a kérdés: ''Akkor minek vettél színes ventilátort?'' :F :DD Gondolom nem azért, mert újgazdag vagy. Átlátszót akartál?

(#4) Trak válasza Csaba_20_ (#3) üzenetére


Trak
addikt

''Gondolom nem azért, mert újgazdag vagy''
Ennek a mondatnak mi értelme ebben a környezetben...:F
Mi köze az újgazdagságnak a színes, vagy nem színes, vagy átlátszó ventillátorokhoz, meg úgy egyáltalán ehhez az egészhez:F


Én is belefutottam már ilyesmibe:
Vettem egy chipsethűtőt, amiről otthon derült ki, hogy világít rakjta két LED... szóval nem egyedi a probléma, csak kicsit hülye címe lett a topiknak :)


[Szerkesztve]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#5) Monya78 válasza Trak (#4) üzenetére


Monya78
veterán

Hasonló eset...tápegység amit kiválasztottam (nem volt nagy választék), csak kék ledes változatban van...mivel kék ledet nem akartam állandóan bámulni, de a tápegység garit sem szerettem volna elcseszni, ezért óvatsan leforrasztottam a vezetéket...

(#6) Csaba_20_ válasza Trak (#4) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Ha érted az újgazdagról szóló vicceket, akkor érted azt is, hogy mi értelme van annak a mondatnak. De mielőtt félre értenéd, nem negatív kicsengésű a mondat, épp ellenkezőleg.

(#7) Trak válasza Csaba_20_ (#6) üzenetére


Trak
addikt

Értem én a viccet, csak nem szeretem:DDD
Én csak szeretnék bekerülni az újgazdagok táborába, csak nem nagyon sikerül:D

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#8) Csaba_20_ válasza Trak (#7) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Az újgazdag egy fogalom...lehet úgy is hírtelen vagyonhoz jutni, hogy nem szállsz el magadtól, de akkor senki se fog újgazdagnak hívni. ;) Te nem újgazdag szeretnél lenni, hanem gazdag. :R

(#9) Trak válasza Csaba_20_ (#8) üzenetére


Trak
addikt

De ha most leszek gazdag, akkor új gazdag leszek:DDD

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#10) Necc válasza mocsa (#1) üzenetére


Necc
addikt

B@xd be klórba, és akkor minden szín eltűnik róla :C :))

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.