Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Black Rain


Black Rain
csendes tag

Hi All!

Itt a cégnél akarunk venni pár színes nyomtatót irodai alkalmazásra. Elég sokat fogunk nyomtatni vele úgyhogy a költségek miatt lézer kellene. Melyik típust javasoljátok? Mi miért jó és miért nem? Most szemezünk a Minolta 2200DL-lel ez jóval olcsóbb mint bármi és hálózatos is. Van valakinek tapasztalata ezzel?

Kösz a segítséget!

(#2) pufi válasza Black Rain (#1) üzenetére


pufi
tag

Jó szívvel én a Tektronix gépeket ajánlanám, nagyon jó minőségűek, megbízhatóak, a nyomtatási költség nem túl vészes (A/4-es 100%os color fedettségű oldalnál az önköltség kb:100ft) Jelenleg egy Phaser 740p-t használok. Ez ugyan nem a legújabb, de 1200x1200 dpi a felbontása, nagyon könnyű a kezelése, aránylag gyors (bár kétségtelenül van nála gyorsabb). Ami nagyon fontos. Nem különösebben kényes a papír mérethibáira. Használtam egy Canon csúcsmodellt is, amivel folyamatosan gondjaim voltak, mert egy nyomorult tized mm-es papírméret eltérésnél, már elakadt a papír benne. Ráadásul majd a duplájába egy Canon egy Tektronix-nak. Minoltával nincs tapasztalatom, de én amondó vagyok, hogy a egy ilyen szintű beruházásnál inkább a professzionális megoldást választom. A Tektronix totál profi. Van support, van kellék, és vitathatatlanul a világ élvonalában van.

Sok sikert.

A cél maga az ÚT (ősi buddhista tanítás)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.