Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pancsi


pancsi
csendes tag

Sziasztok!

Próbáltam kicsit körülnézni az utóbbi pár napban, hogy feleslegesen ne nyissak egy újabb fórumot, de sajnos nem sok okosságot találtam a problémámmal kapcsolatban!
Adva vagyon egy Gericom X5-ös notebook, és benne egy szép 24x-es író. Ahogy az a mesében lenni szokott, semmi gondom sem volt... egészen múlt hétig
...Mindannyian ismerjük a meséket, és a tudjuk, hogy a jobbakban van fordulat... hát nekem is volt egy...csak nem szép :O
...szóval az íróm egyik napról a másikra rontani kezdte a cd-ket. A gép fél éve sincs nálam: (2002. októberi kiadás), és nagyon szépen muzsikál: 1,8 GHz P4, 384 MB, 40 GB HDD, 24x-es combo. Nero 6.3-assal volt az első rontás, majd régebbi Nero verziókat, és más íróprogramokat is próbáltam, sajnos kevés sikerrel. Arra lettem figyelmes, hogy mindig az írás ~21-22%-ig jut el, és ekkor ürül le a puffer... Jön a hibaüzenet, mely szerint nem hajtható végre a cd megírása. Ha csak 100 mega körüli adatot szerettem volna felírni, akkor a végén közölte, hogy a cd lezárása nem végezhető el... Az egészben az a vicces, hogy az első ''elszabások'' után a szimulációt bekapcsolva: szépen végigfutott...majd az írásnál megint hibázott! Próbáltam az írási sebességgel játszani, de ugyanúgy ront 4x-es, és 24x-es próbálkozásnál! ...
Nem használtam sokat, de azért egy-két lemezt hetente megírtam...eddig!
Olvasni DVD-t, CD-t egyaránt olvas, de írni egyet sem bírtam! Ha valakinek van valamilyen tapasztalata, ötlete, kérem ossza meg! Előre is köszönöm!
Üdvözlettel:
Pancsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.