Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ez nagyon jó hír, végre a nem pro készüléknél sem érzi azt az ember, hogy jo-jo, de azért ez gáz/kevés benne.
Most tényleg van minden. Jó(nak tűnő) kamerarendszer, bika proci, normal akku, jo kijelzo (még jobb is, hogy nem ívelt), ip védettség és vezeték nélküli töltés.
Az egyetlen picike hiányérzet az a kijelző alatti szelfi kamera hianya. No meg az ár.

(#2) roli543


roli543
őstag

Örvendetes a telefotó kamera végre :R

Ha a kamera szigetet középre tették volna, szerintem esztétikusabb lenne, de ez csak ízlés kérdése. Én a helyükbe megléptem volna a 6.1 colt.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

En pedig varnek egy ekkora gyartotol egy otletesebb, egyedibb dizajnt, ami nem az aktual iphone iranyvonalat majmolja.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#4) novinyul válasza LurkerSheik (#3) üzenetére


novinyul
veterán

Most ez a divat azt ennyi :) Nekem tetszik a visszafogott külső, na meg hogy nem lett batár nagy. Plusz pont a kamerákért is, de sajnos az árazás kellemetlenül magas lesz itthon. Kérdéses hogy a Samsung S23 milyen áron nyit itthon.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#5) Draun01


Draun01
tag

Már csak egy ugyanilyen dizájnu 13X vagy 13 Lite kéne, gyengébb procival, a többi maradhat :D

Pixel 6a

(#6) Segal válasza roli543 (#2) üzenetére


Segal
veterán

A dizájnötletet adó modellen, sem középen van :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) bear_


bear_
aktív tag

Szerintem meg jó lenne ha elfelejtenék ezt az ergonómiát hírből sem ismerő dizájnt, mert ezeket a szögletes vackokat borzasztó kézben tartani

(#8) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Na erre már érzem, hogy cserélhető a Mi 10 (pláne, hogy repedt a kijelző :D )

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#9) Elit3Zotya válasza LurkerSheik (#3) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

A mix 4 re is hasonlít, főleg a pro.

S20 Ultra...

(#10) kbyte1024 válasza Draun01 (#5) üzenetére


kbyte1024
addikt

Wazze ne kívánja ilyet mert biztos lesz, aztán meg jönnek a T-vonal is :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) szente válasza kbyte1024 (#10) üzenetére


szente
addikt

Pedig egy X-re én is kiváncsi lennék. :K

(#12) Draun01 válasza bear_ (#7) üzenetére


Draun01
tag

Ez szerintem eléggé megosztja az embereket, egy csomóan szeretik a lapos oldalakat (többek között én is). Eléggé méretfüggo is szerintem, hogy kényelmes-e. Szvsz én a lekerekített kijelzoseket nem bírom (mint a Pro modell pl).

Pixel 6a

(#13) RoBos válasza roli543 (#2) üzenetére


RoBos
senior tag

(#14) istike2129


istike2129
csendes tag

Év közepére/végére már emészhetőbb lesz az ár is talán. Mi11-et simán cserélném erre.

Figyelem! Ez a hozzászólás nyomokban mogyorót tartalmazhat!

(#15) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Nem lenne rossz, de ez az ár :Y
Pixel 5a/6a nem lenne jobb vétel jelenleg? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16) yuing


yuing
őstag

Jó lett nagyon papíron. Remélem januárban már jön az EU-ba. Végre van telefotó kamera, IP68, mindez kezes mérettel társul. Bízom benne, hogy jól sikerült ez a Sanpi 8 Gen 2-es lapka. Gyakorlatilag maximum az cseszheti el a telefont.

Kicsomagoló vidi
MIUI 14-ben végre tényleg eltávolíthatóak a haszontalan gyári appok is. :) Eléggé hypeolták az új rendszert, kíváncsi vagyok rá.

[ Szerkesztve ]

(#17) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nekem szimpatikus, a formatervi dolgokat már lerágtuk százszor, azon lépjünk túl.

Kamerás képességekre leszek kíváncsi.

Meg persze az új procira.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Lami66


Lami66
őstag

Nekem külsőre nagyon tetszik, főleg a piros (vagy talán enyhén bordó?) hátlappal. Hardveresen rendben van. Ha az üzemideje és melegedése nem lesz olyan elcseszett mint a 12-nek, akkor Zenfone 9 mellett ez is esélyes a következő telefon vásárlásnál

(#19) Doki42


Doki42
őstag

Tetszik, bár a támogatás lenne ilyen jó :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#20) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem a formája nem tetszik. Túl kerek. A piros vajon a valóságban is ilyen?
Sajnos a kínai brandeknél a prospektus szín és a valódi sokszor eltér.

(#21) Graphics válasza yuing (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Korrekt, ez az eltávolíthatóság is, habár kérdéses mennyire túr bele az ökoszisztémába, tehát a Mi Cloud szinkronizációba bele tud-e köpni.

De jó, hogy a lehetőséget meghagyták :D LEhet csak tettek fel egy xiaomi.eu romot....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Kevin8997


Kevin8997
tag

Azért 420-450 soknak tűnik érte

(#23) Graphics válasza Kevin8997 (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Idén már nem, elnézve a többi termék árát... Ez van sajnos.

De mindjárt nézek egy Aliexpress startot.

Nem olcsó :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) Lami66 válasza Graphics (#23) üzenetére


Lami66
őstag

A 12 se volt olcsó nyitáskor. Azóta a nemzetközi helyzet csak fokozódott árak szempontjából.

(#25) joey04 válasza LurkerSheik (#3) üzenetére


joey04
titán

Azt ne tőlük várd :D azért van többek között xiaomi itthon iphone mellett, mert az egész rendszer copy, könnyebb párhuzamosan használni. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) szpali


szpali
addikt

Van egy iphone 13 pro-m és egy 11 Ultram. Utóbbi túl nagy másodlagos készüléknek, úgyhogy eladom és veszek egy xiaomi 13-at helyette :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#27) mjani1172 válasza LurkerSheik (#3) üzenetére


mjani1172
addikt

Kínaitól hiába.
Semmi nem változik, izlésük nincs, (azaz van de förtelmes) mindenkinek jobb ha nem erőltetik, és még pénz is marad ha lenyúlják a nagyokat.

[ Szerkesztve ]

(#28) Graphics válasza mjani1172 (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs is jobb, mint egy jó reggeli kínaizás. :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) blueMerle válasza LurkerSheik (#3) üzenetére


blueMerle
veterán

Sajnos sokan kezdik követni, többek közt pl. Samsung is a tableteknél :( Pedig szerintem borzalom az egész, nagyon kényelmetlen és semmi előnye. Egy totális ergonómiai zsákutca, és úgy pár évvel ezelőttig úgy tűnt, hogy a tervezőknek is ez egy fontos szempont, de úgy fest nem nagyon. BTW, van még hova visszafejlődni....

(#30) ujvendeg


ujvendeg
tag

Öröm olvasni: árad a többszáz magyar professzionális mobilszakértő - ez még természetes is, de az, ahogy hasonlítgatják egy GNU-Linux alapokra épült androidos telefon általuk alapvetőnek ítélt tulajdonságait, egy minden tekintetben másféle, ordítóan különböző mobil operációs rendszerhez,az iOS-hoz, azaz az Iphone lelkéhez méregeti, az valóban a hozzáértés netovábbja, ráadásul egy tárgyi valóságában még nem látott, egyelőre bizonytalan, hogy Európában mikor és mennyiért lesz látva látható.... remek. De persze igaz: az eper is gyümölcs, meg az alma is - de mindössze kb. ennyi a közös bennük: íze, színe, alakja, tápértéke szerint hasonlítható össze? Igen és nem. Nagy kérdés.
Aminthogy az is, vajon e szakértők miért nem hasonlítgatják a macOS Monterey operációs rendszert az örök toldozásra-foldozásra ítélt Windows-hoz, ráadásul, ezek egy talajon, egy kertben keltek: de én még amerikai játék- vagy dokumentumfilmben nem láttam - ha kellék volt - Windows-rendszerű számítógépet, annál inkább rázúdult a világra. S kb. a kettő pénzbeli különbsége is parallel az iOS-Android mobiljaival. (De közben azt sem tessék elfelejteni, hogy egy barbárul hatalmas multicég gyárt egy-egy évben két-három telefont, míg az andorid alapokon legnagyobb darabszámot produkáló gyártók jó része minimum 20-60 - ha nem kétszer ennyi - aktuálisan kapható, és más-más méretű, más-más műszaki potenciállal bíró, más-más kategóriába szorítható telefont tartanak piacon. Ami a Xiaomi 13-at illeti, volt sírás, a Xiaomi 12 égető gyönyörűsége miatt -7-8 hónappal később egy jóval erősebb, és határt nem ismerő teljesítményfelesleggel rendelkező "telefon-szív" bizonyára nem fog meglepetések okozni. "Ne félj, csak higgy!" (Gyerekeknek még elég bonyodalmas elmagyarázni, hogy valami, attól hogy új, nem feltétlenül jobb - lásd pl. a klasszikus BMW 5-öt, idősebb jóval 20 évesnél, de még nem sikerült hasonlót alkotni. )

(#31) mjani1172 válasza ujvendeg (#30) üzenetére


mjani1172
addikt

Az az érzésem valamit benéztél.
Most, hogy se füle se farka nem is érdekes, de szó nem volt ilyenről. :))

(#32) Graphics válasza ujvendeg (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olyan szépen, választékosan írsz, de kérlek tagold már a mondatokat valahogy...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) novinyul válasza ujvendeg (#30) üzenetére


novinyul
veterán

Mit is akartál ebből kihozni :F

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#34) 7Heads Drago válasza blueMerle (#29) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ahogy a mérnökök ránk erőltetnek dolgokat pont ugyanazt teszitek most ti is. Hagy döntse már el mindenki mi tetszik neki.
Nekem semmi bajom a formával sokkal jobban érdekel hogy kézbe fogva mit tud a hardver és a szoftver. Ami nekem biztos hogy nem jön be az a lekerekített kijelző. Na olyanom sose lesz egyik gyártótól se.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#35) 7Heads Drago válasza ujvendeg (#30) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Jó lenne visszatérni a valóságba. Az Apple se a régi. Már rájöttek hogy nem érdemes tökéletes szoftvert alkotni mert nem akarsz váltani. Jócskán sok hibát belevisznek mostanság a dolgokba. Ezek szerint te nem használsz semmilyen Apples terméket se, vagy csak nem veszel tudomást a problémákról. Az áruk olyan magas hogy nem a hétköznapi emberek fizujához igazodik. Továbbá az is érdekes hogy a Windowst esetleg droidot használó emberek se fejlődnek vissza egy ősember szintjére még akkor se ha ezt próbálod súgalni. Szóval van élet a másik oldalon bármilyen hihetetlen is.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#36) 7Heads Drago válasza Graphics (#32) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Neki azt nem kell. Épp a szent bálvány előtt égeti a füstölöt. :W

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#37) joey04 válasza ujvendeg (#30) üzenetére


joey04
titán

Aham

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) kazsmerlaca válasza ujvendeg (#30) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

macOS Monterey még rosszabb. Az van igazán toldozva, foltozva. Egy katyvasz az egész...
Nem tudom te miről beszélsz :C

[ Szerkesztve ]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#39) Kevin8997


Kevin8997
tag

Nemtudom, de használok iphonet, androidot, windowst stb és mint átlagusert engem mind kiszolgált a maga módján, és egyáltalán nem tudom miért ne használhatná mindenki azt ami működik neki, és nem olvasna hülye teszteket, hogy mit kellene tapasztalnia az egyes termékeknél. Szerintem a mostani windows sem egy rossz rendszer.

(#40) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

Sziasztok.Most be tudok egy ilyen készüléket hozni Kinából.Szerintetek belevágjak,vagy várjak a Global verzióra?Ha behozom akkor lessz valami hátrányom a működést tekintve?Nagyon tetszik a telefon,de ha csak hátránnyal tudnám használni,akkor várok 2-3 hónapot

(#41) DS39 válasza yuing (#16) üzenetére


DS39
nagyúr

A videó alapján iszonyat olcsó minőségűnek tűnik a fém keret és hátlap. Az iPhone másolás a minőségi anyaghasználatra és felületi designra már nem terjed ki.

[ Szerkesztve ]

(#42) szpali válasza DS39 (#41) üzenetére


szpali
addikt

Mondjuk ezt sose értettem, hogy videó alapján hogy lehet eldönteni egy termék anyaghasználatának minőségét :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#43) DS39 válasza szpali (#42) üzenetére


DS39
nagyúr

Nézz hozzá egy iPhone unboxingot és jól látható a különbség.
Mi ez a műanyag(-szerű) hátlap egy flagship telón?
A Xiaomi sosem tudja levetkőzni az olcsó kínai gyártó mivoltát, csak az a baj, hogy már nagyon nem olcsók.

(#44) szpali válasza DS39 (#43) üzenetére


szpali
addikt

Hát... nem tudom.
Itt van az asztalomon egy iPhone 13 Pro és egy Mi 11 Ultra is.
Valahogy nem érzem egyikben sem az olcsó kínai hatást, pedig mindkettőt ott szerelték össze ;)
A Mi 13 műbőr hátlapja pedig kielégíti az ottani igényeket.
Nem mi vagyunk az elsődleges piacuk.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#45) TpS válasza Bathorypeter (#40) üzenetére


TpS
őstag

Ha kell a B20, akkor nem lesz megfelelő neked. Itt megnézheted a részletes jellemzőket: [link]

(#46) surgyi


surgyi
senior tag

Sziasztok! Lehet tudni mikor ér el hozzánk a forgalmazása a Xiaomi 13-nak?

[ Szerkesztve ]

(#47) yuing válasza surgyi (#46) üzenetére


yuing
őstag

Állítólag ennek a hónapnak a végén vagy a következő elején debütál a global piacon. [link]

(#48) surgyi válasza yuing (#47) üzenetére


surgyi
senior tag

Köszönöm,az szuper lenne! Tudom senki nem jövőbe látó! De a kínai árazást tudva, eddigi tapasztalatok alapján milyen árcédulára lehet számítani kb? :R

(#49) yuing válasza surgyi (#48) üzenetére


yuing
őstag

A sima 12 tavaly 800 eurón, a Pro verzió 1000 eurón nyitott, remélem nem lesznek drágábbak idén.
Remélhetőleg előrendelési akciók futnak majd. Ajándék órával vagy fülessel.

(#50) mistar


mistar
tag

A gomb a kabáthoz már megvan.
(Aliról a Nillkin tok megérkezett :D )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.