Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Adoka120


Adoka120
tag

Egy valamit már most leszögezhetünk: a Samsung nem tervez lassítani, főleg ami a Galaxy sorozatot illeti. Az igen sikeres szériából a nemrég adott sajtónyilatkozat alapján már 100 milliónál is több példány fogyott, tehát több, mint sikeres; hogy az S3 sem futott még ki igazán, az valószínűleg a gyártót kevésbé érdekli; ugyanis az S4 már közeledik.

Úgy tűnik a Samsungnál sem tudtak kellő figyelmet szentelni az ipari kémkedés elhárítására, úgyhogy sikerült egy pár specifikációs adatot is kiszivárogtatni. Minden bizonnyal egy 5 hüvelykes FullHD AMOLED kijelzőt fog kapni, 13 megapixeles, természetesen vakus kamerát és egy erős, négy magos processzort.
Egyenlőre csak pletyka szintjén emlegetik, hogy a Samsung S4 képes lesz arra, amire korábban elég kezdetlegesen a Motorolánál alkalmaztak. Vagyis kapni fog egy olyan dokkoló egységet, amivel akár vezeték nélkül teljes értékű számítógéppé lehet alakítani.

Kinek mi a véleménye?

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#2) meroly válasza Adoka120 (#1) üzenetére


meroly
veterán

Három cikk is megjelent már a témában:

Galaxy S4 – áprilisban S Pen tollal

Galaxy S4 – érintés nélküli vezérléssel?

Ilyen lesz a Galaxy S4?

Ezek topikjaiban oszd meg várakozásaid ;)

Impossible is nothing

(#3) Adoka120 válasza meroly (#2) üzenetére


Adoka120
tag

:R

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.