Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) MaUser válasza simoncsa (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Huh...
Na nekem volt elég gef3 (most is) és radeon9100 is.
Erről, mármint a radeon és köztem fellelendő kapcsolatról találsz itt egy topic-ot is valahol.:(
Szóval a radeon ment a tesztekben, mint a mérgezett egér, de u2 elégé lassú volt rajta és a többi játék sem igen komálta. (ogl kivétel abban nagyon ott volt.). Igaz a ramja 185(!) teljes MHz-en ment, de ha felszorzom 250-re, hát akkor sem túl optimális. Emiatt (mivel más radeon 9100-et nem tudtak hozni) cseréltem inno gef3ti200-ra (175/400@250/520 -570 is megy, de 520 felett szemetel-). Nagyon nem bántam meg. A 3dmark-ok alatt nem mutat valami sokat, hencegni nem jó, de az u2 és a generals vagy a letöltött demo-k, sokkal jobban muzsikálnak rajta. Szóval nem értem, miért elavult. (Bocs JulWCZar) Fej-fej mellett van a ti200 és a radeon 8500 (275/275), de az max 300/300-at megy a fórumozók beírásai alapján és mint látod a gef3ti200 megy a ti500 szintje fölé is. A képminőségben én nem láttam problámát sehol (igaz ezeket a Matrox g200 messze veri). Ami miatt a radeon jobb az a videólejátszás fejlettebb támogatása. Még a Trueform is mellette szólna, de az ati nem forszírozta a támogatását sajnos.:(
A radeon 7500 az egy gef2 szintű kártya, úgyhogy játékokhoz Önnek ezt nem ajánlom.
Az mx 460 esetleg meggondolandó, de csak 12eFt bruttó áron és akkor is csak akkor, ha tényleg nincs több pénz rá. Azért nem olyan rossz az csak nem mindíg 3dmark kellene tesztnek.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.