Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szerepjáték

Hozzászólások

(#61) Szőrös  válasza anulu (#56) üzenetére


Szőrös 
veterán

nem rossz, sőt kifejezetten brútálka . :) én sem sokat vaciláltam csapatokkal szemben , rajtam full páncél , VÉ-m eléggé jó vót szal fogtam magam oszt uzsgyi belerohantam a bagázsba ahogy vótam , még KM is meglepődött. :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#62) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Bár szorosan nem kapcsolódik a szerepjátékhoz, de Dragonlance köteteket olvas valaki? Esetleg nem tudjátok, hogy A tavaszi hajnal sárkányai-nak a legújabb kiadása mikor jelenik meg? Eccerűen nem tudom beszerezni. :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#63) anulu válasza zsiga667 (#59) üzenetére


anulu
félisten

Silverlandnek mi a címe?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#64) zsiga667 válasza anulu (#63) üzenetére


zsiga667
addikt

Nemtom a pontos címét, de Óbudán van a Kolosy téren, a piac épületében. A Margit hídtól megy arra busz.

Szerk,: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#65) Jester


Jester
aktív tag

Mókus kb 8 évig, DnD kimaradt, starwars még jó régen (egy jó mesélő kezében meglepően durva dolgokat lehet alkotni...), Shadowrun. Mondjuk a nagy kedvenc a Mókus - azon belül is a tűzvarázslók. Fény ösvénye nagyon ''kellemes'';]. Kártyajátékokat nem gyűjtöttem, nem is sorolom ebbe a kategóriába. (Viszont egykoron egy ismerősömmel jókat eljátszottunk MtG-t, volt neki vagy 1700 lapja...:DDD)

Mehr Licht!

(#66) burgatshow válasza Huma (#1) üzenetére


burgatshow
veterán

Én is mágusozok! Bár az utóbb időben eléggé kimaradt de be lesz pótolva...

(#67) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

A mult hommajaba veszoen en is probalkoztam, de mikor 6d+1-val 18 koron keresztul nem tudtam 2x /tan 21/ fole dobni akkor feladtam....:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#68) Huma


Huma
addikt

Nem is reméltem hogy ilyen sokan játszanak/játszottak szerepjátékot. Azért örülök neki. Rengeteg ember baromságnak tartja, aki meg játszik vele azt hülyének. A múltkor is milyen cikket olvastam a szerepjátékosokról. Egyenesen sátánistának titulálták őket. :(
Na, csak ennyit akartam írni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#69) Skót válasza Huma (#68) üzenetére


Skót
aktív tag

Hát az egyház kifejezetten utálja!
PL én katolikus (kaotikus ;]) iskolába járok és egyszer elszedtek tőlem egy bestiáriumot...
Azóta se láttam!
Az iskola papja meg tartott egy előadást a sátánizmusról a könyvvel kapcsolatban
Namost hogy a sátánizmus meg a magus hogyan kapcsolódik össze azt nem igazán értettem de az atya egyenesen az ördögöktől vezette le a játékot...:-\ :DD

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#70) Wildmage válasza Huma (#68) üzenetére


Wildmage
senior tag

2 évvel ezelőttig én is azt hittem, hogy egy b*romság az egész, de aztán játszottunk egyet és....... :DD

(#71) Huma válasza Skót (#69) üzenetére


Huma
addikt

Asszem én beszóltam volna annak a papnak (persze kultúráltan), hogy mégis miből jutott erre a következtetésre. :((
Amúgy a nagyanyám meg azt mondta hogy egyszer még megégetnek mert azt hiszik boszorkánymester vagyok. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#72) Huma válasza Wildmage (#70) üzenetére


Huma
addikt

Legalább te megtértél :C

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#73) Skót válasza Huma (#72) üzenetére


Skót
aktív tag

Hát a 2 barátommal csak gurultunk a röhögéstől a hátsó padokban a pap ''levezetésétől''/eszmefuttatásától:C
:C

Legalább te megtértél :C
Ámen:DDD

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#74) Wildmage válasza Skót (#73) üzenetére


Wildmage
senior tag

Önszántadból mentél ebbe a suliba, vagy szülői/továbbtanulási okokból? Puszta kíváncsiság. :F

(#75) Shim


Shim
őstag

legtöbbet gépen játszottam rpg-t (főleg ad&d, nekem ez jött be igazán), aztán fél éve kipróbáltuk haverokkal a pen&paper változatot, nekem nagyon bejött, mondjuk mivel kezdők voltak semmi ismerettel (a dm meg én konyítottunk hozzá) eljutottunk a karakter generálás feléig 6 óra alatt :DDD aztán többet nem jöttünk össze :( na mind1 most szervezem a saját kis csapatom, nem sok sikerrel, a dm meg rajtam kívül van egy ember, bähhhh, nem jó ez így.
addig is maradok a baldurs gatenél :D

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#76) Nowhereman


Nowhereman
őstag

Miért? Az élet nem az?

Egyébbként:
Fading Suns, Changling, Paranoia, Vampire, Cyberpunk házituning über.
Mágust inábbb ne.

A paranoia x@r nagy iq különbségek estén/kb. 30 pont/ már eléggé macska-egérré válhat...
Az über eset nálunk az volt, mikor valaki a ráeresztett rakétát uzival akarta leszedni. A játékvezető: 3x0! Kigurította! Ágggh!

Utánam a kondenzcsik!

(#77) Huma válasza Shim (#75) üzenetére


Huma
addikt

A feléig :F :F
Hat óra alatt :F :F :F
Ez rekord :C

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#78) Huma válasza Skót (#73) üzenetére


Huma
addikt

Ha olyan vicces volt akkor én is meghallgattam volna. Kár hogy nem volt nálatok diktafon. :))

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#79) Skót válasza Huma (#78) üzenetére


Skót
aktív tag

Hát az elég vicces hogy egy pap egy könyvet az asztalhoz csapva azt ordibálja hogy EZ EGY FOS:DDD:DDD:DD
Amúgy én is sajnálom hogy nem vettük fel:D
Amúgy ennek hatására kidobtuk Jézus értékeit:D:D
Pl faj:zsidó
kaszt:megváltó
erő állóképesség 20 (bírta a keresztet :D)
meg ilyenek!
De most komolyan honnan veszik hogy ez annyira rossz?
Van nem is egy ismerősünk aki már vagy 16-17 éve jácca és még nem vált sátánistává! SŐT jobb keresztény mint mi vagyunk a suliban:D

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#80) Gambit


Gambit
őstag

Én is AD&D-t nyomtam elég sokat. Próbáltam mágust is, de nem jött be. Tényleg szervezhetnénk egy jó kis játékot valamikor. Régen úgy csináltuk, hogy amikor jó idő volt, kiültünk a Margit-szigetre plédekre, vittünk kaját piát, aztán reggeltől sötétedésig nyomtuk. De benne lennék egy egész hétvégés játékban is. Mit szóltok hozzá? :C

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szerepjáték
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.