Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MasOyama


MasOyama
őstag

Kb. fél éve keresek a neten szép házakról, lakásokról képeket, de nem találok. Olyasmire gondolok ami designos, fiatalos, modern. Kivülről belülről egyaránt kellenének képek. Linkeket csak! Köszi előre is. Kb. ilyesmire gondoltam:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#2) adalbert1 válasza MasOyama (#1) üzenetére


adalbert1
veterán

Próbáld meg itt: Bővebben: link

(#4) _az


_az
senior tag

szép házak magazin? :))

najó, az nekem épp nem tetszik, ugyanis nagy része GICCS.
room magazin talán...

az

(#5) MasOyama válasza Pompi (#3) üzenetére


MasOyama
őstag

Ohh... Szeretlek Pompi! Ne értsd félre!!! :D Nagyon királyak a képek amiket belinkeltél!!! 6 hónapja kutatok ilyenek után!!!

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#6) Szalma


Szalma
őstag

(Tök jók a képek... De elgondolkodtatok már azon, hogy vajon kik és hogyan élnek ilyen környezetben? Nincs lehetőség az üldögélésen és valamilyen audio-vizuális élményen kívül semmire. Hol tartják a könyveiket? A lemezeiket? Játékok? Ki takarít? Stb...

Nézzetek meg egy letisztul japán lakásbelsőt. Ott sincs túl sok minden, de könyvek és képek vannak. A tökéletes funkcionalitáson felül...)

Szeretettel:
Szalma

(#7) MasOyama válasza adalbert1 (#2) üzenetére


MasOyama
őstag

Köszi, itt már nézelődtem. :D

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#8) MasOyama válasza Szalma (#6) üzenetére


MasOyama
őstag

Beépített szekrény. :D Külön számítógépes szoba, mozi szoba, kondi terem. Ki takarít? Hát a takarító nő... :D Mutass egy képet, amire te gondoltál!

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#9) MasOyama


MasOyama
őstag

:DD

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#10) kypre


kypre
tag

ezek mind szépségesek, modernek...és persze, nekem sincs több vágyam, mint reggel kikandikálva az uborkás pakolás alól, a dzsakudziból, az apadó tengert nézni.
...csakhogy, el nem tudnék képzelni, itt egy családot. totyógó, első lépséüket megtevő gyerekeket...vagyhogy ide jönnék haza..ami grandiózus, és számháborúzni lehet benne, de hiányzik belőle, minden melegség, minden személyesség...
ilyen, az a rendetlenség, ami a tied...a régi romos tárgyaid, a családi fotó a falon, ahol mindenkinek csak a homloka látszik, mert a Japán, túrista akit megkértél, hogy fényképezzen, kicsit előtte a képet....szóval, egyszerűen, túl nagy, túl rideg...mint otthon....nekem nem kellene...

[Szerkesztve]

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#11) MasOyama válasza kypre (#10) üzenetére


MasOyama
őstag

Nagyon jókat írsz. Látod ilyeneken nem is gondolkoztam el. :D Lenne egy ''én fal'', vagy ''én szoba'' is. :D Gyerekeket nem szeretnék.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#12) _az válasza kypre (#10) üzenetére


_az
senior tag

hát igen, van 1 bizonyos réteg, akiknek ez szól...
a metroszexuálisok :))


de télleg ez ilyen aranyifjaknak szánt ház, meg ilyen...hát... burzsuj, sznob hatású dolog, bezony sok csicsa...

esetleg iylen hétvégi, party-ház hangulatuk is vana képeknek...

[Szerkesztve]

az

(#13) attilam válasza Pompi (#3) üzenetére


attilam
őstag

A kep18: Álmaim hálószobája. Eszméletlen jól néz ki.:)

(#14) _az válasza attilam (#13) üzenetére


_az
senior tag

az a kilátás nekem is tetszik :)) csak lerúgnám véletlenül a sok tv-t álmomban...

az

(#15) BosX válasza Szalma (#6) üzenetére


BosX
aktív tag

Te leszel az én emberem:)

Én (is?) a japán (minimal art) lakásbelsőkért vagyok oda, a témában tudsz nekem linkeket/képeket írni, nagyon megköszönném:):R

mentality, tradition, history. these things never change.

(#16) kypre válasza MasOyama (#11) üzenetére


kypre
tag

...nézegettem, keresgettem rengeteget, de sajnos nem találtam olyan képet, ami, akár csak hangulatában idézné, azt amit igazán, én otthonnak tudnék nevezni...
de, mindenképpen, valami meleg, fabútorokkal teli, kényelmes, egyszerű lak lenne.
Olyan, amit ha úgy alakúl, kedvem szerint megújjíthatok, akárhányszor, csak szeretném...ja, ami nagyon fontos, azok az ablakok, és a természetes fény. Annyi ablak legyen, amennyit, csak a hát szerkezete elbír. Az sem baj, ha a falak, csak ablak-összekötőként funkcionálnak... :) ennek megfelelő tér, és belmagasság...
olyan bútorok, hogyha akarsz, veszel egy pohár, jófajta bort, és magad vagy...és olyan konyha, ahol mindíg zajik az élet, és csurig van..mindennel, és mindenkivel...
és, hogy ki takarítana...hát, ezt szívesen takarítanám, én... :DD

ja, ha tudtok kiadó régi gyárépületben ''művész lakást'' szóljatok...az sem baj, ha csak falak vannak...a többit, bele teszem én :))

[Szerkesztve]

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#17) Markgx10 válasza kypre (#16) üzenetére


Markgx10
őstag

Én tudok egy kiadó 150nm-eset. :U

(#18) Digital


Digital
addikt

Hogy meglegyen

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#19) kypre válasza Markgx10 (#17) üzenetére


kypre
tag

na, mesélj, hol, hogyan.... :))..vagy mailozz :))
bár, elképzelhető, hogy abban, hamar elvesznék, lévén, kicsi vagyok, és pocsékul tájékozódom ;):B

[Szerkesztve]

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#20) Szalma válasza BosX (#15) üzenetére


Szalma
őstag

(Bővebben: link)

Szeretettel:
Szalma

ui.: Nem a legjobb... Régi bookmarkjaim elmenekültek, az emlékeim megkoptak. Google...

(#21) Szalma válasza Szalma (#20) üzenetére


Szalma
őstag

(''Beugrott'' (google által) pár cím: Bővebben: link, és egy ''párnagyár'' -> Bővebben: link.)

Szeretettel:
Szalma

(#22) BosX válasza Szalma (#20) üzenetére


BosX
aktív tag

hú ez nagyon jó, ezer köszönet:R:R

(google-vel én is próbálkoztam, de főleg a képkeresővel...)

mentality, tradition, history. these things never change.

(#24) MasOyama válasza Kalandor (#23) üzenetére


MasOyama
őstag

Ez egy kicsit más. :D Ide linkeket várok, és bárki számára. Ott csak magamnak kerestem. :D Ilyen topic úgy sincs. :D

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#25) MasOyama


MasOyama
őstag

:D

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#26) MasOyama


MasOyama
őstag

Képeket!!!

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#27) lapa válasza MasOyama (#26) üzenetére


lapa
veterán

nesze :) Bővebben: link

szerintem az euro téma egész jó...

(#28) MasOyama válasza lapa (#27) üzenetére


MasOyama
őstag

Nekem a legutolsó tetszik.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#29) MasOyama


MasOyama
őstag

:DDD

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#30) tildy


tildy
nagyúr

Nekem ez a házikó tetszik:
Köveskáli Bioház:
Bővebben: link

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31) Ptech válasza tildy (#30) üzenetére


Ptech
őstag

Nagyon pofás, Mózes-féle oldschool téma:DD, egyszerű és szép.
:C
Mesevilág:Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#32) tildy válasza Ptech (#31) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem semmi:U Nagyon bejövős ez a ''gombaház''.
Ez sem rossz, igaz ez templom:
Bővebben: link

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) Sianis


Sianis
addikt

Bővebben: link

Ez meg a miénk...

(#34) brazilok


brazilok
csendes tag

Van egy olyan barátom,hogy egy nagy de nagyon nagy háza van.Három emeletes és két limolyuk van nagyon szép ház.

Hajrá Ronaldinho

(#35) Jenő válasza brazilok (#34) üzenetére


Jenő
aktív tag

Nagymamám pedig egy 4 emeletes panelban lakik, és annyi buszra száll fel, amennyire akar. Durva, nem?

(#36) brazilok válasza Jenő (#35) üzenetére


brazilok
csendes tag

Üdv
Ugy látom nem hiszedel a mit montam.De sebaj ha nem akkor nem tebajod.
De különben vicces vagy


[Szerkesztve]

Hajrá Ronaldinho

(#37) #00809728


#00809728
törölt tag

hát igen én is most igy vagyok vele festés-mázolás-csiszolás-bejárati ajtó vétel és konyhabutor kicsit felspécizése.
pld gránit mosdot szeretnék venni és bricostolban most volt egy akcio 56.000ft mosdó+csőpőgtető rész de csap nem volt hozzá!
Majdnem megvettem erre találtam egy oldalt ahol csapteleppel 47.600ft esetleg van hasonló topik ahol tudnánkbelinkelni mihol merre olcsó lehet igy 100.000ft is lehet sporolni.
[link]bocsánat ha nagyon nem ide valo.

Szeretnék segitséget kérni esetleg linket hol van nagy kinálat és esetleg ''olcsoság'' fehér-ill világos krém bőr 3-2-1 bőr ülögarniturából?
Konyhai asztal ill székekből de menyjen az eredeti cseresznyefa konyhabutor szinéhez is.Ha lehet ne egy sima szokványos cucc legyen
+keritést szokták burkolni olyan disz mintás fehér kővel.Hol lehet kapni ill olcsobban.

(#38) #00809728 válasza Sianis (#33) üzenetére


#00809728
törölt tag

Szasz!

Nagyon szép esetleg belsejéről képecskék?

(#39) Jenő válasza brazilok (#36) üzenetére


Jenő
aktív tag

Egy percig sem állítottam, hogy nem hiszem el, nem azért írtam. Hanem, mert kb általános iskola alsó tagozatában szokás ilyen dolgokkal előhozadokni, mint ahogy te tetted. De mind1, én itt abbahagyom, nem akarom szétoffolni a topicot.

(#40) brazilok válasza Jenő (#39) üzenetére


brazilok
csendes tag

Üdv
Elöször is nem vagyok alsos de nem is vagyok pisis.De inkáb hagyom az egészet mert nam hiszelnekem.

Hajrá Ronaldinho

(#41) brazilok


brazilok
csendes tag

Nem tudom de eza tobik meg halt vagy mi?Mert senkisem ir ide.

Hajrá Ronaldinho

(#42) Espla


Espla
aktív tag

(#43) johan.de


johan.de
újonc

greznas segas būtu ļoti piemērotas šādām mājām

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.