Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Szegedi flashmob (téma lezárva)

(#1) pampika

pampika
(őstag)

Hello

Sokszor olvastam már különböző flashmobokról,gondoltam,mi lenne,ha csinálnánk egyet Szegeden is.
A témája (mivel akciózzunk :DDD ) és az időpont is megbeszélés tárgya.
Tömeget szerintem nem lenne nehéz hozzá gyűjteni,hisz itt az egyetem,és ilyen hülyeségre könnyű rávenni az embereket :C
Vélemény?

(#2) kraftxld

kraftxld
(nagyúr)

Ez egyébként micsoda?

MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#3) bLaCkDoGoNe válasza pampika (#1) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(veterán)

Doki ez komoly? Azért ne menjünk már el játszótérbe teljesen...

Kraftxld: Vicces gyerekek idióta marhaságokat talának ki (pl. gyűljünk össze a Nyugatinál, és legyen mindenkinél sárga esernyő, nyissuk ki mind, és de jó lesz, hogy a sok ember majd néz minket), és az ''akció'' helyét és időpontját sms-ben küldözgetik szanaszéjjel. Aztán ez a sok ember odacsődül az adott helyre az adott időben, a megadott időpontban mind kinyitják a sárga esernyőjüket, úgy maradnak egy percig, majd becsukják az ernyőket és távoznak, otthon meg majd veregetik egymás vállát, hogy micsoda szuper fejek is ők.

[Szerkesztve]

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#4) pampika válasza pampika (#1) üzenetére

pampika
(őstag)

Szóval kezdődjék az ötletbörze!
Lehet egyszerűbbet is,mint amivel anno kezdték pesten,hogy a nyugatinál mindenki lenyom egy zacsi kakaót,majd szétszéled,vagy vmi hasonlóan elmés dolgot :)

(#5) pampika válasza kraftxld (#2) üzenetére

pampika
(őstag)

Az a lényege,hogy kitalálnak az emberkék vmi relatíve értelmetlen dolgot (ld. kakaóivás @ nyugati),és ennek a híre terjed,terjed.Főleg a neten,meg haverok közt.És a végén adott időpontban megjelenik mindenki a megbeszélt helyen és véghezviszik a nagy tettet.Mindenki összegyűlik,majd az akció után ugyanolyan gyorsan mindenki szétszéled.Nincs hivatalos szervezés (meg rendőrségnek bejelentés :DDD ),szal olyan,mintha mindenki 'tök véletlenül járt volna arra olyan célból'.
Értelme nincs,inkább l'art pour l'art,célja mégannyira se.Szóval ilyen önszórakoztatásra jó.

(#6) kraftxld

kraftxld
(nagyúr)

Kezdeményezem a mindenki vegyen Krafttól egy üveg stroh rumot akciót :D

MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#7) pampika válasza kraftxld (#6) üzenetére

pampika
(őstag)

Aztán azt bevágjuk a kárászon és nem fogunk beférni a detoxba :DDD

(#8) kraftxld válasza pampika (#7) üzenetére

kraftxld
(nagyúr)

Én benne vagyok :D

(#9) Kidus

Kidus
(őstag)

Ha már mindenképpen ökörködni akartok, beszéljétek meg a szegedi topicban, bár én ezzel sem igazán értenék egyet.
Ezt mindenesetre zárom.

Assuming Control

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Szegedi flashmob (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.