Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
102000 - 101901
102296 - 102201 102200 - 102101 102100 - 102001 102000 - 101901 101900 - 101801 101800 - 101701 101700 - 101601 101600 - 101501 101500 - 101401 101400 - 101301 101300 - 101201 101200 - 101101 101100 - 101001 101000 - 100901 100900 - 100801 100800 - 100701 100700 - 100601 100600 - 100501 100500 - 100401 100400 - 100301 100300 - 100201 100200 - 100101 100100 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
lemmy71
őstag
Üdv!
Bejárati ajtó beállításában (javításában) járatos szakembert keresek, Szeged Csongrádi úti panelbe. Az áldozat valami kínai "biztonsági" ajtó, HiSec vagy valami hasonló. A tünetek (nehezen csukódik, lóg a zsanér, tömítés (géder) csere, szerintem kokányúl is van beszerelve). Szóval erre kellene valami mágus, aki emberi áron rendbe tenné négy öt évre. Vagy esetleg egy ajánlat egy új ajtóra, szintén emberi áron
-
johnny82
őstag
Médiaműhely Régi posta út. 2 éve szereltettem be itt a dashcamet és nagyon elégedett voltam. Nagyon rendes a srác és szépen dolgozik. Haveromat is küldtem már oda, ő is elégedett volt.
-
macilaci78
nagyúr
-
4ron
senior tag
Kb 1,5-2 óra volt otthon a teremgarázsban múlt héten, meg előtte kb 1 óra a számítógép előtt. Első alkalom.
Vállalod az enyémet is?
-
macilaci78
nagyúr
Kb 1,5-2 óra volt otthon a teremgarázsban múlt héten, meg előtte kb 1 óra a számítógép előtt. Első alkalom.
-
pulutodurumo
őstag
Ribizsárékat szokták erre mondani. Száz éve voltam náluk, nem tudom hogy azóta van-e olcsóbb, jobb.
-
4ron
senior tag
Dashcamet hol szereltetnétek be Szegeden és környékén? 70mai A510 + RC11 + hardwire kit, azaz nem csak szimpa szivargyújtós történet. Úgy akarom beszereltetni, hogy ne látszódjon sehol a vezeték.
-
macilaci78
nagyúr
-
Jinxb1rd
addikt
Tudok olyan hódmezővásárhelyi festőt, aki katona és mellette másodállásban tolja gyakornok festő csapattal. Annak idején normál festők 700K+-t mondtak festésre, plusz az anyag, ő meg anyaggal együtt kihozta 75K-ból!!! Ez még 2023-ban volt, nem tudom dolgozik-e még ugyanezzel a felállással. Ha érdekes lehet privátban elküldhetem az elérhetőségét.
Köszi mindkettő tippet.
Privátba jöhet az elérhetőség
-
martonx
veterán
Az utóbbi pár hetem költözködésről, adminisztrációról, szervezkedésről szólt. Ki vagyok merülve. De a héten még kellene egy tisztasági festés a régi albérletben. Van bármilyen felület vagy oldal, ha valaki szeretnék ezzel megbízni? Mondjuk egy diák aki szeretne kis pénzt keresni, de én meg szeretnék jól kijönni. De jó lenne nem kisebbségi, agyhalott stb.
Tudok olyan hódmezővásárhelyi festőt, aki katona és mellette másodállásban tolja gyakornok festő csapattal. Annak idején normál festők 700K+-t mondtak festésre, plusz az anyag, ő meg anyaggal együtt kihozta 75K-ból!!! Ez még 2023-ban volt, nem tudom dolgozik-e még ugyanezzel a felállással. Ha érdekes lehet privátban elküldhetem az elérhetőségét.
-
ritkaság
aktív tag
Az utóbbi pár hetem költözködésről, adminisztrációról, szervezkedésről szólt. Ki vagyok merülve. De a héten még kellene egy tisztasági festés a régi albérletben. Van bármilyen felület vagy oldal, ha valaki szeretnék ezzel megbízni? Mondjuk egy diák aki szeretne kis pénzt keresni, de én meg szeretnék jól kijönni. De jó lenne nem kisebbségi, agyhalott stb.
Szia!
Szerintem a szakiskolában keres meg egy tanárt és kérdezd meg van e végzős dolgozni akaró diákja. -
Jinxb1rd
addikt
Az utóbbi pár hetem költözködésről, adminisztrációról, szervezkedésről szólt. Ki vagyok merülve. De a héten még kellene egy tisztasági festés a régi albérletben. Van bármilyen felület vagy oldal, ha valaki szeretnék ezzel megbízni? Mondjuk egy diák aki szeretne kis pénzt keresni, de én meg szeretnék jól kijönni. De jó lenne nem kisebbségi, agyhalott stb.
-
SirRasor
addikt
Kifutottam a szerkesztési időből.
Lego utánzat MOC F15-ös vadászgép - új - ez még aktuális és mondjuk 5k-ért vihető.Ezen kívül van egy M4 Sherman tank - 1x összerakott és az egyik kis géppuskát sajnos babó eltörte - 2k-ért vihető.
-
SirRasor
addikt
-
SirRasor
addikt
Ha jól emlékszem, nem annyira régen vásároltad a házat. A parketta már akkor is indikátor volt. Hogy nem látszott?
Direkt eltakarták a parketta 90%át. A maradék 10% újszerűnek tűnt.
Már birtokbaadáskor is szerződést szegtek, mert nem pakolták ki a házat és a szekrények továbbra is túl sokat takartak. Szerencsére lefényképeztem akkor mindent.tlac thx, bedobom oda is.
-
macilaci78
nagyúr
Na remek, olyan szinten penészedünk, hogy 99% szerkezeti probléma van. Ránézésre rohad a parketta és dohos szag is volt már tegnap. Perelni akarjuk az eladót rejtett hiba miatt.
Alábbi szakemberekből tudtok ajánlani?
-épületdiagnosztikai szakértő, vagy igazságügyi műszaki szakértő aki ingatlanokban jártas (szakértői vélemény kelleni fog az ügyvédnek)
-ingatlanjogban jártas polgárjogi peres ügyvéd (vagy valami ilyesmi)Ha jól emlékszem, nem annyira régen vásároltad a házat. A parketta már akkor is indikátor volt. Hogy nem látszott?
-
tlac
nagyúr
Na remek, olyan szinten penészedünk, hogy 99% szerkezeti probléma van. Ránézésre rohad a parketta és dohos szag is volt már tegnap. Perelni akarjuk az eladót rejtett hiba miatt.
Alábbi szakemberekből tudtok ajánlani?
-épületdiagnosztikai szakértő, vagy igazságügyi műszaki szakértő aki ingatlanokban jártas (szakértői vélemény kelleni fog az ügyvédnek)
-ingatlanjogban jártas polgárjogi peres ügyvéd (vagy valami ilyesmi)lehet ezekhez a kérdésekhez másik fórumot kell majd keresned, itt nincs olyan közösség
r/szeged/
r/joghungary/ -
SirRasor
addikt
Na remek, olyan szinten penészedünk, hogy 99% szerkezeti probléma van. Ránézésre rohad a parketta és dohos szag is volt már tegnap. Perelni akarjuk az eladót rejtett hiba miatt.
Alábbi szakemberekből tudtok ajánlani?
-épületdiagnosztikai szakértő, vagy igazságügyi műszaki szakértő aki ingatlanokban jártas (szakértői vélemény kelleni fog az ügyvédnek)
-ingatlanjogban jártas polgárjogi peres ügyvéd (vagy valami ilyesmi) -
csoszogi
tag
nekem Firefox alatt, igen ez van valóban, ha beírom a google-be. Ha viszont jobbra megyek: "A cím megjelenítése a címmezőben"
Akkor íme:
[link]
Most kattintható a link, és google találati oldalra visz....
Úgy tűnik a zöldülés jegyében csak külön kérésre jelenik meg a címsávban a hosszú link, több száz karaktert spórolva...mi ez ha nem környezettudatosság
-
tlac
nagyúr
-
vizslakutya
senior tag
-
csoszogi
tag
Köszi szépen! Azt hiszem a link hibás, de így is átjött a lényeg!
Az csak a google keresesi link volt. Hogy nem ment at...
Mindegy is. -
Ted_Beneky
senior tag
Nem google maps. Saját rendszerük van, amire rá tudják illeszteni a telekhatárokat is. Szüleim intézték, ők sem akarták elhinni, de mondták egyértelműen látszott minden. És ez 2017-ben volt. A lentiek alapján, ha valaki ilyen helyzetben van (azbesztpalától akar megszabadulni), mindenképpen érdemes utána járnia, mielőtt bármit is tesz.
Beírtam a google-ba (ezek szerint csak jól emlékeztem
) :AI válaszolt, ami nyilván nem teljes, de jó iránymutató :
A földhivatalok által használt légifotók és műholdképek (például a FÖMI adatbázisok) nagy felbontásúak, és alkalmasak a szabálytalanul épített, vagy be nem jelentett építmények, köztük a hullámpala tetővel fedett melléképületek, tárolók azonosítására. A hullámpalával kapcsolatos legfontosabb tudnivalók a földhivatali térképezi és rendezési tervek szempontjából:
Be nem jelentett épületek: Ha a műholdképen látszik egy disznóól, kazánház vagy tároló, de a földhivatali térképen nem, az problémát okozhat például CSOK igénylésekor.
Szabályozás: Bizonyos települési önkormányzati rendeletek korlátozhatják vagy megtilthatják a hullámpala használatát külterületi épületeken vagy beépítés esetén.
Azbesztcement tartalom: A régebbi típusú hullámpalák azbesztet tartalmazhatnak, ami környezetvédelmi és egészségügyi kockázatot jelent, így a földhivatal és a környezetvédelmi hatóságok fokozottan ellenőrzik.
Teendő: Amennyiben a műholdképen látható építmény nem szerepel a térképen, építési engedély (vagy egyszerű bejelentés) nélküli építésnek minősülhet, amit a földhivatal észlelni fog.
Köszi szépen! Azt hiszem a link hibás, de így is átjött a lényeg!
-
csoszogi
tag
Van külön műholdképük vagy a Google Mapsot használják? Mert abból nem lehet kinézni semmit.
Nem google maps. Saját rendszerük van, amire rá tudják illeszteni a telekhatárokat is. Szüleim intézték, ők sem akarták elhinni, de mondták egyértelműen látszott minden. És ez 2017-ben volt. A lentiek alapján, ha valaki ilyen helyzetben van (azbesztpalától akar megszabadulni), mindenképpen érdemes utána járnia, mielőtt bármit is tesz.
Beírtam a google-ba (ezek szerint csak jól emlékeztem
) :AI válaszolt, ami nyilván nem teljes, de jó iránymutató :
A földhivatalok által használt légifotók és műholdképek (például a FÖMI adatbázisok) nagy felbontásúak, és alkalmasak a szabálytalanul épített, vagy be nem jelentett építmények, köztük a hullámpala tetővel fedett melléképületek, tárolók azonosítására. A hullámpalával kapcsolatos legfontosabb tudnivalók a földhivatali térképezi és rendezési tervek szempontjából:
Be nem jelentett épületek: Ha a műholdképen látszik egy disznóól, kazánház vagy tároló, de a földhivatali térképen nem, az problémát okozhat például CSOK igénylésekor.
Szabályozás: Bizonyos települési önkormányzati rendeletek korlátozhatják vagy megtilthatják a hullámpala használatát külterületi épületeken vagy beépítés esetén.
Azbesztcement tartalom: A régebbi típusú hullámpalák azbesztet tartalmazhatnak, ami környezetvédelmi és egészségügyi kockázatot jelent, így a földhivatal és a környezetvédelmi hatóságok fokozottan ellenőrzik.
Teendő: Amennyiben a műholdképen látható építmény nem szerepel a térképen, építési engedély (vagy egyszerű bejelentés) nélküli építésnek minősülhet, amit a földhivatal észlelni fog.
-
Ted_Beneky
senior tag
Egy valamire ügyeljen: ha hullámpala, vagy más azbeszt tartalmú födémként azonosítható valami van a fészeren, akkor azt rakja vissza az újra is, vagy hivatalosan számlával vitesse el, mint veszélyes hulladék. Nálunk telekrendezésnél látták a műholdképen, hogy a telken van disznóól, hullámpalával (2-5 m2). Míg nem hoztunk róla számlát, hogy hivatalosan szállíttattuk el, addig semmit nem voltak hajlandók intézni. Itt is ha régebbi műholdképen van pala, újabbon nincs, akkor kérdőre vonják az illetőt, hogy hova is lett? Lehet nem most, hanem eladáskor, és akkor jön a bünti...
Van külön műholdképük vagy a Google Mapsot használják? Mert abból nem lehet kinézni semmit.
-
csoszogi
tag
Egy valamire ügyeljen: ha hullámpala, vagy más azbeszt tartalmú födémként azonosítható valami van a fészeren, akkor azt rakja vissza az újra is, vagy hivatalosan számlával vitesse el, mint veszélyes hulladék. Nálunk telekrendezésnél látták a műholdképen, hogy a telken van disznóól, hullámpalával (2-5 m2). Míg nem hoztunk róla számlát, hogy hivatalosan szállíttattuk el, addig semmit nem voltak hajlandók intézni. Itt is ha régebbi műholdképen van pala, újabbon nincs, akkor kérdőre vonják az illetőt, hogy hova is lett? Lehet nem most, hanem eladáskor, és akkor jön a bünti...
-
fecus
őstag
-
SirRasor
addikt
Te is itt laksz (életvitelszerűen)? Melyik utca?

-
Ted_Beneky
senior tag
Ha más nem, GLS csomagpontról csomagpontra.
Foxpost csomagautomata legnagyobb rekesze 60×36×61 cm, abba belefér.Köszi!
-
Ted_Beneky
senior tag
Én csak annyit tudok, hogy a zártkertekre nem adnak annyi beépíthetőséget, mint egy építési telekre, általában sokkal kisebbet. Ha nem akarsz mellé nyúlni, akkor mindenképpen a szegedi Önkori építési (vagy) műszaki osztályán kellene érdeklődnöd, hogy mit ír az aktuális Helyi Építési Szabályzat.
-
macilaci78
nagyúr
Nem tudja közületek valaki véletlenül, hogy az Alza-boxokat csak az áruházból érkező és oda tartó csomagoknál lehet használni vagy ettől függetlenül használható magánszemélytől-magánszemélyig történő árufeladásra? Egy 45x41x26 cm nyomtatót kellene feladnom a dunántúlra minél olcsóbban.
Ha más nem, GLS csomagpontról csomagpontra.
Foxpost csomagautomata legnagyobb rekesze 60×36×61 cm, abba belefér. -
Ted_Beneky
senior tag
Nem tudja közületek valaki véletlenül, hogy az Alza-boxokat csak az áruházból érkező és oda tartó csomagoknál lehet használni vagy ettől függetlenül használható magánszemélytől-magánszemélyig történő árufeladásra? Egy 45x41x26 cm nyomtatót kellene feladnom a dunántúlra minél olcsóbban.
-
fecus
őstag
Hátha van valakinek tapasztalata:
Szeged, Tápéi zártkertek. Letennék egy 3x4m-es lemez tárolót. Milyen közel lehet a kerítéshez? Vehetem ezt mobil tákolmánynak? Elég az 1m, hogy kezelni lehessen a kerítést vagy van rá előírás?
Most nem az "úgysemveszikészre" megoldás érdekel. -
pulutodurumo
őstag
-
fradi81
veterán
500gb pccloud lifetime tárhely 139 euro akciósan, ez mennyire jó ajánlat?
-
Jinxb1rd
addikt
hétvégére leszerveztem utánfutós nagy kirándulást, mivel egyéb dolgaink is akadtak, amiket a régi lakásokban kell hurcibálni és azok is nagy méretűek.
De köszönöm szépen a felajánlásokat.

-
johnny82
őstag
-
macilaci78
nagyúr
Kapott valaki ilyet? Mi a trükk ebben? Természetesen semmiféle dolgot nem hirdetek az aprón!
A minimum, hogy azon a néven aláírom, amelyiken vélhetően megismernek. Jelen esetben a hardveraprós nicknév tűnik kézenfekvőnek.
-
-Tsaba-
tag
Kapott valaki ilyet? Mi a trükk ebben? Természetesen semmiféle dolgot nem hirdetek az aprón!
Én azt sejteném hogy ha válszolsz rá, akkor feliratkozol valamire jó drágán, vagy emeletdíjas lesz az sms-ed...
-
martonx
veterán
Kapott valaki ilyet? Mi a trükk ebben? Természetesen semmiféle dolgot nem hirdetek az aprón!
Ignoráld, az a tuti.
-
vizslakutya
senior tag
Kapott valaki ilyet? Mi a trükk ebben? Természetesen semmiféle dolgot nem hirdetek az aprón!
-
vizslakutya
senior tag
-
martonx
veterán
Sziasztok!
Nagy nehezen megjött az új bútorunk a Möbelixbe.
= = = = =Csomagok száma: 6
- Csomag 1: mérték 51.9/125/9 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 28 kg
- Csomag 2: mérték 45.4/102.2/8.8 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 20 kg
- Csomag 3: mérték 53.2/185.10001/6.4 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 27 kg
- Csomag 4: mérték 53.2/201/4.6 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 28 kg
- Csomag 5: mérték 53.2/191.3/4.2 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 23 kg
- Csomag 6: mérték 45.4/135.2/7.2 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 26 kg
= = = = =
Kérdés: tud-e esetleg bárki segíteni a szállításban?
Természetesen nem ingyen, de jól esne nekünk kicsit olcsóbban megúszni egy áruházi kiszállításánál.

Legjobb lenne ma, mert már nagyon vártuk, de szóba jöhet más nap is.
Én ajánlottam, hogy segítek, de a mai nap nem igazán jó (azért egy gyors forduló akár ma is beleférhet valamikor 4 után és 6 előtt). Ha holnap még jó lehet, akkor nagyon szívesen! A majd 2 méteres csomagok neccesek, hogy beférnek-e (elvileg akár beférhet), Csomag 1, 2, 6 biztos hogy simán befér. Ha kell segítség keress meg privátban, és egyeztessünk.
-
Jinxb1rd
addikt
Sziasztok!
Nagy nehezen megjött az új bútorunk a Möbelixbe.
= = = = =Csomagok száma: 6
- Csomag 1: mérték 51.9/125/9 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 28 kg
- Csomag 2: mérték 45.4/102.2/8.8 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 20 kg
- Csomag 3: mérték 53.2/185.10001/6.4 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 27 kg
- Csomag 4: mérték 53.2/201/4.6 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 28 kg
- Csomag 5: mérték 53.2/191.3/4.2 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 23 kg
- Csomag 6: mérték 45.4/135.2/7.2 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 26 kg
= = = = =
Kérdés: tud-e esetleg bárki segíteni a szállításban?
Természetesen nem ingyen, de jól esne nekünk kicsit olcsóbban megúszni egy áruházi kiszállításánál.

Legjobb lenne ma, mert már nagyon vártuk, de szóba jöhet más nap is.
ui: az is elegendő, ha földszintig van segítség, mert egyébként harmadikon lakunk
De onnan felviszem én. -
Jinxb1rd
addikt
Sziasztok!
Nagy nehezen megjött az új bútorunk a Möbelixbe.
= = = = =Csomagok száma: 6
- Csomag 1: mérték 51.9/125/9 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 28 kg
- Csomag 2: mérték 45.4/102.2/8.8 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 20 kg
- Csomag 3: mérték 53.2/185.10001/6.4 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 27 kg
- Csomag 4: mérték 53.2/201/4.6 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 28 kg
- Csomag 5: mérték 53.2/191.3/4.2 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 23 kg
- Csomag 6: mérték 45.4/135.2/7.2 cm (hosszúság/szélesség/magasság), súly 26 kg
= = = = =
Kérdés: tud-e esetleg bárki segíteni a szállításban?
Természetesen nem ingyen, de jól esne nekünk kicsit olcsóbban megúszni egy áruházi kiszállításánál.

Legjobb lenne ma, mert már nagyon vártuk, de szóba jöhet más nap is.
-
r0by
addikt
A Vasárhelyiben nincs még leakciózva. 11 db van még. Kerti fa játékkonyha az akciós 19.999 ft helyett most 14.999 ft. De csak 1 db van már belőle.
-
SirRasor
addikt
Ha jár ma valaki Lidliben, megnézné, hogy akciózzák-e végre a 20k-s homokozót?
Emlékszem 1 éve még 15k volt és az "akció" végén 10k-ért lehetett vinni...
Előző heti újságban volt, tehát ezen a héten már eshet az ára. Tegnap voltam, csak kiment a fejemből
-
vizslakutya
senior tag
Van egy Marantz CD lejátszó, ami nem ad hangot.
A CD-t forgatja, beolvassa, mutatja a trackek számát és hosszát. Fej volt cserélve, de az új fejjel sem változott semmi. Mindhárom kimenetét próbáltam (jack, rca és optikai), de egyiken sem ad jelet.Hová lenne érdemes elvinni javíttatni?
Old Fox nem válaszol sajnos.Nem szegedi,de lehet,hogy egy próbát megér.
https://www.hangszorobolt.hu/
( Bocsi,valamiért nem engedte beszúrni a linket) -
martonx
veterán
-
veze
őstag
nekem meg pont ott nem. ugy látszik pénztáros függő..
mert azt mondta nekem a kasszas, hogy korabban becserélték, de ahol töltik nekik ott szoltak hogy nem pont olyen a gépük ( ?) és nem tudja tölteni .
Nem értettem igazan mi eltérés lehet hisz mind a két palackot ugyanabba a sodastream, de nem szállhattam vitába a pénztárossal. mert ő mondja meg és azt amit akar.. -
tisn
veterán
az aldiban a csere olyan 2350 Ft körül volt még év elején, de csak a saját márkásat (címkéset) cserélik, a sodastream palackot nem
A lidlben is láttam már az idén ( tavaly ott még nem volt ilyen lehetőség) náluk viszont sodastream palackot láttam. Ők meg valószinűleg azt cserélik csak.
az ára annak is ugy 2500 körül volt ha jól emlékszem.
mivel nekem már mind a két palackom aldis, igy csak ott tudom cserélni ( az aldisat viszont nem tudtam cserélni néshol (pl tesco vagy euronics, mivel ők csak sodastream palackot cserélnek)Melyik Aldi? Nekem simán cserélték a sodastreameset a napfényparkos aldiban.
-
veze
őstag
az aldiban a csere olyan 2350 Ft körül volt még év elején, de csak a saját márkásat (címkéset) cserélik, a sodastream palackot nem
A lidlben is láttam már az idén ( tavaly ott még nem volt ilyen lehetőség) náluk viszont sodastream palackot láttam. Ők meg valószinűleg azt cserélik csak.
az ára annak is ugy 2500 körül volt ha jól emlékszem.
mivel nekem már mind a két palackom aldis, igy csak ott tudom cserélni ( az aldisat viszont nem tudtam cserélni néshol (pl tesco vagy euronics, mivel ők csak sodastream palackot cserélnek) -
tisn
veterán
-
4ron
senior tag
Valaki tudja esetleg, hogy a menetes Sodaco szódapatront hol érdemes Szegeden cserélni? Pl. az Aldiban, Lidlben cserélik-e akkor, ha nem a saját címkéjük van a patronon? Vagy bármi más megoldás is érdekel, ha olcsó és egyszerű.
-
veze
őstag
Van egy Marantz CD lejátszó, ami nem ad hangot.
A CD-t forgatja, beolvassa, mutatja a trackek számát és hosszát. Fej volt cserélve, de az új fejjel sem változott semmi. Mindhárom kimenetét próbáltam (jack, rca és optikai), de egyiken sem ad jelet.Hová lenne érdemes elvinni javíttatni?
Old Fox nem válaszol sajnos.én itt javitattam denon cuccot év elején
[link]
korrektül meg lett csinálva. kb 10 nap volt.
8e a bevizsgalasi dij amit azonnal kell fizetni amikor ott hagyod ( kártyával is lehet) ez beszámít a javitás dijába he elvégeztetok a javitast.
Nem tudom másnál mennyi most ez a dij , a szuper elszo 57 kft-nél évekkel ezelőtt volt ugyanez 5e ( kb 5 éve, valószinűleg ők is emelték azóta) De oda nem akartam vinni.akkor se ha ez a dij csak ezer forint lenne....
Egyébként akkor kerestem én is hol lehetne hifit javitattni de összesen talaltam 4 et a városban ( egy ujszeged , egy a kecskeméti utca , az elszo és ez a berlini krt) -
ShadowX
őstag
Beköltöztünk az új lakásba, tényleg a mesh rendszer lett a megoldás 100m2-re, köszi a tippeket.
Viszont amekkora kókányolás volt a vezetékeléssel az még engem is meglepett. Cat 5e kábeleken a 4 érpárból csak 2 volt bekötve a lakás több pontján is, így persze csak 100mbit jött a gigabit helyett és összevissza volt minden kötve. Fél nap volt mire kinyomoztam melyik kábel hova megy...plusz a csatlakozó helyett rézig blankolta a "szerelő" a kábeleket és azokat sodorta össze, majd szigszalag...a pillanat hevében levágtam minden kábelt és raktam csatlakozókat a végükre, így mostmár mindenhol megvan a gigabit.
Viszont a kaputelefon összekötést is elvágtam mérgemben és nem tudok rájönni, hogy volt bekötve...itt kérnék egy kis segítséget, hátha valaki tud valami okosat mondani.
Lakáson belül, a kaputelefonig Cat 5e utp (4 érpáros) megy, amiből be van kötve 2 érpár az alábbiak szerint rézig blankolva és összesodorva: narancsfehér+narancs és zöldfehér+zöld. A kaputelefon utcai egységéből a bejáratig pedig riasztókábel megy, ami 6 eres...itt nem tudok rájönni, hogy hogyan kötötte össze a szerelő a 8 eres Cat 5e utp másik végét a 6 eres riasztókábellel. Bármi javaslat jöhet, hátha találkoztatok már ilyennel.
-
proper
őstag
Nézd meg vagy keress rá az Auchan flottára netfone-nál
ott is jó árak vannak
szolgáltató amúgy a Yettel
Én menekülnék a one-tól már egy ideje és mostanában néztem és nekem az Auchan flotta jött be a legjobbanmost is flottás vagyok de kezd a minőség elcsúszni
-
garga pista
őstag
Van egy Marantz CD lejátszó, ami nem ad hangot.
A CD-t forgatja, beolvassa, mutatja a trackek számát és hosszát. Fej volt cserélve, de az új fejjel sem változott semmi. Mindhárom kimenetét próbáltam (jack, rca és optikai), de egyiken sem ad jelet.Hová lenne érdemes elvinni javíttatni?
Old Fox nem válaszol sajnos.Esetleg őket kérdezd meg: FISound HIFI Store
-
pilóta
nagyúr
Van egy Marantz CD lejátszó, ami nem ad hangot.
A CD-t forgatja, beolvassa, mutatja a trackek számát és hosszát. Fej volt cserélve, de az új fejjel sem változott semmi. Mindhárom kimenetét próbáltam (jack, rca és optikai), de egyiken sem ad jelet.Hová lenne érdemes elvinni javíttatni?
Old Fox nem válaszol sajnos. -
martonx
veterán
Netfone-ról még nem is hallottam.
DiginélONE-nál most a 200 perc ingyen a 15 GB-al 3500 Ft
Netfone-nál ehhez képest minden drágább, kivéve a legalapabb csomag 3000-ért 100 perc és 1 GB ami vicc..Francba, féltem is, hogy mi lesz ha bedobom a szogáltató nevét.
Nem szeretném, hogy a digi sorsára jusson.
A Netfone csomagárak lehet, hogy viccesek, de nézd meg mit és mennyiért kapsz a One, Yettel, Telekom hármasnál. -
martonx
veterán
Mert lejárt március 10-el ez a csomagunk egységesen, és már nem lehet rá újra előfizetni. Ennyire egyszerű. A 7000Ft-tól induló csomagokra meg valahogy nem akaródzott váltani.
-
macilaci78
nagyúr
-
johnny82
őstag
-
tisn
veterán
-
johnny82
őstag
16-os használt dísztárcsa érdekel valakit itt? 4000 Ft.

-
garga pista
őstag
Pesten élek, de ez mindegy.
Anno, mikor elindult a Telekomnál az IPTV, 8 mbps volt a minimum, amin elment egy csatorna, fHD, 30 fps. Ha ezt nem tudta a vonal, nem lehetett a szolgáltatást eladni sem.
Nekem 10 mbps ADSL volt, mellette IPTV, a 20 mbps-ot már nem bírta el a vonal.
Alig vártam, hogy leteljen a hűségidő és mentem a UPC-hez feleannyiért 30 megabites csomagba.
Mindegy, de ez Szegedi topik, tehát nem releváns a UPC
. -
macilaci78
nagyúr
Amiket írtál, azt 99%ban minden szolgáltató csinálja, hívogatnak, a webes rendelés meg tele van random dolgokkal, mire elég adott sebesség. Szokásos hülyítés.
Szegeden tudattommal nem volt kábeles UPC amúgy, szóval az nem teljesen releváns.
Itt kábeles szolgáltatások közül van One(Digi) optika, meg Telekom koax és néhol esetleg régi Invitel optika (és esetleg Szegeden kívül lehet még valahol xDSL).T-nél a koax miatt ergya a feltöltési sebesség, kötelező az IPTV box. Csomagban ha mobil is ott van, tudnak jó ajánlatot adni.
One (exDigi)-nél az optika nagyobb feltöltést tud, saját rotuerrel nagyon stabil. A tv-hez nem kötelező a box, cserébe a felbontás és a tv minősége rosszabb mint a T-nél (és nem az IPTV technológia miatt jobb a T, hanem a One lebutította a bitrátát).Én pl. nem váltanék a T-re, mert a mobilom céges flottában van a Yettelnél, kábelen meg csak a net drága náluk, a koax miatt meg lassú is a felöltés. Plusz a koaxnál több hiba is lehet, akinek koaxos netje van kollégáknál, állandó karbantartás (meg nyári viharoknál gyakran száll el 1-1 erősítő). Akinek nem számít a letöltés és a mobilt is oda viszi, jó döntés.
Pesten élek, de ez mindegy.
Anno, mikor elindult a Telekomnál az IPTV, 8 mbps volt a minimum, amin elment egy csatorna, fHD, 30 fps. Ha ezt nem tudta a vonal, nem lehetett a szolgáltatást eladni sem.
Nekem 10 mbps ADSL volt, mellette IPTV, a 20 mbps-ot már nem bírta el a vonal.
Alig vártam, hogy leteljen a hűségidő és mentem a UPC-hez feleannyiért 30 megabites csomagba.
-
SirRasor
addikt
A digis csomag, ami már nincs. De ha nem variáltál rajta, akkor még mindig ennyit kell fizetni, csak átcímkézték One-sra.
Ja igen, picit megtévesztő: tehát most már nem lehet erre előfizetni. Viszont nem értem, hogy martonx miért váltott erről a csomagról - vélhetően - drágábbra. -
proper
őstag
-
SirRasor
addikt
Mi családilag átmentünk a Netfone-hoz (kivéve internet, ami maradt a One). Amikor 5 előfizetésem van, és lejárnak a régi digis kedvezményes csomagok, akkor hirtelen 3-szorosára drágult volna az előfizetés. Gyorsan szétnéztem, és az utolsó olcsó alternatívához mentünk.
Tök jó is, csak most attól félek, hogy ha sokan átmennek, és sok előfizetőjük lesz, akkor elérik a NER ingerküszöbét, és vagy felvásárolják, vagy ellehetetlenítik őket, és megint kezdhetem az egész szerencsétlenkedést elölről, és a végén majd választhatok a drága és a még drágább előfizetések közül.Szóval felejtsétek el, amit írtam, nehogy bárki is átjöjjön a Netfone-hoz.
Netfone-ról még nem is hallottam.
DiginélONE-nál most a 200 perc ingyen a 15 GB-al 3500 Ft
Netfone-nál ehhez képest minden drágább, kivéve a legalapabb csomag 3000-ért 100 perc és 1 GB ami vicc.. -
pilóta
nagyúr
Old Fox-ról tudunk valamit?
Írtam neki privátot, de már hónapok óta nincs bejelentkezve... -
garga pista
őstag
A ONE is gané. Még UPC-vel kezdtem, alap net, családi TV csomag, CI kártya, 1 év hűségidő.
Rendszerint 3-6(!) hónappal a hűségidő lejárta előtt hívnak, hogy kössek újat, nagyobbat, persze drágábban. Mindig azt mondom, "A jelenlegi szolgáltatással a jelenlegi áron elégedett vagyok."
Volt már, hogy párszáz forinttal drágábban kötöttem (az akkori akciós árra) valami film+ csomaggal ajándékba.
Legutóbb már sms-ben küldtek ajánlatot: új hűségidővel 8.340 Ft havidíjért változatlan tartalommal, vagy ha lejár a hűségidő, megy tovább változatlan feltételekkel. WTF?
Októberben járt le a hűségidőm, hívtak is, hogy az a csomag megszűnik, az új 8.340 Ft, ugyanúgy alap net, családi TV csomag, 1 év hűségidővel.
-Köszi, nem.
-Dehát lejár a hűségidőm, ki tudja, mi lesz így a havidíjammal?
-Megírtátok sms-ben, hogy a hűségidő letelte után sem változik a havidíjam, ez igaz?
-Hát, igen, csak nincs garantálva, hogy meddig.
-Oké, köszi, maradok a jelenlegi konstrukcióban.Ezek hülyék. Telekom is bekábelezte pár éve az épületet, alap net és alap TV kb 8eFt havonta, de meg kell tűrnöm egy STB-ot és plusz egy távirányítót kell használnom, amihez nincs idegrendszerem.
A másik: Telekom honlap javasolja a legalább gigabites netet, ha streaminget is szeretnék. Mi a frásznak, amikor a 4k HDR stream is elvan 50 mbps-mal...A másik kedvenc, amikor mobilelőfizetést ajánlanak. "Az a drága, amit én fizetek." - céges telefon rulez.

Amiket írtál, azt 99%ban minden szolgáltató csinálja, hívogatnak, a webes rendelés meg tele van random dolgokkal, mire elég adott sebesség. Szokásos hülyítés.
Szegeden tudattommal nem volt kábeles UPC amúgy, szóval az nem teljesen releváns.
Itt kábeles szolgáltatások közül van One(Digi) optika, meg Telekom koax és néhol esetleg régi Invitel optika (és esetleg Szegeden kívül lehet még valahol xDSL).T-nél a koax miatt ergya a feltöltési sebesség, kötelező az IPTV box. Csomagban ha mobil is ott van, tudnak jó ajánlatot adni.
One (exDigi)-nél az optika nagyobb feltöltést tud, saját rotuerrel nagyon stabil. A tv-hez nem kötelező a box, cserébe a felbontás és a tv minősége rosszabb mint a T-nél (és nem az IPTV technológia miatt jobb a T, hanem a One lebutította a bitrátát).Én pl. nem váltanék a T-re, mert a mobilom céges flottában van a Yettelnél, kábelen meg csak a net drága náluk, a koax miatt meg lassú is a felöltés. Plusz a koaxnál több hiba is lehet, akinek koaxos netje van kollégáknál, állandó karbantartás (meg nyári viharoknál gyakran száll el 1-1 erősítő). Akinek nem számít a letöltés és a mobilt is oda viszi, jó döntés.
-
martonx
veterán
A ONE is gané. Még UPC-vel kezdtem, alap net, családi TV csomag, CI kártya, 1 év hűségidő.
Rendszerint 3-6(!) hónappal a hűségidő lejárta előtt hívnak, hogy kössek újat, nagyobbat, persze drágábban. Mindig azt mondom, "A jelenlegi szolgáltatással a jelenlegi áron elégedett vagyok."
Volt már, hogy párszáz forinttal drágábban kötöttem (az akkori akciós árra) valami film+ csomaggal ajándékba.
Legutóbb már sms-ben küldtek ajánlatot: új hűségidővel 8.340 Ft havidíjért változatlan tartalommal, vagy ha lejár a hűségidő, megy tovább változatlan feltételekkel. WTF?
Októberben járt le a hűségidőm, hívtak is, hogy az a csomag megszűnik, az új 8.340 Ft, ugyanúgy alap net, családi TV csomag, 1 év hűségidővel.
-Köszi, nem.
-Dehát lejár a hűségidőm, ki tudja, mi lesz így a havidíjammal?
-Megírtátok sms-ben, hogy a hűségidő letelte után sem változik a havidíjam, ez igaz?
-Hát, igen, csak nincs garantálva, hogy meddig.
-Oké, köszi, maradok a jelenlegi konstrukcióban.Ezek hülyék. Telekom is bekábelezte pár éve az épületet, alap net és alap TV kb 8eFt havonta, de meg kell tűrnöm egy STB-ot és plusz egy távirányítót kell használnom, amihez nincs idegrendszerem.
A másik: Telekom honlap javasolja a legalább gigabites netet, ha streaminget is szeretnék. Mi a frásznak, amikor a 4k HDR stream is elvan 50 mbps-mal...A másik kedvenc, amikor mobilelőfizetést ajánlanak. "Az a drága, amit én fizetek." - céges telefon rulez.

Mi családilag átmentünk a Netfone-hoz (kivéve internet, ami maradt a One). Amikor 5 előfizetésem van, és lejárnak a régi digis kedvezményes csomagok, akkor hirtelen 3-szorosára drágult volna az előfizetés. Gyorsan szétnéztem, és az utolsó olcsó alternatívához mentünk.
Tök jó is, csak most attól félek, hogy ha sokan átmennek, és sok előfizetőjük lesz, akkor elérik a NER ingerküszöbét, és vagy felvásárolják, vagy ellehetetlenítik őket, és megint kezdhetem az egész szerencsétlenkedést elölről, és a végén majd választhatok a drága és a még drágább előfizetések közül.Szóval felejtsétek el, amit írtam, nehogy bárki is átjöjjön a Netfone-hoz.
-
macilaci78
nagyúr
A ONE is gané. Még UPC-vel kezdtem, alap net, családi TV csomag, CI kártya, 1 év hűségidő.
Rendszerint 3-6(!) hónappal a hűségidő lejárta előtt hívnak, hogy kössek újat, nagyobbat, persze drágábban. Mindig azt mondom, "A jelenlegi szolgáltatással a jelenlegi áron elégedett vagyok."
Volt már, hogy párszáz forinttal drágábban kötöttem (az akkori akciós árra) valami film+ csomaggal ajándékba.
Legutóbb már sms-ben küldtek ajánlatot: új hűségidővel 8.340 Ft havidíjért változatlan tartalommal, vagy ha lejár a hűségidő, megy tovább változatlan feltételekkel. WTF?
Októberben járt le a hűségidőm, hívtak is, hogy az a csomag megszűnik, az új 8.340 Ft, ugyanúgy alap net, családi TV csomag, 1 év hűségidővel.
-Köszi, nem.
-Dehát lejár a hűségidőm, ki tudja, mi lesz így a havidíjammal?
-Megírtátok sms-ben, hogy a hűségidő letelte után sem változik a havidíjam, ez igaz?
-Hát, igen, csak nincs garantálva, hogy meddig.
-Oké, köszi, maradok a jelenlegi konstrukcióban.Ezek hülyék. Telekom is bekábelezte pár éve az épületet, alap net és alap TV kb 8eFt havonta, de meg kell tűrnöm egy STB-ot és plusz egy távirányítót kell használnom, amihez nincs idegrendszerem.
A másik: Telekom honlap javasolja a legalább gigabites netet, ha streaminget is szeretnék. Mi a frásznak, amikor a 4k HDR stream is elvan 50 mbps-mal...A másik kedvenc, amikor mobilelőfizetést ajánlanak. "Az a drága, amit én fizetek." - céges telefon rulez.

-
lorcsi
veterán
-
totya694
őstag
Nálam a T kezd széthullani.A 2db androidos kis doboz hullik szét szoftveresen.
Egy éve amikor beköttetem ahogy megnyomtam egy csatorna gombot azonnal ott is volt.
Most bekapcsolom vagy sikerül vagy végtelen betöltésbe fagy (olyankor tápegység áramtalanítás) és akkor betölt.Elég sok csatornánál 1-1 pillanatra megszakad a hanga majd megy tovább.Beállításokba nincs frissítési opció...
Majd ma felhívom őket.... -
lorcsi
veterán
Saját router kell, a szolga eszközt meg modem módba rakatni. Nálam évek óta atom stabil így a Digi/One-os net. Még a DNS kiszolgálót érdemes átrakni a Google/CF publikusra.
@lorcsi neked is a fentit tudom írni. Ha nem akarsz boxozni, a One-nál van "sima" koaxos DVB-C kábeltv, a TV-be meg CI modult kell kérni, akkor nem kell plusz eszköz, vagy távirányító.
Koszi
Amugy is a yettelhez akartam menni, de kulon fel is hivtak a mobil miatt
meglatjuk mit ajanlanak -
martonx
veterán
Saját router kell, a szolga eszközt meg modem módba rakatni. Nálam évek óta atom stabil így a Digi/One-os net. Még a DNS kiszolgálót érdemes átrakni a Google/CF publikusra.
@lorcsi neked is a fentit tudom írni. Ha nem akarsz boxozni, a One-nál van "sima" koaxos DVB-C kábeltv, a TV-be meg CI modult kell kérni, akkor nem kell plusz eszköz, vagy távirányító.
Elfelejtettem feljebb írni, hogy a one-os modem nálam is bridge módban van, egy normális router plusz kettő switch (kismillió eszköz otthon) osztja a netet.
-
garga pista
őstag
Nálam speciel hetek óta szaraxik a net/wifi, kábeles net van direkt beledugva a TV-be, de még azzal is elmegy a stream sokszor. Borzalmas mélyrepülést hajt végre a szolgáltatás minősége mióta a fórájdzsí keze benne van, igazi ungarische sikertörténet lett ez is
Be sem jelentem már nekik a hibát, úgysincs semmi értelme. Még jó, hogy a yettel 5G egész stabil a telefonon, van mire átmászni, ha meguntamSaját router kell, a szolga eszközt meg modem módba rakatni. Nálam évek óta atom stabil így a Digi/One-os net. Még a DNS kiszolgálót érdemes átrakni a Google/CF publikusra.
@lorcsi neked is a fentit tudom írni. Ha nem akarsz boxozni, a One-nál van "sima" koaxos DVB-C kábeltv, a TV-be meg CI modult kell kérni, akkor nem kell plusz eszköz, vagy távirányító.
-
martonx
veterán
Nálam speciel hetek óta szaraxik a net/wifi, kábeles net van direkt beledugva a TV-be, de még azzal is elmegy a stream sokszor. Borzalmas mélyrepülést hajt végre a szolgáltatás minősége mióta a fórájdzsí keze benne van, igazi ungarische sikertörténet lett ez is
Be sem jelentem már nekik a hibát, úgysincs semmi értelme. Még jó, hogy a yettel 5G egész stabil a telefonon, van mire átmászni, ha meguntamNálam nincs gond a One-os internettel, TV-ről nem tudok nyilatkozni, nincs előfizetve.
-
lorcsi
veterán
Net+tv-re mi most a jo szolgaltato a varosban ?
yettelrol jokat hallok
erdemes ? -
tixem
addikt
Mi van a volt digivel?
Egy csomó csatorna nem megy,ha igen akkor meg a hang xar.
Másnál is fennál ez a probléma?Nálam speciel hetek óta szaraxik a net/wifi, kábeles net van direkt beledugva a TV-be, de még azzal is elmegy a stream sokszor. Borzalmas mélyrepülést hajt végre a szolgáltatás minősége mióta a fórájdzsí keze benne van, igazi ungarische sikertörténet lett ez is
Be sem jelentem már nekik a hibát, úgysincs semmi értelme. Még jó, hogy a yettel 5G egész stabil a telefonon, van mire átmászni, ha meguntam -
garga pista
őstag
Mi van a volt digivel?
Egy csomó csatorna nem megy,ha igen akkor meg a hang xar.
Másnál is fennál ez a probléma?Központi hiba van, nézz be a kábeles One topikba, de más szolgáltatóknál is van gond, akinek a One adja a jelet.
-
szabzoltan1
tag
Mi van a volt digivel?
Egy csomó csatorna nem megy,ha igen akkor meg a hang xar.
Másnál is fennál ez a probléma? -
DarkByte
addikt
Pillanatnyi zivatar jelzése is pontosabb nyáron a tapasztalatom szerint. Elég jól meg lehet becsülni belőle hogy elinduljon-e az ember gyalog vagy sem.
És amúgy a Blitzortung féle valós idejű villámtérkép is bele van integrálva. -
tixem
addikt
Trafipaxozni könnyebb, ott döglenek az autóban egész nap. Meg csúcsforgalomban szondáztatgatni a népet, hadd duguljon be az egész Bajai út.
Ilyenekkel nem foglalkoznak, azzal munka van. Az meg büdös.
-
boba6
senior tag
Használtam eső előrejelzésre 3 hónapon át, sokkal pontosabb volt mint az időkép és társai. 1 hétre előre legalábbis.
-
martonx
veterán
Akkor már engem jobban zavarnak a kátyúk, és a szarul kátyúzott kátyuk, illetve a lassan tötymörgők. Múltkor volt szerencsém Szeged - Sándorfalva között valakit 50-nel végig követni. Lehetetlen volt előzni, mert előtte történtek a balesetek, és folyamatos kocsisor volt. Emberünk előtt nem ment senki, önszántából ment 50-nel, szemben pedig hömpölygött a baleset miatt felszaporodott autó tömeg. Észbontó volt.
-
fradi81
veterán
A hangja zavar? Belvárosban is túráztatják a vasat, meg a krosszmotort a gyerekek, kell nekik a figyelem.
-
Ted_Beneky
senior tag
-
totya694
őstag
-
Jinxb1rd
addikt
Most hogy a Rókusi nagy Tesco mellé költöztem kiemelten élvezem, a driftelgető emberkéket, meg a körúton gyorsulgatókat. Amik igen gyakoriak. a Rendőrség direkt nem figyeli a környéket?
-
SirRasor
addikt
Thx, ránézésre jónak tűnik és az androidos widget is tetszik.
Na összevetem pár hétig, hogy melyik a pontosabb. -
DarkByte
addikt
Mit szóltok az új, hirdetésekkel megpakolt időképhez?

https://www.idokep.hu/elorejelzes/SzegedVagy ha nem ezt, akkor ki mit szokott nézni?
Ventusky-zok egy ideje. Sokkal részletesebb, nagyíthatóbb, időben léptethetőbb a térképe. Az Android widget-je is jobb mint az Időképé.
(30 napos előrejelzés ugyan nincs, de annak a megbízhatósága amúgy is közel nulla.) -
sebipayne
tag
Sziasztok! Szeged környékén keresek valakit 1000W+ tápos PC-vel, ahol 10-15 perc alatt ki tudnánk próbálni egy RTX Pro 6000-et. Elcsesződött a gépem és most már sajnos ott tartok, hogy elképzelhető hogy maga a GPU ment tönkre.
Windowst is már újratelepítettem.A jelenség: nvlddmkm 153 hiba, a kép elég gyakran elfeketedik miközben a display driver resetel, FurMark elszáll OpenGL kernel exception hibával. Szeretném 100%-osan kizárni az egyéb periféria / táp hibát mielőtt garanciáztatnám.
Új hozzászólás Aktív témák
-
102000 - 101901
102296 - 102201 102200 - 102101 102100 - 102001 102000 - 101901 101900 - 101801 101800 - 101701 101700 - 101601 101600 - 101501 101500 - 101401 101400 - 101301 101300 - 101201 101200 - 101101 101100 - 101001 101000 - 100901 100900 - 100801 100800 - 100701 100700 - 100601 100600 - 100501 100500 - 100401 100400 - 100301 100300 - 100201 100200 - 100101 100100 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- TCL LCD és LED TV-k
- AliExpress tapasztalatok
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- Bittorrent topik
- Bluetooth hangszórók
- További aktív témák...
- Macbook Magsafe 2 60W Budapest,/MPL/Foxpost
- HP EliteBook 640 G11 Core Ultra 5 125U 16GB 512GB FHD 1 év gar
- Apple iPhone 13 Mini 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- AKCIÓ! Asus ProART RTX 4070 Super 12GB videókártya garanciával hibátlan működéssel
- Honor Magic8 Lite 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Mindegy is.
Nem szeretném, hogy a digi sorsára jusson.


