Hirdetés

Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Luighi #49171 üzenetére

    A hozzáállásuk az, hogy én azt tudom igazolni, hogy én feladtam nekik valamit adott súllyal. Függetlenül attól, hogy ez a valami az adott súllyal megérkezett-e, az a konkrét dolog, amit vártak, nem futott be hozzájuk. Ergó a kerestetéssel maximum azt érem el, hogy tudni fogom a küldeményem legutolsó ismert helyét. Ollé!

    Amúgy pályázati elszámolás első körös hiánypótlása, volt némi visszafizetés is. Ez igazolt is, a postára adás napján lett visszautalva, bankkivonat van, sőt, 2 hónappal a befizetést követően érkeztették is az adott összeget. De lényegtelen egybeesés, hogy a feladás napján történt egy rendben lévő visszautalás, a hozzá való dokumentáció nincs meg. És volt pofája leírni, hogy ha megvan az általuk aláírt tértivevény, ami igazolja, hogy átvették a csomagot, akkor azt figyelembe fogják venni. A bosszantó az, hogy én az egészről úgy értesültem, hogy második (utolsó) körös hiánypótlást kaptam, ami betűre egyezik az első körössel. Az ügyintézőnek nem tűnt fel, hogy a támogatási összegből történt lemondás. Á, minek... Dilettánsok gyülekezete!

    De ebben a hónapban nem ez az első eset. Barát Bt-ben nem kell többet szigorú számadású nyomtatványt vennem pl...

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Aktív témák

Hirdetés