Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#892) net84 válasza #64791808 (#888) üzenetére


net84
őstag

már nagyon rég óta nem lehet 100%-osan megélni a ''vas'' eladásból...ha mégis, le a kalappal az elött a kisker elött
Mi is hatalmas technikai és emberi erőforrást biztosítunk a szerződéses partnereinknek a kiszolgálására.

Vas eladásánál pedig tény, hogy kell foglalkozni a nagy cégek termékeivel is. Az átlag felhasználók és kissebb cégek, iskolák még mindig (legalábbis mifelénk) a szerelt gépeket kérik...

A notis részhez kapcsolódik is egy történet, ami két napja nálam kiverte a biztosítékot.
ü - laptopot szeretnék vásárolni
é - milyen elképzelése van? ár, teljesítmény? vagy van esetleg konkrét típus?
ü - hát 2 típust választott ki, és érdekelné az ára ... (itt jött a két típus)
közöltem vele az árakat
ü - egy hét alatt ennyit emelkedett az áruk? mult héten mikor telefonon kérdezte az olcsóbbikra a kollégája 313.900 forintot mondott... (én olyan 350k körüli árat mondtam neki bruttóba)
é - egy kis türelmet kérnék rákérdezek a kollégánál
kolléga egy cseppet már ideges volt, mert egy kicsit elhavaztunk a munkával, kolléga emlékei szerint 5 százalékkal olcsóbban ajánlotta ki...közöltem vele az új árat, ami dorván 320k-ra jött ki.
ü - ez már közelít a múlt heti árhoz. nincs esetleg kedvezmény a visszatérő vásárlónak? Az előző laptopomat is itt vettem. (mellékesen megjegyzem, hogy sem kolégának, sem nekem nem volt ismerős - nem valami gyakran járhat ide)
é - ez már a kedvezményes ár, ez alá nemnagyon tudunk lemenni.
ü - de az interneten egy webshopban talált jóval olcsóbban, de hát, ha olyasmi áron maguk is meg tudják hozni, akkor inkább itt venném meg
é - sajnos ennél lejjebb már nemnagyon tudunk menni (a beszerzési bruttó árunk kb 10k-val volt olcsóbb, mint ami árat ő mondott)
é - ha ilyen olcsó és le is tudják szállítani, akkor náluk kell megvenni
ü - hát akkor az lesz, mert ez drága
:((( tedd azt! csak nehogy utánna meg hozzánk futkozz, hogy ezt kellene, meg azt kellene megcsinálni

egyszerűen nem tudunk versenyezni egyes webshop-os árakkal...de nem is akarunk. aki meg akarja onnan venni, tegye meg, olyan jó árat úgysem lehet neki mondani, hogy ne onnan rendelné.
Amultikkal viszont már lehet versenyezni, mert hála a jó égnek egyre többen rájönnek arra, hogy ''nem mind arany, ami fénylik'' :DDD
közel azonos árért szolgáltatást és szaktanácsadást is kaphatnak...igaz nem szivesen rakok össze olyan gépet, mint amit a MM is most akcióba nyomat a 15''-os a 16ms-es TFT-jével :(

Read only...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.