Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#807) HavocS


HavocS
senior tag

Voltam vásárolni a pixelshadermonitoros helyen :D Előttem egy család ment be (jézusom, gondoltam, csak egy gamepad kell, de ez legalább fél óra lesz), amint kiderült, nyomtatópatronért... persze kérdezték tőlük a patronszámot, a nyomtató típusát, csak annyit tudtak, hogy fehér ;] Anyuci mondta, hogy na akkor viszünk egyet, de a srác rutinos volt, mondta, hogy jó, de ha rossz, nem tudjuk visszavenni. Megkérdezte apuci, hogy na de mégis mennyi a patron? Hát, 600-tól 10 000-ig. Na akkor nem veszünk mégse :D
A gamepadet mondjuk kicsit benéztem (logitech dual action), mert azt hittem, hogy támogatja a vibrálást (sőt, a srác is azt mondta), de közben kiderült, hogy mégsem. Persze valószínűleg az zavarta meg őt is, hogy a neve meg a kinézete is nagyon hasonlít a Playstation 2 irányítójára... de az durvább, hogy én meg előtte 1 órát nézegettem a logitech honlapját, mégse vettem észre, hogy egy kanyi szó nincs vibrálásról :B Na de így is jól jártam, 5800 volt az, amit máshol 7800 körül árulnak :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.