Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#786) SP!T


SP!T
addikt

Visszatérve az eredeti témához, igen a boltosok is soxor igen érdekes fazonok, amit nem értek meg, hogy-hogy került a pult mögé. Pl. Aqua-ban vettem még régen egy alaplapot, amin már ugye le lehetett fixálni a pci-t (direkt ezért cseréltem lapot), így tuningkor nem őrülnek meg a dolgok. Hibás lapot fogtam ki, ami csak bekapcsolt, de bootkor mindig befagyott. Kérdezte, hogy mit csináltam vele pontosan, mit próbáltam és mit nem stb. Elmondtam neki a pontos tüneteket és azt is említettem, h próbáltam a cpu fsb-t állítani, hátha.. ki tudja.. És akkor el kezdett nekem pattogni, h ''úúúristen, de hát akkor változik a pci frekvenciááája és minden elromlik!!!'' Hiába próbáltam felvilágosítani, hogy ez már nem őskövület és fixálja, de hiába, mert szerinte nem. És emiatt nem akarta legariztatni, de végül hivtam egy másik boltost és ő elintézte! :DD Bírom, hogy sok boltban el kezdenek okoskodni, mert azt hiszik megint vmi hozzá nem értő lúúzer jön be az ajtón. És akkor csak néz ha közbe szól az illető, hogy ébredjen fel, mert marhára hülyeségeket beszél. :D

[Szerkesztve]

There's a device that I've been using called a whoop.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.