Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#685) ML320 válasza anjani182 (#683) üzenetére


ML320
aktív tag

De miért mi szívjunk a böszme júzer miatt!!! Nálam is elviszi a scannert, egy óra múlva hozza vissza, hogy szar, nem lehet feltelepíteni.
CD-t be, setup ok, scanner feldug, rendben megy minden.
- De ez akkor sem kell, mert amit nem tudok feltelepíteni, az biztosan szar!
A q****** ***** ** *** ******** *****. Meg egyebek!!!
Ha nem veszem vissza a pénzét, köcsög vagyok, a boltot mindenhol leszólja, és teljesen alaptalanul. MÁR MEGINT A VEVŐ A HÜLYE, DE A JOG ŐT VÉDI!
Ha le akarom vásároltatni, akkor megint én kerülök kelemetlen helyzetbe, mert neki tuti olyan kell, ami nincs készleten. ''Pedig elvárná egy ilyen bolttól, hogy legyen... És ha nincs, akkor miért van az árlistán?''

Másik kedvencem: ''Igaz, hogy 3 éve vettem a gépet, de csak hétvégéken használta a fiam, így belefér még a garanciába, nem?''
De, biztos! Mármint ha F18-as vadászgép számítógépéről van szó, mert arra van üzemóra alapú szervíz! A hatodik ilyen ügyfél után már tuti ideges vagyok, és ha visszaszólok, akkor megint én vagyok a bunkó!

Most éppen adatot mentek, haver apjának a cucca. Újranyomom neki XP-t, bár szerinte a gép a rossz. A srácnak meg akarom mutatni majd a start menüt... 1916 állomány... Nem raktak fel rá semmit... De a géppel van gond...

Lentebb már egy fórumtárs javasolta a számtech boltok jogvédelmi szervezetének felállítását. Ezek után maximálisan támogatom!

[Szerkesztve]

Ember tervez, Isten perverz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.